Jeśli markowe produkty z wyższej półki są trochę uciskiem dla twoich kieszeni, niekoniecznie oznacza to, że musisz zrezygnować z nieodpartego wyglądu. Problemy z włosami w dzisiejszych czasach są powszechne, a wraz z łamliwymi włosami i wypadaniem, innym, na który najczęściej skarży się przedmiot, o który należy dbać, jest uporczywe pojawianie się łupieżu, który utrzymuje swędzenie i łuszczenie się jako główną broń.

Niebieskie szampony Selsun

Jednak za każdym razem może nie być możliwe wybranie rozległych zabiegów pielęgnacyjnych i czasochłonnych zabiegów. Właśnie dlatego mamy po swojej stronie niebieski szampon Selsun, który jest po prostu szamponem dostępnym bez recepty, który zyskał swoją nazwę po wybitnych składnikach, które sprawiają, że ten szampon jest komercyjnym hitem. Obecność 1% siarczku selenu jest głównym powodem, dla którego nazywa się to Selsun.

Różne rodzaje szamponów Selsun Blue:

Będąc ekspertem w dziedzinie szamponu przeciwłupieżowego, teraz, gdy masz już wgląd w ten niesamowity produkt, sprawdźmy kilka szamponów, które możesz chcieć wybrać z tej serii.

1. Szampon nawilżający Selsun Blue Sensitive Scalp:

Szampon nawilżający Selsun blue sensitive do skóry głowy

KUP TUTAJ

Szampon do wrażliwej skóry głowy to delikatny, łagodny szampon, który wykorzystuje pirytion cynku, tylko 1%, do oczyszczania głowy z resztek łupieżu, ponieważ właściwości witaminy B5, E i aloesu łagodzą podrażnioną wrażliwą skórę głowy. Szampon wykorzystuje również mleczan mentolu, aby ukoić skórę głowy z lekkim uczuciem chłodzenia.

2. Zrównoważony szampon Selsun Blue:

Niebieski zrównoważony szampon Selsun

Zbilansowany szampon marki Selsun Blue jest odpowiedni do wszystkich rodzajów włosów i skóry głowy, gdzie szampon działa głównie w celu uregulowania równowagi pH skóry głowy, dzięki czemu może utrzymać zdrowe warunki w głowie bez obciążania włosów lub całkowitego pozbawiania ich nawilżenia i naturalnego obrazy olejne.

3. Selsun Blue Leczniczy z mentolowym szamponem przeciwłupieżowym:

Selsun blue z mentolowym szamponem przeciwłupieżowym

KUP TUTAJ

Ten niebieski szampon Selsun ma swoją medyczną stronę, ponieważ działa na rzecz leczenia łupieżu i szorstkich włosów, które stają się zniszczone i trudne do opanowania. Uczucie mentolu chłodzi i uspokaja skórę głowy, ponieważ ulga w łupieżu zatrzymuje dodatkowe problemy, takie jak łuszczenie i swędzenie.

4. Selsun Blue Deep Cleansing Micro Bead Scrub Shampoo:

Selsun Blue Deep Cleansing Micro Bead Scrub Shampoo

KUP TUTAJ

Głęboko oczyszczający szampon marki Selsun Blue wykorzystuje mikrogranulki do bardzo głębokiego oczyszczania, które pozwala na pękanie kulek podczas masażu głowy, zalewając włosy przy dolegliwościach związanych z aktywną ochroną przed łupieżem. Regularne stosowanie pozbawiłoby głowy i skóry głowy łupieżu i resztek.

5. Szampon do suchej skóry głowy Selsun Blue Naturals:

Selsun blue naturals suchy szampon do skóry głowy

KUP TUTAJ

Stworzony specjalnie dla suchej, szorstkiej skóry głowy, ten szampon wykorzystuje dodatkową formułę nawilżającą, która dokładnie nawilża i nawilża skórę głowy, podczas gdy witaminy B5 i E koją i odżywiają skórę głowy. Szampon zawiera również ekstrakty roślinne, które pielęgnują skórę głowy, jednocześnie zapobiegając nawrotom powstawania łupieżu.

6. Szampon do suchej skóry głowy Selsun Blue Itchy:

Selsun niebieski szampon swędzący do suchej skóry głowy

KUP TUTAJ

Szampon selsun blue do suchej skóry głowy, opracowany specjalnie dla suchej skóry głowy ze skłonnością do łupieżu, wykorzystuje witaminę B5 i E, aby stworzyć kompleks, który przywraca utraconą wilgoć i zdrowie skóry głowy, pozostawiając delikatny aromat cytrusów. Witamina E nawilża i zmiękcza strukturę włosów.

7. Szampon nawilżający Selsun Blue łupież z aloesem:

Selsun niebieski szampon nawilżający przeciwłupieżowy z aloesem

KUP TUTAJ

Aloe Vera to cudowny produkt, który pozwala włosom zachować zdrowy stan, ponieważ szampon do usuwania łupieżu usuwa łupież i inne problemy. Jest to również zasadniczo szampon nawilżający, który zapewnia, że ​​włosy są odpowiednio pielęgnowane, odżywione i uzupełnione po umyciu.

8. Szampon przeciwłupieżowy Selsun Blue 2 w 1:

Selsun niebieski leczniczy szampon przeciwłupieżowy 2 w 1

KUP TUTAJ

Jest to szampon 2 w 1, który używa jednego pojemnika jako szamponu do usuwania brudu i zanieczyszczeń, jednocześnie wprowadzając do szamponu środki pielęgnacyjne, które odżywiają i nawilżają włosy i skórę głowy, zapewniając miękką, aksamitną głowę.

9. Szampon do codziennej pielęgnacji Selsun Blue Ultimate:

Selsun blue ostateczny szampon do codziennej pielęgnacji

Delikatny szampon oczyszczający od Selsun Blue, najlepsza codzienna pielęgnacja jest łagodna dla włosów, nie pozostawiając skutków ubocznych, co pozwala usunąć codzienne zabrudzenia, łupież i cząsteczki zanieczyszczeń z włosów bez nadmiernego wysuszania włosów.