Często słyszeliśmy o tym, co powinna nosić kobieta plus size, a czego nie. To nie tylko szkodzi ich sentymentom, ale także sprawia, że ​​czują się trochę niezręcznie w obecności innych. Szczerze mówiąc, zasady mają być łamane.

Stereotypy mody, które każda kobieta w dużych rozmiarach

Zawsze wierzę, że nosisz ubrania, które dobrze do ciebie pasują i masz nastawienie do noszenia sukienki. Plus size może nosić sukienki, które nie pasują do jej ciała, ale powinna mieć pewność, że takie ubrania nosi. Tak więc tego lata po prostu zignoruj ​​zasady mody plus size, bo robiąc coś takiego możesz otworzyć się na wiele modowych możliwości.

Najlepsze stereotypy moda w dużych rozmiarach:

1. Zacznij nosić szorty:

Zacznij nosić szorty

Szorty to najlepszy strój na lato. Często widzimy, że kobietom w dużych rozmiarach odmawia się noszenia szortów ze względu na ich ciężkie uda. Ale tego lata po prostu nie duś nóg obcisłymi dżinsami. Odsłoń nogi w szortach, ale upewnij się, że możesz je dobrze nosić.

2. Idź bez rękawów:

Idź bez rękawów

Często słyszymy, że kobietom w dużych rozmiarach mówi się, aby schowały ręce. Ale tego lata złamaj wszelkie zasady i chodź bez rękawów. Przestań być zastraszany i dręczony za bycie grubym. Zacznij nosić topy bez rękawów i sukienki, które są idealne tego lata. Niech twoje ramiona również cieszą się powiewem zewnętrznym.

3. Ubrania, które są kolorowe i jasne:

Ubrania, które są kolorowe i jasne

Czarny nie powinien być jedynym kolorem, jaki może nosić kobieta w dużych rozmiarach. Wiele osób może tego nie wiedzieć, ale czerń wygląda klasycznie na wszystkich typach kobiet. A noszenie latem na czarno zdecydowanie wygląda absurdalnie. Więc kobiety plus size, przestań nosić czarne i zacznij nosić wszelkiego rodzaju jasne i kolorowe topy. Dodaj swojej garderobie dodatkowego popu i sprawdź najnowsze kolekcje letnich ubrań w mieście.

4. Wypróbuj najnowsze trendy:

Wypróbuj najnowsze trendy

Najnowsze trendy są nie tylko dla szczupłych. Nawet kobiety w dużych rozmiarach mogą wypróbować czyste style i gingham. Zaufaj mi, jeśli wiesz, jak go nosić, możesz również wyglądać nieskazitelnie we wszystkich typach stylizacji. Biel jest nie tylko dla modelek i osób szczupłych. Biel może dobrze wyglądać na kobietach w rozmiarze plus, pod warunkiem, że są wystarczająco pewne siebie podczas noszenia. Więc tego lata po prostu wypełnij swoją garderobę wszelkiego rodzaju modnymi ubraniami.

5. Skała z bikini:

Skała Z Bikini

Bikini najlepiej nadaje się dla osób z płaskim brzuchem. Ale nie znajduję żadnego powodu, dla którego kobiety plus size nie mogą nosić bikini. Bikini to nie tylko luksus dla szczupłych, nawet kobiet w dużych rozmiarach, które mogą wyglądać atrakcyjnie w bikini. Noszenie bikini dla kobiet w dużych rozmiarach nie jest wielkim problemem, ale musi zrozumieć, jaki konkretny kolor, materiał i styl pasowałby do jej ciała. W ten sposób może z większą pewnością kupować bikini. Więc w tym sezonie letnim sprawdź szeroką ofertę kolekcji bikini w mieście dla kobiet w dużych rozmiarach i wybierz dla siebie taką, która zapewni Ci najlepszy wygląd.

6. Noś sukienki do przytulania ciała:

Noś sukienki do przytulania ciała

Wiele kobiet w dużych rozmiarach nie czuje się komfortowo w ołówkowej sukience lub dopasowanej bluzce, ale czasami wolą nawet nosić coś, co przylega do ciała. Po prostu czasami chcą nawet pokazać swoje ciało i wyglądać seksownie. Więc tego lata złam wszelkie modowe zasady i po prostu załóż ołówkową sukienkę, która sprawi, że będziesz wyglądać fantastycznie. Upewnij się również, że wyposażyłeś swoją sukienkę.

Przemysł modowy zawsze dyktował kobietom najbardziej autorytatywny sposób. Powinny nosić tylko ubrania, w których świetnie wyglądają. Ale teraz nadszedł czas, aby złamać pewne modowe zasady, szczególnie dla tej kobiety w dużych rozmiarach. Kup więc tego lata stroje, w których po prostu nie jesteś stylowy i bajeczny, ale też dobrze do ciebie pasuje.