Jeśli komfort jest tym, czego szukasz w dżinsach, to workowate dżinsy są Twoją odpowiedzią. Wypróbuj nową wiosenną kolekcję luźnych dżinsów, aby uzyskać modny i wyluzowany wygląd. Wcześniej nosiło je młode pokolenie „Ulic”. Zwykle noszą je hip-hopowcy (rodzaj muzyki), gwiazdy rocka, osobowości sportowe i celebryci. To był męski styl, ale teraz nawet kobiety lubią próbować tego nowego stylu. Znany był również jako „Elephant Jeans”, ponieważ ma szerokie nogawki.

workowate dżinsy

Różne rodzaje workowatych dżinsów dla kobiet i mężczyzn:

Oto lista 9 luźnych i obcisłych dżinsów workowatych dla chłopców i dziewcząt.

1. Workowate dżinsy z niskim kroczem dla chłopców:

Jeansy baggy dla chłopców z niskim kroczem

Dżinsy baggy z niskim krokiem to w zasadzie workowate dżinsy z niskim stanem. Te luźne dżinsy są luźne na całej długości i mają niski stan z rozporkiem na suwak. Noszona do luźnego t-shirtu, najczęściej za duże. Występują w różnych kolorach i odcieniach, ale światło jest znacznie lepsze.

2. Luźne workowate dżinsy dla mężczyzn:

Luźne luźne dżinsy dla mężczyzn

Slouchy Baggy Jeans to luźne, jedwabiste spodnie, które po prostu uderzają w kostkę lub nad nią. Są odpowiednie do biura i można je łatwo założyć. Ten rodzaj Baggy Jeans jest bardziej luksusowy niż skórzane joggery. Możesz połączyć go z dowolnym crop topem lub dowolnym stylem obuwia.

3. Najnowsze workowate dżinsy do kostek:

Najnowsze workowate dżinsy do kostek

Baggy Jeans o długości do kostek znajduje się tuż nad kostką. Zwykle są luźne od pasa do kolan i zwężają się od kolana do końca. Te dżinsy to nowa fajna rzecz w modzie dżinsowej. Krótki top lub t-shirt bez rękawów to idealne rzeczy. Ten luźny dżins jest noszony zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety.

4. Bikers Męskie workowate dżinsy:

Bikers Męskie workowate dżinsy

Bikers Baggy Jeans są noszone przez rowerzystów lub jeźdźców, jak wiemy, stąd nazwa. Zwykle ma dużo kieszeni. Ten rodzaj dżinsów jest wygodniejszy i łatwiejszy podczas długich przejażdżek. Wystarczy elegancka skórzana kurtka, aby nadać jej wygląd. Możesz również połączyć go z butami jeździeckimi.

5. Podarte workowate męskie dżinsy:

Podarte workowate męskie dżinsy

Te dżinsy to fajna wersja Baggy Jeans. To przerażające, zniszczone dżinsy do kolan. Takie dżinsy są w większości z wysokim stanem. Zwykle nosisz zwykłe koszulki. Najlepiej biały. Chociaż możesz również nosić dowolne obuwie według własnego komfortu, ale płócienne buty najlepiej pasują do podartych, workowatych dżinsów.

6. Workowate dżinsy w stylu deskorolki:

Workowate dżinsy w stylu deskorolkowym

Obcisłe, obcisłe dżinsy to nie krój na deskorolkę. Jest luźny, z szerokimi nogawkami. Skateboarder preferuje ten styl, ponieważ chroni buty. Stąd ma szersze nogi. Normalnie nosiłabyś na nim luźną koszulkę, ale myślę, że krótka koszulka też będzie fajnie wyglądać.

7. Formalne workowate dżinsy męskie:

Formalne workowate dżinsy męskie

Dobre wieści każdy, świeża przerwa od nudnego biura to formalne workowate dżinsy. Te dżinsy są wygodne i łatwo się w nich ubierają. Są przeważnie wysokie do średniego stanu. Pasują do schowanej koszuli, z eleganckimi dodatkami.

8. Workowate dżinsy dla kobiet:

Workowate dżinsy dla kobiet

Damskie Baggy Jeans to luźne dżinsy dla kobiet. Wcześniej trend Baggy Jeans był przeznaczony wyłącznie dla mężczyzn. Rok 2014 to początek luźnych dżinsów dla kobiet. Mają średni stan z rozporkiem na zamek błyskawiczny. Możesz go nosić z podkoszulkami, krótkim lub crop topem, a nawet wygodnym t-shirtem. Może mieć wiele odcieni i stylów, tak jak mężczyźni. Są również podarte, cieniowane i do kostek.

9. Sztruksowe damskie workowate dżinsy:

Sztruksowe damskie workowate dżinsy

Te dżinsy wykonane są ze sztruksu. Sztruksowe dżinsy baggy są łatwe do oddychania. Idealna na lato i do pracy. To coś, co można założyć nawet do snu lub wędrówki. Zwykle są rozciągliwe. Możesz nosić zwykły top lub warstwy.

Znalezienie odpowiedniej pary workowatych dżinsów tego lata jest bardzo ekscytujące. Upewnij się, że pranie jest lekkie i zużyte. Odśwież swoją garderobę w tym nowym stylu. Nadszedł czas, aby odpocząć w obcisłych dżinsach i powitać leniwe, przytulne, luźne, wygodne workowate dżinsy, aby się w nich zrelaksować.