Dżinsy zmieniły się z odzieży roboczej do codziennego stylu, projekt dżinsów zmienił się dramatycznie od wczesnych lat 50-tych do obecnego trendu. Para dżinsów jest zawsze widoczna na liście odzieży męskiej i damskiej. Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jaka jest różnica między różnymi stylami i wzorami pary dżinsów? Jaki wzór dżinsów albo szczupłe, rozkloszowane, z szerokimi nogawkami pasuje do jakiej sylwetki? Aby dowiedzieć się o różnych typach i wzorach dżinsów z prostymi nogawkami, aby dodać je do listy kolekcji męskiej i damskiej garderoby.

proste dżinsy

Formalne i casualowe dżinsy z prostymi nogawkami dla mężczyzn i kobiet:

Oto 9 najlepszych dżinsów prostych wskazanych na szczęśliwe zakupy!!

1. Damskie dżinsy z prostymi nogawkami:

Damskie obcisłe dżinsy z prostymi nogawkami

Proste dżinsy skinny to najczęściej sprzedawana odzież w salonie tekstylnym. Ponieważ jest dopasowany do ciała i zwęża się w okolicy kostki, co doskonale podkreśla figurę i to doprowadza młode dziewczyny do szaleństwa. Jeansy skinny z górą wizytową lub casualową bardzo dobrze komponują się z obcisłym paskiem.

2. Dżinsy z prostymi nogawkami dla kobiet:

Damskie dżinsy z prostymi nogawkami z mankietami

Proste dżinsy dla kobiet są zazwyczaj długie dla dziewczynek, ponieważ nie są szyte na zamówienie i są tradycyjne. Aby uczynić go bardziej modnym, podwijając dżins do jednego wysokiego mankietu. Mankietowanie dżinsów przed ich założeniem zapewnia lepszy wygląd. Jeansy z mankietami dobrze komponują się z minimalistycznymi butami lub parą szpilek.

3. Rozkloszowany prosty damski dżins:

Rozkloszowany prosty damski dżins

Ten rodzaj dżinsów jest również nazywany dżinsami Bell bottom. Rozszerza się w dół kolana, a widziana z tyłu lub z przodu tworzy kształt dzwonu. Górna część nogi i uda są napięte, a wysokie rozszerzają się w dół. Ostatnie flary są umiarkowane i określane są jako dżinsy z wycięciem na buty.

4. Dżinsy z szerokimi prostymi nogawkami:

Dżinsy z szerokimi prostymi nogawkami

Ten rodzaj dżinsów ma szeroki obwód, na całej długości spodni. Niezwykle szeroki obwód ponad 20 cali staje się jak efekt workowatych spodni. Noszą to raczej dziewczęta niż chłopcy.

5. Białe dżinsy z prostymi nogawkami dla dziewczynek:

Białe dżinsy z prostymi nogawkami dla dziewczynek

Dżinsy denimowe są najczęściej w kolorze niebieskim, ale od końca lat 80-tych w modzie stał się również biały dżins. Biały dżins noszony jest częściej przez dziewczęta i kobiety niż przez mężczyzn. Przeważnie w ostatnich latach młode dziewczyny noszą podczas oficjalnych spotkań partyjnych lub do noszenia na codzień niż jako oficjalne stroje.

6. Męskie czarne dżinsy z prostymi nogawkami:

Męskie czarne dżinsy z prostymi nogawkami

Czarny jest zawsze ulubionym kolorem zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety, ta sama teoria dotyczy wyboru czarnych prostych dżinsów. Ponieważ czerń pasuje do prawie wszystkich kolorowych koszul, jest natychmiast wybierana do każdego rodzaju casualowego lub oficjalnego stroju. Prosty dżins ze średnim stanem jest noszony głównie przez obie płcie.

7. Proste dżinsy z niską talią dla mężczyzn i kobiet:

Proste dżinsy z niskim stanem dla mężczyzn i kobiet

Ten rodzaj dżinsów jest popularny wśród obu płci, ponieważ siada w talii, kobieca sylwetka w kształcie krągłego ciała jest pięknie wyeksponowana, dziewczyny wolą nosić obcisłe jeansy z niskim stanem i obcisłe w talii, ale faceci wolą nosić luźne proste jeansy z niską talią.

8. Prosty dżins o średnim wzroście:

Prosty dżins ze średnim stanem

Ten rodzaj dżinsów jest noszony najczęściej przez mężczyzn i kobiety, ponieważ błyszczy podczas schylania się. Jeans jest noszony w naturalnej talii, regularny stan wynosi od 9 do 11 cali od krocza do górnej części paska.

9. Prosty dżins z wysokim wzrostem:

Prosty dżins z wysokim stanem

Definiuje się je jako spodnie dłuższe niż 10 cali powyżej linii talii. Ostatnio stały się bardzo popularne wśród młodych dziewcząt z krótkim topem typu tang. Nogi mogą być chude lub rozkloszowane. Nowy trend wychodzi z nitami i guzikami w wyższej linii talii.

Dżinsy zawsze będą modne ze względu na wygodę i trwałość grubego materiału. Pielęgnacja i noszenie to jeden z ważnych punktów, aby zachować teksturę. Rada jest rzadziej myć. Gorący dzień, brudna robota oznacza śpiewanie do prania dżinsów. Zimny ​​dzień, praca biurowa? Może możesz je nosić dwa razy lub więcej.