Swetry bez rękawów sprawdzają się idealnie w łagodne zimy, kiedy nie musisz się okrywać. Swetry zapewniają ciepło i chronią klatkę piersiową przed mroźną pogodą. Dlatego noszenie swetra bez rękawów na początku zimy i kiedy jest po prostu przewiewnie jest zawsze dobrym pomysłem.

Najlepsza kolekcja swetrów bez rękawów z obrazami:

Zdobądź 9 topowych swetrów bez rękawów,

1. Otwarty sweter bez rękawów z dzianiny:

Sweter z dzianiny bez rękawów

Sweter bez rękawów to dobry sposób na ogrzanie się w łagodne zimy. Tutaj sweter ma otwarty wzór dzianiny, który nadaje mu wygląd siateczki. To stylowy sweter z szeroką lamówką przy szyi i u dołu. Sweterowa kamizelka jest nieco długa i świetnie wygląda na jeansach.

2. Sweter bez rękawów z golfem:

Sweter bez rękawów z golfem

Sweter z golfem to klasyczny wzór, który powinna mieć większość kobiet. Ten sweter damski jest idealny z wywijanym kołnierzem. Kołnierzyk jest dość szeroki, co daje efekt opadania. Możesz mieć sweter z golfem bez rękawów w różnych kolorach, takich jak szary, czarny, niebieski itp.

3. Sweter bez rękawów z dekoltem w serek:

Sweter bez rękawów z dekoltem w szpic

Posiadanie świetnej kamizelki swetrowej dla mężczyzn jest jednym z podstawowych elementów odzieży zimowej. Ten sweter męski to najsłynniejszy z wzorów kamizelek. Ma dekolt w szpic i może mieć małe paski wokół szyi, otworów na ramiona i rąbka. Ta kamizelka sweterkowa dla mężczyzn doskonale nadaje się do noszenia na co dzień.

4. Kaszmirowy sweter bez rękawów:

Kaszmirowy sweter bez rękawów

W kaszmirowym swetrze poczujesz się jednocześnie przytulnie i luksusowo. Ta wspaniała odzież jest idealna dla kobiet na każdą okazję. Sweterowa kamizelka damska bez rękawów ma również ładny ścieg warkoczowy. Możesz to nosić zarówno na co dzień, jak i na wizytę.

5. Asymetryczny sweter z dołem:

Asymetryczny sweter z dołem

Wypróbuj ten modny sweter rozpinany z asymetrycznym dołem. Jest to teraz dość wściekłość i kobiety noszą to na każdym ubraniu. Rozpinany kardigan z przodu jest idealny na tę łagodną zimę i do okrycia. Wypróbuj je w różnych wariantach kolorystycznych i poczuj się seksownie.

6. Kieszonkowy sweter bez rękawów:

Sweter bez rękawów z kieszeniami

Oto świetnie wyglądający sweter damski z kieszeniami z przodu. Kieszenie o dużych rozmiarach są luźne i stylowe. Szalowy kołnierz tego swetra to kolejna wielka atrakcja. Zdobądź to w cudownym jasnym kolorze, takim jak beż lub krem, a na pewno będziesz wyglądać jak marzenie.

7. Sweter bez rękawów z frędzlami:

Sweter bez rękawów z frędzlami

Wyglądaj artystycznie w tym ozdobnym długim swetrze bez rękawów z frędzlami na końcu. Długie frędzle również wydłużają sweter. Możesz je mieć w kardiganowym kroju, który otwiera się z przodu. Sweter można nosić do noszenia na co dzień, a w tym świetnym ubraniu możesz iść na imprezę.

8. Sweter bez rękawów z guzikami bocznymi:

Sweter bez rękawów z guzikami po bokach

Stylowy wygląd swetra to dodatek z bocznymi guzikami. Biały sweterek bez rękawów ma wspaniałe duże czarne guziki po bokach. Otwarte boki są zapinane na guziki i wyglądają dość efektownie. Ten element projektu jest bardzo imponujący i stanowi niezłe stwierdzenie.

9. Prążkowany sweter bez rękawów:

Prążkowany sweter bez rękawów

Zdobądź ten mieszany prążkowany sweter bez rękawów z barwnej przędzy. Dzianinowy sweter bez rękawów to idealny element garderoby na zimę. Sweter może być dziany ręcznie lub maszynowo. Ściągacz jest bardzo stylowy, a wraz z różnobarwną przędzą efekt zapiera dech w piersiach. Możesz stylizować ten sweter dowolnym rodzajem ściegu dziewiarskiego. Świetnie będzie na nim wyglądać nawet warkocz.

Swetry bez rękawów występują w różnych fasonach, takich jak dekolt w szpic, okrągły dekolt, szalowy dekolt, golf itp. Są idealne dla mężczyzn i kobiet, a także mogą być kamizelkami swetrowymi. Możesz je nosić również jako sweter lub pulowery.