Określany jako płynne złoto, olejek arganowy uznawany jest za jeden z olejków eterycznych wykorzystywanych nie tylko jako produkt kosmetyczny, ale także mający szerokie zastosowanie w leczeniu niedoskonałości skóry. Zasadniczo produkt finezji, olej ten pozyskiwany jest z drzew arganowych, pochodzących głównie z Maroka i Algierii. Olejek arganowy nie ogranicza się jednak tylko do Maroka i Algierii. Jest to szeroko rozpowszechniony i cieszący się międzynarodowym uznaniem produkt do ciała i włosów, który wykorzystuje swoje podstawowe zalety w leczeniu uszkodzonej skóry lub włosów, przywracając im pierwotny złoty blask, działając jednocześnie jako doskonały środek nawilżający i uzdrowiciel skóry. W dzisiejszym artykule korzyści płynące z olejku arganowego ograniczają się jednak tylko do naszych włosów, ponieważ będziemy omawiać jeden z najlepszych sposobów olejowania włosów olejkiem arganowym, a jednocześnie nie pozostawiający tłustej warstwy. Poniżej znajduje się lista najlepszych szamponów, które integrują w sobie zalety olejku arganowego.

1. Organix Regenerujący szampon z marokańskim olejkiem arganowym:

szampony z olejkiem arganowym

Odnawiający szampon z olejkiem arganowym Organix to jeden z najlepszych szamponów z olejkiem arganowym, zaczerpnięty z samego Maroka, który przenika przez najtwardsze warstwy, aby Twoje włosy były satynowo miękkie i odświeżone.

2. Organix Smooth Hydration z olejkiem arganowym i masłem shea:

Organix gładko nawilżający olejek arganowy i szampon z masłem shea

Idealne rozwiązanie dla suchych, puszących się włosów, olejek arganowy w połączeniu z masłem shea zapewnia idealne nawilżenie, które natychmiast gasi suche pragnienie i delikatnie koi i wygładza szorstkie zniszczone włosy, przywracając im pierwotny blask.

3. Luksusowy szampon Renpure Originals Argan Oil:

Luksusowy szampon z olejkiem arganowym Renpure Originals

Ponieważ olejek arganowy zapewnia ochronną powłokę na górze włosów, wnika głęboko w szorstkie powierzchnie włosów, nawilżając i odżywiając je od wewnątrz. Ochrona przed promieniowaniem UV w tym szamponie pozwala chronić włosy przed słońcem, wyraźnie zmniejszając w ten sposób puszenie się i tarcie.

4. Szampon odbudowujący wilgoć Babyliss Pro Argan Oil:

Szampon regenerujący nawilżający z olejkiem arganowym Babyliss Pro

Zamykając cząsteczki wilgoci w mieszkach włosowych, pozyskiwane z drzew arganowych z Maroka, olej arganowy jest głównym inicjatorem nieskazitelnych zdrowych włosów. Ochronne silikony mieszają się z tym szamponem, aby naprawić zniszczone włosy.

5. Maroko szampon z olejkiem arganowym:

Maroko Szampon z olejkiem arganowym

Ten szampon z olejkiem arganowym, oczyszczając skórę głowy i usuwając brud i nagromadzone na niej produkty, zawiera w sobie nie tylko zalety czystego marokańskiego oleju arganowego, ale także kwasy tłuszczowe wraz z białkami błonnika i witaminą E, która dba o wszystkie twoje włosy problemy.

6. Szampon z olejkiem arganowym CHI:

Szampon z olejkiem arganowym CHI

To nie olejek arganowy lub olejek Moringa zmieszane w nim sprawiają, że ten szampon jest wyjątkowy, ale raczej zastosowanie związków ceramicznych CHI, które zawierają ciała ceramiczne i białkowe, które pielęgnują twoje włosy, budując je, aby były mocniejsze i zdrowsze, jednocześnie je utrzymując. miękkie i łatwe w zarządzaniu.

7. Szampon Garnier Ultimate Blends:

Szampon Garnier Ultimate Blends

Odmień swoje matowe włosy jak limuzyna dzięki Ultimate Blends firmy Garnier, która wykorzystuje najistotniejsze składniki olejku arganowego i kameliowego, które przywracają i ożywiają uszkodzenia włosów, w tym łamliwość i rozdwajanie się końcówek, jednocześnie odżywiając i zmiękczając włosy już po pierwszym użyciu.

8. Marc Anthony Oil Of Maroko Argan Oil Treatment Szampon:

Marc Anthony olejek z Maroka szampon do kuracji z olejkiem arganowym

Olej z Maroka wykorzystuje starodawny marokański sekret urody, który nasyca olejek z pestek winogron i olejek arganowy niezbędnymi składnikami aktywnymi keratyny, które uzupełniają i nawilżają włosy, głęboko je kondycjonując, dzięki czemu możesz uprawiać nie kędzierzawe, świeże włosy bez żadnych kłopotów.

9. Szampon nabłyszczający Orlando Pita ARGAN:

Szampon nabłyszczający Orlando Pita ARGAN

Szampon nabłyszczający ARGAN marki Orlando Pita Wykorzystuje najwyższej jakości marokański olejek arganowy, który integruje i wnika w szorstką strukturę włosów, odżywiając i nawilżając włosy z poziomu komórkowego, aby nadać włosom pożądany, aksamitny połysk. Wygładzanie włosów, co zapobiega puszeniu się lub szorstkości włosów natychmiast po umyciu szamponu.