Różne rodzaje włosów wymagają różnego rodzaju pielęgnacji. Podczas gdy prostowłose piękności mają łatwo, jest to dość trudne zadanie dla kręconych głów, które nieustannie walczą o utrzymanie loków na miejscu. Oswajanie głowy pełnej loków to nie bułka z masłem. Loki jeszcze bardziej się plączą, puszą i plączą, dlatego potrzebujemy specjalnej pielęgnacji dla wyjątkowych włosów, którymi się obnosimy.

najlepsze szampony do włosów kręconych

Na szczęście rozwijające się rynki komercyjne mają właśnie coś wyjątkowego, czego szukamy, szampon stworzony specjalnie dla dziewczyn z kręconymi grzywami.

Lista szamponów do pielęgnacji włosów kręconych:

Spójrz na poniższą listę, aby znaleźć tę idealną dla siebie, abyś mógł mieć dobry dzień z włosami przez cały dzień każdego dnia.

1. Szampon wzmacniający do włosów kręconych Garnier Fructis:

Garnier Fructis Szampon wzmacniający do włosów kręconych

Szampon wzmacniający Garnier’s ma szeroką gamę, ale ten, którego szukamy, ma w sobie napis „gładka i lśniąca”, co jest dokładnie tym, co robi, aby utrzymać w ryzach trudne sploty. Nawilżenie i odżywienie pasemek nigdy nie było lepsze. Wykonany z mikroolejków owocowych, zapewnia długo utracone składniki odżywcze i utrzymuje kędzierzawe włosy.

2. Szampon do leczenia kręconych włosów:

Szampony do włosów kręconych

Często wiele szamponów definiujących loki jest chemicznie szkodliwych dla twoich delikatnych loków, ponieważ niszczą cały wygląd loków, próbując je oswoić do perfekcji. W tym miejscu do gry wkracza szampon leczniczy firmy Curly Hair Solutions. Szampon bez silikonu i ścisła formuła leczenia w naturalny sposób kontrolują równowagę pH włosów, utrzymując je nawilżone, a jednocześnie zdrowe.

3. Szampon Totally Twisted Ziołowa Esencja:

Szampon całkowicie skręcony z ziołową esencją

Szampon Totally Twisted firmy Herbal Essence jest dostępny w błyszczącej fioletowej butelce wypełnionej ekstraktami z jagód, które uzupełniają kosmyki u pochodzenia mieszków włosowych, czyniąc je mocnymi i elastycznymi, dzięki czemu możesz afiszować się ze wspaniałymi lokami, nie martwiąc się o puszenie się o każdej porze dnia.

4. L’Oreal Vive Pro Hydragloss Szampon do Włosów Kręconych:

L’Oreal Vive Pro Hydragloss Szampon do Włosów Kręconych

L’Oreal Paris Vive Pro Hydragloss specjalizuje się w utrzymywaniu twoich włosów odżywionych i karmionych niezbędnymi składnikami odżywczymi podczas pracy nad korzeniami, aby zapewnić długotrwałe loki bez martwienia się o łamanie lub rozlanie. Szampon, który zawiera witaminy zapobiegające wypadaniu włosów, nawilża suche włosy i je oswaja.

5. Szampon do włosów kręconych Tresemme Climate Control:

Tresemme szampon do włosów kręconych

Wszyscy padliśmy ofiarą parnego, ciepłego dnia, kiedy twoje włosy tracą nawilżenie i zaczynają szaleć na tobie. To właśnie po to, by uniknąć tych sytuacji, Tresemme wprowadziła szampon do kontroli klimatu, który tworzy ochronną blokadę wokół skręconych pasm, chroniąc je przed wysuszeniem i puszeniem się..

6. Szampon TIGI Catwalk Curls Rocks:

TIGI Catwalk Curls Szampon do loków

TIGI Catwalk przedstawia edycję szamponu Curls Rock stworzoną specjalnie dla Twojej kręconej grzywy, gdzie szampon jest znany z tego, że zatrzymuje wilgoć przez ponad 24 godziny, nawilżając pasma od nasady, dzięki czemu nie puszą się, gdy próbujesz kołysać lśniącymi falami grzywa.

7. Szampon Fekkai Luscious Loki:

Fekkai Luscious Loki Szampon

Frederick Fekkai wydobył szampon z soczystymi lokami ze specjalną mieszanką nektaru i żeń-szenia, która wygładza krzywe loki i zapobiega puszeniu się włosów. Butelka zapakowana w beżową buteleczkę ma łagodny zapach, a także efektownie podkręcają formuły.

8. Szampon wygładzający loki Toni And Guy Frizz:

Toni And Guy Frizz Wygładzający Szampon do Loków

Podstawowym celem szamponu wygładzającego loki Tony and Guy jest zablokowanie puszenia się włosów, które jest główną przyczyną wszystkich splątań i nagromadzeń produktu. Ten lekki szampon w ładnej różowej butelce natychmiast usunie kołtuny, jednocześnie utrzymując kontrolę nad puszeniem się włosów.

9. Bumble And Bumble Conscious Curl Wygładzający Szampon:

Bumble And Bumble Conscious Curl Szampon Wygładzający Loki

Szampon Bumble and Bumble Conscious Curl Smoothing w białej butelce odmłodzi suche nawilżenie pozbawione loków i zapewni im idealną sprężystość, jednocześnie utrzymując nawilżenie i stylizację przez cały dzień.