Swetry Cow Neck mają wiszący dekolt, zarówno wąski, jak i szeroki. Przedstawia artystyczną kreację pracy kołnierza ułożonej w funky sposób, aby uzyskać bardziej fantastyczny wygląd. Sweter z kołnierzem ma atrakcyjną jakość, aby zapewnić maksymalną możliwą cechę wspaniałego i oszałamiającego wyglądu.

Najlepsze swetry z dekoltem w szpic ze zdjęciami:

Wypróbuj 9 topowych swetrów z kapturem,

1. Zawiń czarny sweter z kapturem:

Zawijany sweter z golfem

Jest to czarny sweter z kopertowym stylem. Posiada długi rękaw z zabudowanym dekoltem wiązany linią guzików od strony szyi. Dwa duże brązowe guziki są przymocowane do panelu, podkreślając niesamowity czynnik. Noś tego typu sweter w białych spodniach lub legginsach.

2. Sweter ze skrzyżowanym dekoltem:

Sweter ze skrzyżowanymi rękawami

Ten sweter z kapturem ma cieniowany wzór w kolorze zielonym. Sweter ma asymetryczną długość przecinającą się z każdej strony. Do kompletu czapka przymocowana jest do swetra ściśniętego czarnymi sznureczkami. Ten jest znany wśród dziewcząt na studiach, młodzi ludzie lubią próbować tego typu mody w kolekcjach swetrów.

3. Sweter z frędzlami w kolorze białym:

Sweter z frędzlami i dekoltem

Ten biały sweter ma jeden wzór na ramionach. Przechodzi skośną stroną z zagiętym materiałem od szyi i dołem jest przymocowany nitką falbanką zwisającą. Ten modny sweter z dekoltem ma długie rękawy. Zdobądź ten modny i chwytliwy sweter, aby zaimponować bliskiej Ci osobie.

4. Sweter z kołnierzem z dzianiny kablowej:

Sweter z kołnierzem z warkoczami

Ten damski sweter z golfem został wykonany z warkoczowej dzianiny tkanej nićmi. Jest trochę krótki, z szerokimi kołnierzami odpowiednio ułożonymi, aby uzyskać wzór pod szyją. Sweter jest ładnie wykonany z nicią.

5. Koronkowy sweter z dekoltem w szpic:

Koronkowy sweter z okrągłym dekoltem

Jest to kremowy sweter pod szyją wykonany z koronki. Góra i rękawy są zaprojektowane z małymi pięknymi wzorami. Na dole doszyta jest jedna koronkowa lamówka, a pod nią kwiatowy wzór przesadzający sweter. Ten jeden sweter jest łatwy w noszeniu i wygodny do codziennego noszenia z innymi strojami.

6. Długi sweter z kapturem:

Długi sweter z kapturem

Jest to sukienka w długim rozmiarze i wygląda jak top tuniki. Sweter jest gładki i prosty. W talii półrękawy z szerokim paskiem. Sweter jest dopasowany do ciała i w połączeniu z ciemnymi legginsami.

7. Sweter z odkrytymi plecami bez rękawów:

Sweter z odkrytymi plecami

Jest to sweter bez rękawów o seksownym kroju. Całe plecy rozpinane z szerokim dekoltem i skrzyżowanymi panelami. Zamiast chronić przed zimnem, ten sweter zapewni Ci wybuchowy i odważny wizerunek. Wypróbuj to, aby zaimponować ukochanej osobie; na pewno najlepiej skomentuje ten typ stroju.

8. Funky sweter z kapturem:

Funky sweter z dekoltem w szpic

Ten kaszmirowy sweter z golfem jest modny w dwóch odcieniach kolorystycznych. Po obu stronach biała szeroka linia krzywizny zaczynająca się od rękawów. Pod rękawami linia prosta. Z przodu znajdują się dwa kroki w projektowaniu swetra.

9. Sweter oversize z kapturem w kolorze khaki:

Khaki sweter z golfem

Jest to sweter oversize o długiej długości w połączeniu z dużymi butami. Sweter ma bufiaste i szerokie rękawy. Na dole swetra z obu stron naszyty jest kwadratowy krój czarny kawałek oddający kontrastowy charakter.

Więcej niż ochrona przed zimnem, swetry z golfem są bardziej popularne ze względu na stylowy wygląd. Są bardzo urocze i stwarzają wśród wszystkich prawdopodobieństwo. Nie można się oprzeć przed posiadaniem tego.