Projekty strojów kąpielowych przez lata były świetne, a branża modowa wymyśla kilka nowszych projektów, które są odważne i stylowe. Jednym z takich klasycznych projektów, które przechodzą metamorfozę, jest monokini. Monokini to jednoczęściowy kostium kąpielowy, który może być uroczy.

Najlepsze stroje kąpielowe Monokini dla kobiet z obrazami:

Tutaj wymieniliśmy niektóre z najlepszych wzorów monokini, z których możesz chcieć wybierać,

1. Zaprojektuj Monokini:

Zaprojektuj Monokini

Oto klasyczny, jednolity, czarny strój kąpielowy monokini, który wygląda cudownie. Czarne monokini to jednoczęściowe, z wzorem wyciętym po obu stronach. Dobrze przylega do ciała i eksponuje twoje kształty. Możesz mieć to monokini w dowolnym kolorze, ale czarny jest zawsze wyraźnym faworytem.

2. Monokini bez pleców:

Monokini bez pleców

To urocze monokini bez pleców to idealny kostium kąpielowy monokini, który możesz mieć. Monokini w stylu halter ma konstrukcję klatki. Możesz to założyć na modne wyjście z przyjaciółmi. Monokini też jest dość stylowe i modne.

3. Chevron Monokini:

Chevron Monokini

Jednym z klasycznych nadruków jest szewron. Ten wzór w zygzakowate paski jest używany w wielu ubraniach. Tutaj mamy strój kąpielowy monokini, który ma jednolitą czerń i wzór w jodełkę. Monokini jest wygodne w noszeniu i pływaniu. Możesz go również użyć na imprezę przy basenie?.

4. Plisowane Monokini:

Plisowane Monokini

Oto standardowy wzór monokini, który możesz nosić do pływania. Klasyczny kostium kąpielowy monokini w kolorze czarnym jest również plisowany w talii. Ten projekt jest bardzo znany i jest używany przez wiele kobiet. Ponieważ obejmuje większość ciała, jest również preferowany przez kobiety o większych rozmiarach.

5. Siatkowe Monokini:

Siatkowe Monokini

Urocze, prześwitujące monokini to także świetny wybór dla modowych szaleńców. Ta siateczkowa konstrukcja jest również pokryta czarnym materiałem. Możesz znaleźć ten projekt dobrze dla najmłodszych. Monokini dla kobiet znów jest popularnym wyborem, ponieważ jest stylowy.

6. Haftowane Monokini:

Haftowane Monokini

Fajne i eleganckie monokini to ten kwiatowy haftowany kostium kąpielowy. Projekt jest tak spektakularny, że polubisz go. Dobrze sprawdzają się białe i pastelowe kwiaty. Ten jednoczęściowy strój kąpielowy monokini jest odpowiedni dla wszystkich grup wiekowych.

7. Monokini batikowe:

Monokini z batikowym nadrukiem

Innym stylowym wzorem jest brazylijski nadruk, który wygląda jak nadruk batikowy. Niebiesko-biały strój kąpielowy monokini to świetny element, który warto mieć. Załóż to na basen lub na plażę, a głowy na pewno się odwrócą. Ten jednoczęściowy kostium jest wspaniały dla wszystkich rodzajów struktur ciała.

8. Vintage Monokini:

Vintage Monokini

Jednym z klasycznych projektów jest styl vintage, który ma ten kostium kąpielowy w kropki. Kostiumy kąpielowe monokini dla kobiet są modne i tak było od pokoleń. Jednoczęściowa konstrukcja z kantarem sprawia, że ​​wyglądasz uroczo i stylowo.

9. Pushup Monokini:

Pushup Monokini

Monokini pushup to kolejny uroczy wzór, który świetnie wygląda na ludziach. Strój kąpielowy push-up ma dekolt typu halter. To sprawia, że ​​wyglądasz szczuplej i elegancko. Możesz mieć to w różnych odcieniach kolorystycznych, a także nadrukach.

Wypróbuj ten elegancki strój kąpielowy na basen lub plażę.

Projekty Monokini są idealne dla osób w każdym wieku i o różnej budowie ciała. Zakrywają znacznie więcej niż bikini, dlatego są preferowanym wyborem. Monokini może być z dekoltem halter, głębokim dekoltem w szpic itp. Możesz wypróbować monokini pushup lub plisowane. Haft, a nawet nadruki na kostiumie kąpielowym to wściekłość.