Zmierzenie się z tym, aby wyglądało reprezentacyjnie, to nie tylko kwestia mowy. Powinieneś pozbyć się tych wybrednych spojrzeń i zaprezentować się w autentyczny sposób. Teraz nie trzeba ciężko pracować, bo oto nadchodzi wprowadzenie chust, które są wprowadzane kilka lat temu, aby przezwyciężyć takie problemy. Do wyboru jest wiele odmian odcieni, materiałów, a nawet modeli chust na głowę.

5 najlepszych sposobów na zawiązanie chusty:

Oto niektóre z najlepszych modeli pokazujących chusty i poinstruowane, jak zawiązać chustę i nosić to samo, aby wyglądać oszałamiająco,

1. Chusta zakrywająca całą głowę:

Chusta na głowę zakrywająca całą głowę

Weź żądany kolor chusty na głowę, która jest wystarczająco duża, aby całkowicie zakryć głowę. A także powinieneś być bardzo wybredny w doborze ich odcieni, ponieważ powinien pasować do twojego ogólnego stroju. Rozciągnij największy bok wokół czoła. Spróbuj połączyć końce szalika i przyłóż go do tyłu głowy. Zawiąż szalik mocnymi węzłami, tworząc kokardę w dolnej części szyi. Kokarda powinna spoczywać na karku. Wreszcie, tutaj masz wygląd pisklęcia poza pirackim wyglądem.

2. Chustka na głowę zakrywająca czoło:

Chusta na głowę zakrywająca czoło

Zacznij składać szalik o szerokości około trzech cali na długie sposoby. Zacznij owijać szalik wokół czoła. Teraz robiąc węzły, przywiąż szalik z tyłu głowy. Nie powinieneś wiązać węzła bokiem głowy, ponieważ może to dziwnie wyglądać. Ten rodzaj chusty na czole bardzo dobrze komponuje się z nowoczesnym strojem jak tuniki bez rękawów i dżinsy.

3. Chusta na głowę jako wiązanie na głowę:

Chusta na głowę jako wiązanie na głowę

Trzymaj swój ulubiony szalik, który może być mały lub duży, i spróbuj złożyć go na długie sposoby. Teraz zacznij owijać szalik wokół szyi. Ostatecznie przynieś końce do czubka głowy. Ten węzeł powinien wyglądać jak łuk. Ponownie weź oba końce łuku i pociągnij go za głowę w szaliku, jak pokazano na obrazku. Otrzymasz piękną chusteczkę wokół głowy, która może być pokazana jako krawat przy użyciu twojego ulubionego koloru chusty.

4. Chusta na głowę Wykorzystująca Front Twist:

Chusta na głowę Wykorzystująca Front Twist

Jest to nowa metoda noszenia chusty, która wyróżnia się wyjątkowym skręceniem z przodu. Tutaj pokazano, jak nosić szalik na głowie. Wybierz ze swojej szafy dużą chustę i spróbuj złożyć ją na wiele sposobów. Teraz połóż złożony szalik z tyłu głowy. Zacznij je przymierzać na linii włosów. Teraz nadszedł czas, aby obrócić przód i mocno przytrzymać pozostały koniec szalika. Teraz ponownie zacznij owijać skręcone końce z tyłu głowy. I zakończ je zawiązując drugim węzłem.

5. Chustka na głowę za pomocą owinięć trójkątnych:

Chustka na głowę za pomocą chusty trójkątnej

Weź duży szalik ze swojej kolekcji i przytrzymaj go na pół, aby utworzyć trójkąt. Teraz umieść najdłuższy koniec na czole. Spróbuj owinąć końce w kierunku tyłu głowy. I zawiąż je raz bez robienia węzła, jak pokazano na obrazku. Teraz możesz zbliżyć luźne końce do przodu głowy i zacząć wiązać je na czole. Wsuń pozostałe luźne końce szalika z tyłu głowy.

Jeśli jesteś zmęczony robieniem tej samej fryzury każdego dnia lub jeśli jest sezon letni, który nie pozwala nam zostawiać luźnych fryzur, to jest to właściwy wybór. Możesz użyć tej odpowiedniej chusty, aby nadać swojemu wyglądowi perfekcyjny, a jednocześnie stylowy wygląd. Dokładnie pokazano, jak nosić chustę.