Czy kiedykolwiek używałeś szamponu biloge? Są to produkty profesjonalne oraz przeznaczone dla zupełnie innego segmentu niszowego. Ich asortyment jest godny podziwu, od włosów przeciwłupieżowych po jedwabiste i kręcone.

Szampony Biolage:

1. Matrix Biolage – Scalptherapie – Szampon przeciwłupieżowy 250ml:

szampony biolage

Scalpthérapie Cooling Mint, dzięki kompleksowi Kola Nut + Mint, ożywia włosy normalne i przetłuszczające się, oczyszczając skórę głowy. Produkty przeciwłupieżowe scalpthérapie, dzięki unikalnemu kompleksowi Bio-Cushion Complex, pomagają złagodzić codzienny dyskomfort związany z łupieżem i zestresowaną skórę głowy. Połączenie biolage z naturą według nauki wykorzystuje moc składników roślinnych do odżywiania, przywracania i wydobywania naturalnego piękna włosów. Zabiegi Biolage stanowią finał w naszej fachowej wiedzy. Jest to ekspercka formuła zawierająca kompleks Pyrithione Zinc plus Bio Cushion Complex, który oczyszcza ponadto usuwa zanieczyszczenia, pomagając złagodzić objawy łupieżu. Ukierunkowane skoncentrowane formuły połączone z klasą.

2. Szampon Biolage Hydrasource:

biolage-hydrasource-szampon

Suche włosy często powodują puszenie się, rozdwajanie końcówek i brak połysku. Stymulowany przez roślinę aloesu, który nigdy nie wysycha, szampon Biolage Hydrasource wykorzystuje, aby zoptymalizować równowagę nawilżenia, aby pasowały do ​​​​włosów. Szampon Hydrasource delikatnie oczyszcza włosy, pozostawiając je nawilżone i lśniące. Poziomy nawilżenia włosów są zrównoważone, zwiększając miękkość i podatność na układanie. Formuła bez parabenów jest zbyt adekwatna do włosów farbowanych.

Ugaś suche, spieczone włosy najnowocześniejszymi formułami stymulowanymi przez naturę, które naśladują właściwości zatrzymywania wilgoci rośliny aloesu. Poziom nawilżenia włosów jest zoptymalizowany podczas wchłaniania i utrzymywania nawilżenia.

3. Szampon normalizujący Biolage 16,9 uncji:

szampon bilogiczny 3

Jest to zrównoważony system oczyszczania, który uwalnia włosy od codziennych nagromadzeń, normalizując razem włosy i skórę głowy. Specjalnie opracowany do włosów normalnych i przetłuszczających się, a jego formuła łączy czysty ekstrakt roślinny z Quillaja Saponaria i miłorzębu ze specjalnymi środkami równoważącymi, które głęboko oczyszczają skórę głowy bez wysuszenia włosów, pozostawiając włosy czyste, pełne i elastyczne.

4. Głębokie wygładzenie Matrix Biolage:

szampon bilogiczny 4

Dla włosów w stylu salonowym, które są dopasowane do ostatniego mieszka włosowego, Matrix przedstawia szampon Biolage Deep Smoothening, który zapewnia atrakcyjny, długi kontakt z Twoimi włosami. Szampon nie zawiera toksycznych parabenów, dzięki czemu można go regularnie stosować. Wygładza puszenie się włosów i potwierdza, że ​​loki są płaskie. Szampon został opracowany, aby oczyścić skórę głowy z wszelkich zanieczyszczeń, a także delikatnie nawilża włosy i mieszki włosowe, aby zapewnić lepsze zdrowie.

5. Szampon do pielęgnacji kolorów Matrix Biolage:

szampon bilogiczny 5

Oczyszcza i pomaga ujawnić jaśniejszy połysk, miękkość i kolor włosów. Idealny do włosów farbowanych. Nadaje się również do wszystkich rodzajów włosów (cienkich, średnich, grubych).

6. Szampon normalizujący Biolage CleanReset, 13,5 uncji:

szampon bilogiczny 6

To intensywnie oczyszczający szampon do każdego rodzaju włosów. Włosy są wyjątkowo oczyszczone, bez wysuszenia, co zapewnia uczucie czystości i świeżości. Oczyść włosy z osadów i osadów za pomocą najnowocześniejszej formuły entuzjastycznie nastawionej przez naturę, która naśladuje samooczyszczające właściwości trawy cytrynowej.

7. Szampon głęboko wygładzający Matrix Biolage:

szampon bilogiczny 7

To jest dla suchych, niesfornych włosów. To wygładza kędzierzawe, nieuporządkowane, średnie i szorstkie włosy dzięki jedwabistemu serum z nasion kwiatów kamelii. Pomaga w nieustannym kontrolowaniu puszenia się włosów w gorących, wilgotnych porach roku, jednocześnie uzupełniając nawilżenie włosów w suchych i chłodnych porach roku. Włosy pozostają logicznie gładkie przez cały rok, nadal przy wilgotności do 97%. Biolage wykorzystuje moc składników roślinnych, aby odżywiać, przywracać i zawstydzać naturalne piękno włosów. Zabieg Biolage stanowi finał w naszej fachowej wiedzy. Ukierunkowane intensywne formuły połączone z jakością.

8. Szampon zwiększający objętość Biolage Volumatherapie Full Lift, 33,8 uncji:

szampon bilogiczny 8

Szampon ten, dzięki wypełniaczom z włókien sojowych, oczyszcza, dodaje dodatkowego liftingu, lekkości i połysku. Dba to również o włosy farbowane.

9. Szampon Matrix Biolage Keratindose:

szampon bilogiczny 9

To świeży litrowy zestaw Matrix Biolage Keratindose Shampoo And Conditioner firmy Pro-keratin plus jedwab 33,8 uncji każdy. Ten zestaw jest przeznaczony do włosów nadmiernie przetworzonych. Siarczan ponadto szampon bez parabenów tworzy bogatą pianę, która pomaga zachować uczciwość zbyt zniszczonych włosów.