Najnowsza technologia w dzisiejszym świecie komercyjnym pozwala tymczasowo naprawić zepsuty kolor włosów lub jeszcze lepiej uwydatnić blaknięcie blasku pięciomiesięcznego życia, po prostu umyj włosy tymi specjalnymi szamponami. Szampony te są zasadniczo gałęzią szamponów chroniących kolor, ale tym razem zawierają subtelny odcień, który rozjaśnia i pojawia się za każdym razem, gdy myjesz szampon, ożywiając pasemka, jednocześnie pozwalając przetrwać normalny okres farbowania włosów bez żadnych skutków ubocznych. śledzić. Zmocz, spłucz i umyj szampon tak jak w każdy inny pracowity poniedziałkowy poranek i uzyskaj żywą fryzurę w pożądanej gamie kolorów włosów.

8 najlepszych szamponów do farbowania włosów dostępnych w Indiach:

1. Vcare Szampon Kolor Włosów Czarny:

szampony do farbowania włosów

KUP TUTAJ

Wolny od amoniaku czarny szampon Vcare jest idealnym rozwiązaniem na siwienie i przedwczesne starzenie się włosów, które szerzy się tuż po 40. roku życia. Włosy mają tendencję do matowienia z czasem, a nawet przy dodawanych zewnętrznie odcieniach jest całkiem możliwe, że tracisz odcień za każdym razem, gdy myjesz szampon. Dzięki temu szamponowi możesz teraz ożywić czerń we włosach naturalnym połyskiem i znacznie zdrowszą teksturą włosów.

2. Kolor włosów na bazie szamponu Richenna:

Richenna Szampon Farba do Włosów

Wzbogacony w ekstrakty z henny i proteiny sojowe, szampon Richenna to szampon wzmacniający kolor, który dodaje wyrazistości Twojemu kolorowi wywołanemu zewnętrznie, jednocześnie zapewniając, że twoje włosy wyglądają idealnie naturalnie, a uszkodzenia są naprawiane poprzez pracę na samych mieszkach włosowych i pracę na nich od wewnątrz.

3. Indywidualny szampon Ted Gibson, zniewalająca miedź:

Ted Gibson Indywidualny Szampon Koloryzujący, Zniewalająca Miedź

KUP TUTAJ

Urzekająca miedź Teda Gibsona wykorzystuje miedziane odcienie jako tymczasowe nałożenie koloru dla rudego lub truskawkowego koloru włosów. Wzbogacający i rozjaśniający czerwone pasemka szampon zawiera proteiny jedwabiu zamknięte w ekstraktach z olejku jojoba, mango, granatu i dzikiej orchidei, które odżywiają i zmiękczają farbowane włosy.

4. Szampon do deponowania kolorów Color Revive:

Szampon koloryzujący Color Revive

Szampon odkładający kolor Revive jest dostępny w niezliczonej liczbie różnych szamponów koloryzujących do włosów, od miedzianego płomienia i papryczki chili po blond i niebieskie pasemka. Szampon ten jest ratunkiem dla wszystkich wyblakłych lub rozłożonych farb do włosów, które mają tendencję do niszczenia włosów. Utrzymując włosy w jednym kawałku, ten szampon zapewnia ekspercką energię istniejącemu kolorowi, wzbogacając odcienie odcienia.

5. Szampon Ted Gibson Glimmering Gold:

Ted Gibson Błyszczący Złoty Szampon

Nakładając gęstą pianę, połyskujący złoty szampon Teda Gibsona pozwala włosom w kolorze blond lub miodowym przetrwać dłużej niż Twój złoty blask. Szampon wzbogacony w naturalne i roślinne ekstrakty pozwala uzyskać jasne blond odcienie, które rozjaśnią Twoje pasemka z każdym nowym myciem.

6. Osmo Color Revive Ciepłe kasztanowe włosy:

Osmo Color Revive Ciepłe kasztanowe włosy

Gama kolorowych szamponów do włosów Osmo pozwala na wybór różnych odcieni włosów, z których ten jest ciepłym, kasztanowym odcieniem. Szampon nasyca witaminę A i E olejkiem z awokado, który odżywia i ożywia zniszczone, szorstkie włosy, jednocześnie rozgrzewając ich kolor do bogatego odcienia.

7. Pure Blends Szampon do osadzania koloru cytrynowego:

Szampon Pure Blends Lemon Color Deponujący

KUP TUTAJ

Nawilżający i nawilżający włosy Pure Blends w kolorze cytrynowym wykorzystuje miękkie odcienie blondu, które nie zawierają siarczanów ani chlorków, co ułatwia ich pielęgnację, jednocześnie odżywiając końcówki włosów, aby ożywić żywe odcienie blondu lub miodu.

8. Szampon odkładający z nagietka Pure Blends:

Szampon Odkładający Nagietek Pure Blends

KUP TUTAJ

Baza do osadzania nagietka od Pure Blends wykorzystuje delikatną pomarańczowo-żółtą bazę, aby Twoje odcienie były żywe i jasne, podczas gdy szampon nawilża i zmiękcza włosy.