Trenczowe sukienki to trend w sukienkach noszonych głównie w krajach zachodnich. Dekolt w serek we wzór trenczowy wykonany jest z mieszanki bawełny z wiązaniem diagonalnym i szerokimi ściągaczami w talii z odpinanym paskiem teksturowym. Są to głównie przejęte z I wojny światowej, a ich nazwa ma wpływ na jej styl. Podstawowym i klasycznym kolorem trenczu jest khaki i czarny odpowiednio dla mężczyzn i kobiet.

Najnowsze trencze dla pań w modzie:

Bądź stylowy Bądź prawdziwy, wypróbuj dowolną sukienkę z trenczem, aby odkryć swoją modę.

1. Wykop z polaru:

Trench z podszewką z polaru

Opcja przejściowa na zimę, która posiada odpinany kaptur z podszewką z polaru, który można odpiąć na wiosnę. Są to zazwyczaj trencze, które nosiły głównie w zimę, aby wyrzucić inny wygląd, co jest dość atrakcyjne.

2. Dżinsowa sukienka z trenczem:

Dżinsowa sukienka z trenczem

Bardziej stylowy wygląd zawsze pozostawał w dżinsach. Nadaj swojemu trenczowi bardziej klasyczny wygląd dzięki niebieskiemu dżinsowi. Denimowa sukienka z trenczem może być zarówno z rękawami, jak i bez rękawów, aby pozostać bardziej szafami w modnym stylu.

3. Sukienka trenczowa z rękawem w kształcie skrzydła nietoperza:

Trenczowa sukienka z rękawami Batwing

Styl tutaj pozostaje ten sam; jedyna zmiana dotyczy rozmiaru. Jest dość oversize’owy, co nadaje mu bardziej modny wygląd na trencz. Rękaw batwing wygląda elegancko w kolorze khaki.

4. Wykop w kolorze czarnym:

Wykop w kolorze czarnym

Błyszczący wygląd czarnej trenczowej sukienki nadaje bardziej klasyczny wygląd w każdym innym stylu. Czarny trencz z ulubioną parą butów i niebieskich dżinsów naprawdę zabiłby innych. Czerń zawsze była najlepsza, niezależnie od tego, czy jest to trencz, czy jakakolwiek inna, zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet.

5. Zapinany na guziki przedni wykop:

Zapinany na guziki przedni wykop

Sukienka trenczowa to sukienka, która była ogólnie noszona przez oficerów armii w czasie wojny światowej. Guziki znajdują się z przodu sukienki, dodając jeszcze jednego stylu trenczu. Przycisk może mieć od 4 do 8. Trench z 8 guzikami z przodu może być najlepszym wyborem dla tego stylu.

6. Wykop ze sztucznego zamszu:

Trench ze sztucznego zamszu

Trenczowa sukienka pozostaje w budżecie dla tego stylu. Jest to kolejna forma wełnianego trencza, którą zwykle nosi się zimą. Wydłuża się o wiele dłużej niż podszyta polarem. Najlepiej używać go jako nieformalnego dnia w sezonie zimowym.

7. Wykop w talii:

Trench z wiązaniem w talii

Ten styl nadaje fajny i użytkowy wygląd. Cechy tego stylu pozostają modne ze względu na dodanie talii w talii jako kołnierza, która nadaje mu lepszy wygląd. Jest to nowoczesne ubranie z różnymi kieszeniami. Biała sukienka typu trencz to najlepszy wybór do tego stylu.

8. Dwurzędowy wykop:

Rów Dwurzędowy

Innym formatem wykopu jest podwajanie piersi, które naprawdę trwa przez całe życie. Jeśli inwestujesz, możesz zainwestować w dwurzędową jedwabną sukienkę z trenczem, która jest klasycznym trenczem od Burberry.

9. Jasnoczerwony wykop:

Jasnoczerwony Rów

Odważna wiśniowa czerwień to najlepszy sposób na wprowadzenie koloru w deszczowy dzień. Tęskniący do kolan trencz to płaszcz przeciwdeszczowy wykonany z wodoodpornej, wytrzymałej skóry lub bawełny. Płaszcz posiada pasek w talii oraz paski wokół nadgarstków, co uatrakcyjnia ją pod względem czerwonej trenczowej sukienki.

Trenczowe sukienki można dostosować, a także szykowne stroje, które przydają się w porze deszczowej lub wiosennej jako trencz. Można go również nosić jako idealny płaszcz. Wiele fasonów trenczowych dostępnych w wielu odmianach, więc gdy kupisz, będziesz wyglądać idealnie w stylu i pasującym do Ciebie kolorze.