Sebamed to wyrafinowana niemiecka firma, która ma swoją bazę na całym świecie, obsługując klientów na arenie międzynarodowej. To, co zaczęło się jako zwykła lecznicza dolegliwość dla skóry, powoli przekształciło się w markę osobistą i zdrowotną, która rozgałęziła się na coś więcej niż tylko dbanie o skórę. Skupiła się również na produktach do pielęgnacji włosów.

Szampony Sebamed w Indiach

Ta gama produktów do pielęgnacji włosów, przede wszystkim szamponów, jest odpowiednia dla osób w każdym wieku i ze wszystkich środowisk, od niemowląt po diwy z wybiegów. Opłacalne i super aktywne szampony Sebamed są znane nie tylko ze swoich wartości kosmetycznych, ale także z właściwości leczniczych..

Produkty do pielęgnacji włosów Sebamed Szampon w Indiach:

1. Szampon Sebamed na co dzień:

Szampon na co dzień Sebamed

Szampon do codziennego stosowania jest delikatny i łagodny dla skóry głowy, umożliwiając oczyszczanie włosów, ponieważ równoważy naturalne środowisko skóry głowy, regulując równowagę pH głowy. Sprawiając, że włosy stają się miękkie i odświeżone, szampon pomaga wzmocnić strukturę włosów, łącząc ze sobą struktury komórkowe.

2. Szampon przeciwłupieżowy Sebamed:

Szampon przeciwłupieżowy Sebamed

Szampon przeciwłupieżowy marki sebamed to ochronny szampon do włosów normalnych i przetłuszczających się, który umożliwia doskonałe usuwanie łupieżu przy jednoczesnym zachowaniu odpowiedniego pH skóry głowy. Delikatny proces rozpoznaje Piroctone Olamine jako podstawowy składnik do usuwania łupieżu, ponieważ odżywia włosy i zmniejsza widoczne oznaki łupieżu.

3. Szampon naprawczy Sebamed:

Szampon naprawczy Sebamed

Szampon naprawczy Sebamed to solidny szampon do terapii naprawczej, który pomaga oczyścić i chronić głowę, jednocześnie umożliwiając kompleksowi naprawczym związanie się ze strukturą włosa, aby zapewnić łatwość układania włosów i ożywienie przed uszkodzeniami dzięki zastosowaniu roślinnego kompleksu naprawczego, biopolimerów i nawilżenia PCA oraz hydrolizy białko.

4. Szampon Sebamed Anti Roos:

Szampon Sebamed Anti Roos

Po raz kolejny szampon przeciw rozrostom firmy Sebamed wykorzystuje Piroctone Olamine do usuwania pozostałości łupieżu i dodatkowych cząstek, co również uwalnia nas od niezdrowych stanów skóry głowy, takich jak łuszczenie się, łuszczenie i swędzenie.

5. Szampon przeciw wypadaniu włosów Sebamed:

Szampon przeciw wypadaniu włosów Sebamed

Sebamed uznaje nadmierną produkcję sebum za jedną z głównych przyczyn wypadania włosów i dlatego w tym szamponie utrzymują wartość pH skóry głowy na poziomie 5,5, promując zdrowe warunki, które zapobiegają nadmiernemu magazynowaniu sebum, podczas gdy ich opatentowana olamina Piroctone usuwa łupież i zwiększa krążenie krwi.

6. Szampon dla dzieci Sebamed Baby:

Szampon dla dzieci Sebamed Baby

Szampon dla dzieci firmy Sebamed ma formułę bez łez, która pozwala delikatnie oczyścić włosy dzięki dobroci ekstraktów ziołowych, takich jak rumianek, który wygładzi szorstkie splątane włosy.

7. Szampon rewitalizujący Sebamed Anti Dry:

Szampon Rewitalizujący Sebamed Anti Dry

Dzięki temu, że suche, szorstkie włosy są łatwe do opanowania, rewitalizujący szampon opracowany specjalnie dla niesfornych włosów, który łączy kompleks kiełków pszenicy, proteiny, aminokwasy, białko grochu i soi, aby odżywiać, nawilżać i zmiękczać włosy. Włosy zaczną być aksamitnie gładkie w ciągu kilku dni, ponieważ doskonała formuła nawilża i regeneruje włosy, zapewniając im niesamowitą elastyczność.

8. Szampon kolorowy Sebamed Sensitive:

Szampon koloryzujący Sebamed Sensitive

Włosy farbowane wymagają dodatkowej pielęgnacji, dlatego mamy tu specjalny kompleks hydrobalansujący, który pozwala na dokładne nawilżenie i modyfikację włosów, aby kolor nie rozchodził się ani nie blaknął, gdy włosy rozdwajają się i przesuszają. Formuła kolorowego połysku pozwala przedłużyć trwałość koloru, ponieważ łagodzi, wygładza i chroni kolorowe warkocze.

9. Szampon do włosów tłustych Sebamed:

Szampon opracowany specjalnie do włosów przetłuszczających się, które obciążają się dzięki olejkowi, który zlepia brud i zanieczyszczenia na skórze głowy. Szampon do włosów przetłuszczających się zapobiega nadmiernej produkcji sebum, utrzymując i kontrolując równowagę pH skóry głowy, ponieważ szampon usuwa osady, umożliwiając otwarcie porów skóry głowy, pozwalając im swobodnie oddychać.