Oszalałeś na punkcie zdobienia paznokci? Próbowałeś kiedyś czarno-białych wzorów zdobienia paznokci? Czerń i biel to najważniejsza kombinacja kolorów, mieszanka kolorów, która zawsze wygląda dobrze na prawie wszystkich, począwszy od wystroju domu, przez ubrania, a zwłaszcza na paznokcie. Z pewnością szukasz wielu eleganckich i szykownych paznokci, a czarno-biały jest jednym z najlepszych sposobów.

To mieszanka kolorów, która jest nie tylko modna, ale i modna. Pasuje do prawie całości i w żadnym wypadku nie wydaje się niesamowite. Jest idealny zarówno do oszałamiających, jak i oficjalnych wydarzeń, w przeciwnym razie bardziej wyluzowane spotkania z codziennymi działaniami. Możesz wypróbować wiele różnych stylów i wzorów w 2 kolorach – paski, kropki, brokat, geometryczne nadruki i nie tylko.

Czarno-białe wzory na paznokcie:

Teraz poniżej wyjaśniłem niektóre z unikalnych i najlepszych czarno-białych wzorów zdobienia paznokci. Są one następujące;

1. Ozdobne zdobienia paznokci:

zdobienia paznokci

Ten projekt zdobienia paznokci jest bardzo modny i elegancki. Prostym kryterium jest to, że można go wykonać na szerokich paznokciach; Dodatkowym atutem jest pilnik w kształcie kwadratu. To dobry sposób, by pochwalić się tzw. „pokojem” na paznokciach.

2. Świeży śnieg:

Świeży śnieg

To mogą być najszykowniejsze gwoździe w całej tej łapance. Połączenie lśniącego perłowego lakieru i błyszczących srebrnych końcówek sprawia, że ​​te paznokcie wyglądają teraz jak pocałunki śniegu. Uderzający!

3. Kwiatowe zdobienia paznokci:

Kwiatowe Paznokcie

W tym projekcie powstaje kwiat na twoich paznokciach. Tego rodzaju projekty zdobienia paznokci zapewnią Ci coś wyjątkowego. Możesz wybrać różne rodzaje kwiatów, które różnią się wielkością i kolorem. W tym przypadku artystka posługuje się trójkolorowym lakierem do paznokci: czarnym, białym i niebieskim. To proste, ale atrakcyjne.

4. Czarny & Biała woda marmurowa wirowa sztuka paznokci:

Czarny & Biała woda marmurowa wirowa sztuka paznokci

Zawsze wybieraj wodę o temperaturze pokojowej i nie zapomnij zabezpieczyć skóry wokół paznokcia taśmą lub tłustym kremem, aby łatwiej usunąć resztki lakieru.

5. Wykorzystaj efekt polerowania:

Wykorzystaj efekt polerowania

Na rynku dostępnych jest wiele lakierów do paznokci z efektami, takich jak efekt Crackle, efekt magnetyczny, efekt Croc, lakiery zmieniające kolor itp. Można je po prostu nałożyć, aby uzyskać szybki lub niepodobny wygląd paznokci.

6. Sylwestrowe Czarne Gwiazdy:

Czarne gwiazdy sylwestrowe

Bardzo szybko, odkąd zdecydujesz się na czarno-białe, nie oznacza to, że nie możesz otoczyć radości swoim manicure. Nadrukowane gwiazdki oraz brokat dodają radosnego charakteru.

7. Zdobienie paznokci zebry:

Zdobienie Paznokci Zebry

Gwoździe zebry wyglądają niesamowicie, gdy są wykonane prawidłowo i dokładnie. Jest to zdobienie paznokci z odbitkami zwierząt, które wygląda super stylowo, gdy jest wykonane poprawnie! Działa to najlepiej na krótkich paznokciach. Możesz wykorzystać zdobienia paznokci zebry na różne sposoby, w zależności od wymiaru pomieszczenia, z którym będziesz się starał. Możesz użyć przezroczystego, przezroczystego lakieru do paznokci jako pokrycia podstawowego.

8. Kropki:

Groszki

Spójrz na ten singiel. Ta zdobienia paznokci w kropki wyglądają zarówno stylowo, jak i elegancko z białym przezroczystym otoczeniem, zaprojektowanym przez małe czarne kropki. Jest to bardzo proste do wykonania. Najważniejszą rzeczą jest obserwowanie mody, to wykorzystanie innego tła oraz kropki na palcu serdecznym.

9. Gwoździe z lukrecji:

Lukrecja Paznokcie

zahipnotyzuj tymi czarno-białymi prążkowanymi paznokciami. Jeśli wygląda to na styl, który można zobaczyć fizycznie kołysząc się przez całą dobę, proponujemy spędzić w pasiastej płycie do stemplowania, aby przyspieszyć tę metodę.

10. Gwoździe kota:

Gwoździe kota

Aby uzyskać ten wygląd, stwórz białą okrągłą końcówkę na twarzy, a także dodaj dwa małe trójkąty na uszy. Obecnie narysuj 2 czarne kropki na oczy i 1 na nos. Narysuj usta oraz wąsy kota. Wykonaj kropki na wszystkich dodatkowych paznokciach. Powłoka wierzchnia paznokci, aby przykleić się do rysunku.