Pamiętam czasy, kiedy byłem dzieckiem, kiedy ja i moja mama chodziliśmy do pobliskich sklepów po szampon. Jednym z produktów, który wyróżniał się na najwyższym stojaku w sklepie, była marka CLEAR. Moja mama też prosiła tylko o to. To chyba najłatwiej dostępna marka szamponów. W tamtych czasach nie mieliśmy dostępu do żadnych zakupów online. Tak więc jedyną opcją były sklepy w pobliżu twojego miejsca. My, klienci, byliśmy całkowicie na łasce sklepikarzy. I dlatego większość z Was zgodziłaby się ze mną Clear szampon to więcej wspomnień z dzieciństwa.

Ale zdecydowanie marka od czasu do czasu zmienia się. Wprowadzili do swojej oferty znacznie więcej nowych szamponów. Uwielbiam tę markę, ponieważ oferują naprawdę przystępne ceny. Ponadto są bardzo łatwo dostępne w najbliższych sklepach. Również opcje rozmiaru są również świetne. Marka jest dość przemyślana, ponieważ wypuściła na rynek szereg szamponów, mając na uwadze powszechne problemy z włosami kobiet.

Tak więc dość pochwał na temat marki. Przyjrzyjmy się teraz niektórym z najlepszych przezroczystych szamponów dostępnych w Indiach wraz z ich funkcjami i zaletami.

Najlepsze produkty Clear Shampoo w Indiach:

1. Odżywczy szampon przeciwłupieżowy Clear Nourishing Scalp Care:

czyste-szampony

To jest na zimę, kiedy będziesz miał zbyt dużo problemów z łupieżem. A osoba z suchymi włosami, sucha skóra głowy jest głównym problemem. Dlatego potrzebujesz odżywczego szamponu, aby zadbać o suchą skórę głowy. To jest idealne na ten sezon. Nie tylko zadba o suchą skórę głowy, ale także powstrzyma łupież.

2. Oczyść skórę głowy & Hair Beauty Therapy kompletny szampon pielęgnacyjny:

Wyczyść skórę głowy i amp; Hair Complete Care Odżywczy szampon przeciwłupieżowy

Ten różni się od poprzedniego na wypadek, gdybyś się zdezorientował. Zapewnia to nie tylko odżywienie skóry głowy, ale także dba o ogólny stan włosów. Nawilża całe włosy zmniejszając widoczność rozdwojonych końcówek. Utrzymuje również zdrowe końcówki włosów.

3. Szampon przeciwłupieżowy Clear Women Herbal Fusion:

Clear Women Herbal Fusion Szampon przeciwłupieżowy

Uwielbiam ten szampon firmy Clear ze względu na jego ziołowe składniki. Ma w sobie całkiem dobre i naturalne produkty. Ma dobroć ekstraktów azjatyckich, ekstraktów z żeń-szenia i ekstraktów z drzewa herbacianego. Te organiczne produkty skutecznie powstrzymują łupież.

4. Wyczyść szampon przeciw wypadaniu włosów:

Wyczyść szampon przeciw wypadaniu włosów

To jeden z najpopularniejszych szamponów z szerokiej gamy szamponów bezbarwnych. To jest ich przeciw wypadaniu włosów. W dużym stopniu zapobiega lub ogranicza wypadanie włosów. Tak więc, jeśli jesteś jedną z tych dziewczyn, które doświadczają okropnego wypadania włosów, jest to dla ciebie cudowna butelka.

5. Clear Ultra Shea Shampoo dla gładkich włosów:

Przezroczysty szampon Ultra Shea

To z ich asortymentu szamponów shea. Jak wszyscy wiemy, masło shea jest naprawdę dobre dla twoich włosów. Ten szampon zatrzyma wilgoć we włosach, dzięki czemu Twoje loki będą miękkie, gładkie i zdrowe.

6. Szampon przeciwłupieżowy Clear Men – Cool Sport Menthol:

Szampon przeciwłupieżowy Clear Men – Cool Sport Menthol

Marka Clear jest w Indiach synonimem szamponów przeciwłupieżowych. Ale z czasem sami się unowocześnili i wymyślili wiele wariantów, nawet w swoich szamponach przeciwłupieżowych. To jest ich oferta mentolowa specjalnie dla mężczyzn. Zapewnia to włosom natychmiastową świeżość i mentolowy chłód.

7. Czysty szampon przeciwłupieżowy, suchy i uszkodzony:

Clear Szampon Przeciwłupieżowy Sucha i Uszkodzona Naprawa

Jak powiedziałem, jest to ich popularny szampon przeciwłupieżowy, ale tylko z niewielką odmianą. Przeznaczony do włosów suchych i zniszczonych. Teraz w suchych i zniszczonych włosach łupież jest poważnym problemem. Więc to jest butelka, której powinieneś używać w niefortunnych sytuacjach.

8. Szampon do usuwania uszkodzeń i naprawy koloru:

Szampon Clear Damage i Color Repair

To, co kocham w tej marce, to to, że są one skierowane na każdy problem związany z włosami. Szampon przeznaczony do włosów farbowanych i zniszczonych. Użyj tego i zobacz różnicę, zanim skończysz tę butelkę.

9. Wyczyść szampon o silnej długości:

Clear Silny Szampon Wydłużający

To jest przeznaczone dla tych wyjątkowo długich włosów. Teraz utrzymanie długich włosów to przede wszystkim ból głowy. Jest wiele problemów, takich jak suchość, łupież, zniszczone końcówki, rozdwojone końcówki itp. Tak więc, dla wszystkich tych problemów i rozpieszczania długich włosów, to jest twoja butelka.

Jestem więc pewien, że już odkryłeś swój ulubiony szampon. Śmiało i wypróbuj te czyste szampony. Daj mi znać swój ulubiony szampon w komentarzach poniżej.