Swetry Angora składają się z włosia królika Angora. To jest powód, dla którego został zaprojektowany z falbanami. Sweter z angory stał się ulubionym przez wszystkich ze względu na jego wieczny wizerunek i jakość, z której się składa. Miękkość, jaką daje sweter z angory, jest niezapomniana. Określa standard poziomu ustanowionego przez ten sweter.

Najlepsze swetry Angora ze zdjęciami:

Zdobądź swoje klasyczne swetry angory poniżej wymienione z 9 najlepszych odmian,

1. Biały sweter Angora z pełnym rękawem:

Pełny sweter Seeve Angora

Jest to biały sweter ukazujący czystość bieli. Okrągły dekolt z pełnym rękawem i wzorem przypominającym koszulkę. Biały sweterek ma na sobie falbanki z białej nici, które wyglądają niesamowicie.

2. Vintage różowy sweter z angory:

Vintage sweter z angory

Ten różowy sweterek ma ozdobiony dekoltem. Ma krótki rękaw i krótki sweterek. Okrągły dekolt ma na nim haft z białymi perłami. Ten sweter zdobywa najwięcej polubień od prawie wszystkich pań.

3. Sweter z angory:

Sweter z angory

Jest to sweter z wełny angory w kolorze zielonym. Ten sweter ma szeroki dekolt i długi rękaw. Jest noszony z dżinsowymi szortami, które wyglądają bajecznie i uwodzicielsko. Sweter jest dobrze dziergany, z krótkimi dziurkami pomiędzy nimi.

4. Sweter z rozmytej angory:

Sweter z rozmytej angory

Ten sweter damski z angory ma wielokolorowy i wiele wzorów w jednym swetrze. Ma czarną szyję i dolną czarną obwódkę. Wygląda na to, że różne rozmiary wydrukowanych kawałków są ze sobą połączone, aby uzyskać jeden sweter.

5. Sweter z nadrukiem Angora:

Sweter z nadrukiem angory

Ten pomarańczowy sweter jest długi jak bluzka. Zapewni to odpowiednie dopasowanie do sylwetki, prezentując idealną sylwetkę. Na szyi i rękawie znajdują się biało-niebieskie wzory, które prezentują się niesamowicie. Jeśli planujesz kupić swetry z nadrukiem w tym sezonie zimowym, koniecznie spróbuj tego na pewno.

6. Sweter Angora z wysokim dekoltem:

Sweter z angory z wysokim dekoltem

Jest to pełny czarny sweter z angory w zwykłym trybie. Ten sweter z golfem jest całkowicie pozbawiony ozdób, ale wciąż pełen wigoru. Oddaje najwyższą jakość materiału użytego do wykonania doskonałej konstrukcji swetra. Ten czarny sweter wygląda przyzwoicie. Wypróbuj ten sweter w niebieskich dżinsach lub spodniach.

7. Dekoracyjny sweter z angory:

Dekoracyjny sweter z angory

Ten sweter z królika Angora wygląda luksusowo. Posiada bardzo szerokie i szerokie kołnierze ozdobione nadrukiem liści. Z przodu jest tylko jeden duży guzik, który jest rozpięty pod spodem. Ma bardzo miękką tkaninę, która jest wygodna w noszeniu.

8. Gruby sweter z angory:

Gruby sweter z angory

Ten sweter jest wspaniały z mocno otwartym dekoltem. Kołnierze są tak szerokie, że można je złożyć. Jest również bardzo luźna, co daje użytkownikowi uczucie spokoju. Kołnierze wyglądają jak duży, ozdobiony naszyjnik. Tego typu swetry wyglądają na grube, ale bardzo wygodne i łatwe w użyciu okazjonalnie.

9. Oszałamiający sweter Angora:

Oszałamiający sweter z angory

Jest to sweter kardigan z angory w całości połączony z falbankami. Z przodu prosta linia guzików z czapką z tyłu. Ten sweter przypominający falbankę zapewnia tak fantastyczny wygląd. Ta urzekająca jakość swetra przemawia do każdego serca. Jeśli masz niewielki wzrost, to daje to klasyczny wygląd do użytku na zewnątrz.

Swetry Angora nie można porównać z żadnym innym swetrem. Wrażenia, jakie wytworzy się podczas noszenia w umyśle noszącego, nie można określić żadnym słowem. To jest po prostu oszałamiające. Gdy go założysz, nie będziesz miał ochoty go zdejmować.