Twoje włosy są jednym z podstawowych składników, które sprawiają, że Twój dzień jest szczęśliwy. Zły dzień włosów może zrujnować cały wygląd, jeśli nie nastrój na cały dzień. To może być prawdziwym koszmarem, zwłaszcza jeśli twoje złe włosy trwają do końca miesiąca, starasz się utrzymać grzywę w ryzach, jednocześnie zmagając się z rozdwajaniem korzeni i suchymi martwymi lokami.

Szampony do włosów suchych i zniszczonych

Jedną z głównych przyczyn zniszczonych włosów może być bezpośrednie działanie promieni słonecznych, na które codziennie jesteśmy narażeni, co wysysa wilgoć z włosów. To samo można powiedzieć o parnym upale, a jeśli nie, możemy winić za nie zanieczyszczenia na drodze i chemikalia na półce w łazience.

Szampony do włosów suchych i zniszczonych:

Nadszedł czas, aby ożywić loki Roszpunki za pomocą tych różnych suchych szamponów do włosów zniszczonych.

1. Ultranawilżający szampon Matrix Biolage:

Najlepszy szampon do włosów zniszczonych 1

To idealny szampon do martwych włosów, w którym formuły ultra nawilżające pozostawiają na włosach warstwę ochronną, która zapobiega ich puszeniu się, jednocześnie regenerując chore kosmyki i dodając im subtelnego połysku. zmieszany z olejkiem z trawy cytrynowej i z kiełków pszenicy, ten całkowicie naturalny produkt nie ma chemicznych skutków ubocznych dla delikatnych włosów.

2. Szampon Kerastase Resistance Bain Force:

Najlepszy szampon do włosów zniszczonych 2

Szampon Kerastase Resistance jest specjalnie opracowany dla słabych i delikatnych włosów, które działają regenerująco. Wędruje głęboko w korzenie i zasila martwe komórki skóry głowy składnikami odżywczymi, które wzmacniają i wydłużają włosy, jednocześnie odmładzając je do pierwotnej sprężystości. Ten produkt zapakowany w muskularny pojemnik jest zdecydowanie bestsellerem.

3. Redken All Soft Szampon:

Szampony do włosów zniszczonych

Zawierający niezbędne olejki z oliwek i awokado, miękki szampon The Redken all wzmacnia cząsteczki włosów i intensywnie działa, aby nadać włosom utracony połysk. Głównym celem jest tekstura włosów, która musi być wystarczająco miękka i elastyczna, aby zapewnić zdrowe środowisko w skórze głowy.

4. Szampon zwiększający objętość STYLE:

Najlepszy szampon do włosów zniszczonych 4

Szampon zwiększający objętość STYLE firmy Warren Tricomi to głęboko odżywczy produkt do pielęgnacji włosów, który oczyszcza skórę głowy z ewentualnego łupieżu i odkładania się produktu, ułatwiając zdrowy wzrost włosów, które są mocne i naprawiane uszkodzenia. Lekki produkt zwiększy objętość włosów bez obciążania grzywy.

5. Szampon odbudowujący wilgoć marokański olejek:

Najlepszy szampon do włosów zniszczonych 5

Farbowane włosy są bardziej podatne na uszkodzenia, co jest tajemnicą poliszynela, którą wszyscy ignorujemy w imię mody. Dlatego szampon nawilżający Moroccan Oil jest niezbędny w szafce z szamponem, gdzie działa, aby chronić kolor, jednocześnie usuwając osady chemiczne z korzeni, dzięki czemu możesz obnosić się ze zdrowymi, lśniącymi włosami bez uszkadzania rozdwojonych końcówek.

6. Szampon L’Oreal Everstrong Bodify:

Najlepszy szampon do włosów zniszczonych 6

Nasycony naturalnymi składnikami roślinnymi i kompleksem bioceramidów, Everstrong Bodify szampon L’Oreal ma dwa główne cele: wzmocnienie włosów i nadanie im bardzo pożądanej objętości. Zniszczone włosy, skłonne do rozdwajania się i łamania, z pewnością będą się rozwijać pod jego reżimem.

7. Odbudowujący szampon do włosów z marokańskim olejem arganowym Pro Naturals:

Najlepszy szampon do włosów zniszczonych 7

Szampon regenerujący włosy Pro Naturals z niezbędnymi właściwościami marokańskimi i olejkami arganowymi jest dostępny w mleczno-białej butelce, która bada każdy zakamarek Twoich zniszczonych włosów, odżywiając i ożywiając sprężystość i blask, o którym zawsze marzyłaś.

8. Szampon odbudowujący aromatologię:

Najlepszy szampon do włosów zniszczonych 8

Ta butelka zawiera fuzję pięciu najjaśniejszych olejków, z których dwa to lawenda i geranium, które dostarczają twoim mieszkom włosowym wymaganych składników odżywczych. W ciągu kilku dni twoje włosy zmienią się z martwych i umierających na żywe i żywe.

9. TIGI Bed Head Recovery Szampon:

Najlepszy szampon do włosów zniszczonych 9

Miejski szampon antidotum odbudowujący głowę z łóżka TIGI myje suche, pozbawione życia loki i blokuje nawilżenie, dzięki czemu można zapobiec puszeniu się, podczas gdy Ty obnosisz się z idealnie zdrowymi włosami miękkimi i giętkimi warkoczami.