Suknie Quinceanera są głównie bez ramiączek i mają długą długość. Górna część sukienki jest dopasowana do ciała, a dolna część sukni balowej. Tradycyjnie przedstawia przejście od małej dziewczynki do damy. Suknie Quinceanera są niezwykle piękne i atrakcyjne. To natychmiast sprawia przyjemność wszystkim. To wymaga wiele uwagi do obsługi. Zszycie sukienki quinceanera nie jest łatwym zadaniem. Trzeba dużo uwagi, aby zapłacić.

Najnowsza i atrakcyjna sukienka Quinceanera dla pań w 2018 roku:

Na szczególną uwagę zasługują sukienki specjalne, wypróbuj tę kolekcję 9 najlepszych sukienek quinceanera,

1. Suknia ślubna na quinceanera:

Suknia ślubna na quinceanera

Jest to popularna sukienka na quinceanera w 2018 roku. Sukienka nie ma tkaniny na ramieniu. Do pasa sukienka jest w całości ozdobiona koronkową lamówką, a od pasa do kostki ma falbankę w kształcie kulki. Suknie ślubne wybierały głównie taką sukienkę w dniu ślubu.

2. Puffy Quinceanera Dress:

Sukienka na quinceanera z bufiastymi rękawami

Ta różowa sukienka quinceanera ma bufiasty wzór. Góra ozdobiona białymi koralikami oraz siateczką na karku. Górna, różowa, przezroczysta tkanina przechodzi z obu stron, pozostawiając przegrodę pomiędzy. To jest bez rękawów i okrągły kształt szyi.

3. Haftowana sukienka Quinceanera:

Haftowana sukienka Quinceanera

Jest to czerwona sukienka quinceanera zawierająca hafty. Jeden dodatkowy czerwony materiał w kształcie półksiężyca jest przymocowany na szyi, co zapewnia doskonały wygląd. Ma fason sukni balowej z panelami opadającymi od talii do podłogi. Haftowane patchworki są umieszczone na sukience.

4. Sukienka Julii Quinceanera:

Sukienka Julia Quinceanera

W tej białej sukni quinceanera dama wygląda jak Julia. Sukienka jest bez ramiączek, z dekoltem w kształcie serca i ładną białą koronką na górnej części. Poniższy obszar jest marszczony białym materiałem, a na dłoniach ma również białe skarpetki.

5. Sukienka na quinceanera z odkrytymi ramionami:

Sukienka na quinceanera z odkrytymi ramionami

Jest to złota sukienka quinceanera i jest odpinana od ramion. Sukienka zawiera lekkie hafty w czerwonym, kwiatowym wzorze. Jest to krótki bufiasty rękaw, a suknia balowa jest szyta w kroku z trzech warstw. Ponętna tiara ładnie układa się na głowie.

6. Sukienka księżniczki Quinceanera:

Sukienka księżniczki Quinceanera

Ta niebieska sukienka quinceanera wygląda niesamowicie. Ma wiązany dekolt z małą siateczką na górze. Sukienka od pasa ma parasolowy wygląd. W tej sukience dama poczuje się jak księżniczka i sprawi, że poczuje się wspaniale.

7. Zroszony Quinceanera Dress:

Wysadzana koralikami sukienka na quinceanera

Jest to po prostu piękna sukienka quinceanera zawierająca srebrne kryształowe koraliki. Sukienka jest niesamowicie wysadzana koralikami na piersi i z boku. Z jednej strony przymocowany jest bardzo duży kwiatek złożony z koralików, który wygląda tak wspaniale.

8. Wielokolorowa sukienka Quinceanera:

Wielokolorowa sukienka na Quinceanera

Jest to wyjątkowa sukienka quinceanera zawierająca wielokolorowy motyw. Sukienka tuba ma fioletową tkaninę na górze i po jednej stronie. Druga strona ozdobiona jest białą tkaniną w czarne kropki. Ten wzór w kropki na sukience quinceanera dodaje smaku vintage.

9. Warstwowa sukienka Quinceanera:

Warstwowa sukienka na Quinceanera

Jest to sukienka quinceanera z fioletowej i zebry. Wierzch jest w pełni zszyty materiałem zebry, a kształt kulki poniżej obszaru ma warstwy gładkiej fioletowej tkaniny i wzór zebry. Ta kombinacja różni się od pozostałych.

Podczas noszenia sukienka quinceanera przyciąga uwagę wszystkich. Nikt nie może odmówić tak ładnej sukience. Sukienka Quinceanera oddaje twoje bogate pochodzenie rodzinne, a jej urocze cechy są inspirujące. Ta sukienka daje szacowny i oszałamiający wygląd na scenie. Ten wygląda na ciężki, ale może nadać szczególny akcent i szczególną uwagę w środku tłumu na imprezie lub w specjalnym czasie.

Źródło obrazu: 5, 8, 9.