Zanim zaczniesz się zastanawiać, co właściwie oznacza słowo Satinique, zacznijmy od nazwy marki Amway, amerykańskiej marki kosmetycznej, osobistej i zdrowotnej, która ma swoje oddziały również w krajach międzynarodowych. Ten domowy produkt do pielęgnacji i urody firmy Amway ma jednak nową kolekcję premium, która obejmuje produkty do pielęgnacji i stylizacji włosów. marka Satinique z oddziału Amway to nowe, wzmocnione i opatentowane technologie, które pomogą Ci doskonale zadbać o włosy bez konieczności poddawania się ekstremalnym zabiegom.

Satynowe szampony

Szampon Satinique do pielęgnacji, stylizacji i leczenia:

W tym artykule wymienimy kilka szamponów oferowanych przez markę Satinique, które mogą otworzyć Cię na zupełnie nowy poziom produktów do pielęgnacji i stylizacji włosów.

1. Amway Satinique nabłyszczający szampon naprawczy:

Błyszczący szampon naprawczy Amway Satinique

Błyszczący szampon regenerujący firmy Satinique Amway wykorzystuje naturalną mieszankę orzeźwiających składników roślinnych i złożonego naukowego podejścia do naprawy, ożywienia i odnowy włosów. Ich opatentowany kompleks Enerjuve łączy dodatnio naładowane lipidy i kreatynę, aby wyeliminować ładunek ujemny, podczas gdy olejek z granatu i pestek winogron rewitalizuje osłabione włosy.

2. Szampon przeciwłupieżowy Amway Satinique:

Szampon przeciwłupieżowy Amway Satinique

Szampon przeciwłupieżowy, wzbogacony o dodatnio naładowane wzmacniające lipidy i kreatynę, wykorzystuje witaminę E i naturalne ekstrakty z awokado odżywia i nawilża włosy, zapobiegając dalszemu szorstkości lub wysuszeniu włosów, jednocześnie usuwając ślady łupieżu nagromadzone na skórze głowy.

3. Amway Satinique Szampon do zwalczania łupieżu:

Amway Satinique Zaawansowany szampon do zwalczania łupieżu

Kolejny hitowy szampon firmy Satinique regulujący łupież, obecność Zinc Pyrithione kontroluje produkcję łupieżu, jednocześnie dostarczając naturalne ekstrakty z rumianku, aby złagodzić suche łuszczące się włosy. Zwalczający, łuszczącą się skórę głowy, swędzenie i częstą utratę wilgoci, ten szampon doda włosom witalności i świeżości.

4. Szampon Satinique na wypadanie włosów:

Szampon przeciw wypadaniu włosów Satinique

Szampon przeciw wypadaniu włosów Satinique wykorzystuje opatentowany produkt Enerjuve, który jest mieszanką dodatnio naładowanych lipidów i wzmacniającej kreatyny z gładkim aplikatorem 18MEA. Pobudzający mikrokrążenie dzięki specjalnej mieszance ekstraktu z morwy ołowianej z żeń-szeniem i ekstraktem z Eclipta Alba odżywi i ochroni włosy przed wypadaniem i łamliwością.

5. Szampon Satinique Smooth Moisture:

Satinique gładki szampon nawilżający

Opatentowany szampon nawilżający Enerjuve wykorzystuje wygładzające cząsteczki zawarte w tym szamponie Satinique do nawilżenia, odżywienia i oczyszczenia włosów. Dodatnio naładowane lipidy wzmacniają łuski włosa, pozwalając im rosnąć dłużej i gęściej, a gładka blokada nawilżenia eliminuje utratę kontroli nad wilgocią.

6. Szampon zwiększający objętość Satinique:

Szampon o zwiększonej objętości Satinique

Suche, zniszczone włosy mają tendencję do obciążania się i dlatego w tym szamponie przeciw grawitacji polimery obciążające włosy unoszą je od nasady, jednocześnie dodając Enerjuve do głowy, aby uzyskać gęstszy, bardziej wyrazisty wygląd. Dodatkową objętość włosów można osiągnąć dzięki gwarancji braku wypadania włosów.

7. Szampon odżywka Satinique 2 w 1:

Odżywka do szamponu Satinique 2 w 1

Oprócz oczyszczenia włosów z resztek produktu, łupieżu i zanieczyszczeń, ten szampon nasyca w sobie jakość 2 w 1, dzięki której możesz nawet pielęgnować, wygładzać i zmiękczać włosy, jednocześnie odpowiednio je myjąc. Dlatego firma Satinique skomponowała tę odżywkę do szamponu w jednej butelce.

8. Satinique Delikatny codzienny środek do mycia włosów/szampon:

Satinique delikatny środek do codziennego mycia włosów

Nadaje się do włosów zniszczonych chemicznie lub farbowanych, łagodny dla skóry głowy, szampon do codziennego stosowania od Satinique oczyszcza włosy, usuwając pozostałości produktu lub łupieżu, jednocześnie odżywiając i chroniąc włosy przed dalszymi oznakami uszkodzenia.

9. Satinique Rewitalizujący środek do mycia włosów:

Satinique rewitalizujący żel do mycia włosów

Rewitalizujący szampon do mycia włosów wykorzystuje system ceramidowy, który przywraca zastąpiony kompleks ceramidowy z włosów, co pozwala włosom ponownie związać się i wzmocnić, jednocześnie rewitalizując, odmładzając i naprawiając włosy.