Wzory na paznokcie są obecnie popularne wśród fashionistek. Każdy, kto lubi pracować w jasnych kolorach lub nowym, modnym wyczuciu mody, jest w sztuce zdobienia paznokci. Materiały i kolory są najłatwiej dostępne, dlatego warto często wypróbowywać nowe? Te proste wzory zdobienia paznokci są jednocześnie piękne i modne. Mogą rozjaśnić Twoje dłonie w mgnieniu oka.

Proste wzory zdobienia paznokci

Sprawdź, co najbardziej lubisz, a co za tym idzie, z łatwością wykonasz je samemu, dopasuj do swoich sukienek i okazji. Kontynuuj czytanie tego przewodnika, aby dowiedzieć się więcej o pięknych zdobieniach paznokci do przymierzenia. Są to absolutnie uwielbiane wzory paznokci i można je wykonać szybko i bez wysiłku. Podczas gdy wielu uwielbia te projekty, sprawdź, jak możesz to zrobić i przewodnik po tych projektach tutaj. Nie martw się, a szczegółowa wycieczka pomoże ci zrozumieć te style!

Proste wzory na paznokcie

Proste i łatwe wzory zdobienia paznokci dla początkujących 2021:

Poniżej znajduje się 100 różnych rodzajów łatwych i prostych wzorów zdobienia paznokci, które możesz wypróbować na różne okazje. Można to łatwo zrobić, nawet jeśli jesteś początkującym. W przypadku niektórych zdobień paznokci będziesz musiał kupić materiały dekoracyjne, które możesz kupić w specjalnych sklepach. Jeśli masz dobrą rękę w rysowaniu, możesz wypróbować odręczne wzory pokazane poniżej krok po kroku.

1. Wypróbuj Sunset Nail Art Design, używając płynnego lakieru do paznokci:

Wypróbuj Sunset Nail Art Design, używając płynnego lakieru do paznokci piaskowego

To jest niesamowite i najlepsze wśród projektów zdobienia paznokci, które przypomni Ci o nocy i zachodzie słońca. I to przy użyciu pyłu Zoya Pixie, lakieru do paznokci i piaskowych lakierów do paznokci. Ten nowy, modny lakier do paznokci z piaskowym wykończeniem daje efekt naturalnego piasku w prawdziwym życiu. Są one łatwo dostępne na rynku i pasują do większości indyjskich odcieni skóry. Możesz jednak wypróbować tę wyjątkową sztukę paznokci, używając 2 kolorów piaskowych lakierów do paznokci, a mianowicie.

 • Potrzebujesz czarnego i brokatowego lakieru do paznokci marki Zoya, a także lakieru w kolorze pomarańczowym lub żółtym.
 • Lepiej jest również nałożyć gąbkę na górną część w kolorze czerwonym lub różowawym odcieniu.
 • Użyj czarnego w środku. Nie używaj do tego warstwy wierzchniej.
 • Jest to niezbędne, ponieważ dzięki dodatkowej warstwie ochronnej warstwy wierzchniej można zobaczyć brokat, który w przeciwnym razie zostanie zmarnowany.

2. Czarne kwiatowe wzory na paznokcie:

Czarne kwiatowe wzory na paznokcie

Wszystkie kwiaty są różne i niepowtarzalne, ale wzór jest podobny z czterema kwiatami złożonymi razem na każdym gwoździu w różnych miejscach. To z pewnością ładny projekt zdobienia paznokci. Ten kolor jest uwielbiany przez większość kobiet o jasnej karnacji, ponieważ jest najjaśniejszy i daje poczucie lata.

 • Możesz spróbować tego prostego zdobienia paznokci, używając złotego lakieru do paznokci jako bazy i specjalnego czarnego lakieru.
 • Użyj specjalnego środka do polerowania, aby usunąć motywy kwiatowe z określonej płyty do stemplowania.
 • Możesz również użyć naklejek na paznokcie, aby wykonać te same wzory.

3. Projekty naklejek wodnych na paznokcie:

Projektant kalkomanii wodnych Nail Art Design

Tego rodzaju nowe wzory zdobienia paznokci można tworzyć za pomocą naklejek wodnych o powyższym wzorze na białej farbie bazowej. Musisz zakończyć ten projekt dobrą aplikacją do nakładania warstwy wierzchniej; w przeciwnym razie cały twój wysiłek zostanie zmarnowany w krótkim czasie. Farba do paznokci może mieć taki aztecki kolor lub możesz afiszować się swoją ulubioną postacią z dowolnego programu telewizyjnego w nastoletniej formie, cokolwiek najbardziej Ci odpowiada.

 • Weź lakiery do paznokci w jasnobeżowym kolorze i niebieskich, czarnych kolorach.
 • Ci, którzy kochają bardziej jaskrawe kolory, mogą również użyć różu.
 • Zastosuj w powyższych wzorach i dostosuj, jak chcesz.
 • Zastosuj warstwę wierzchnią do tego projektu.

4. Łatwy projekt zdobienia paznokci w kolorze czarnym i czerwonym:

Easy Black and Red Bling Sand Nail Art Design

Możesz stworzyć te proste wzory na paznokcie nawet na krótkie lub długie paznokcie. Można to zrobić za pomocą piaskowych lakierów do paznokci w kolorze czerwonym i czarnym od Zoya. Możesz dodatkowo tworzyć wzory i dodawać cyrkonie, aby uzyskać efekt bling. Jeśli chodzi o kolor paznokci, jak widzisz, dwa palce mają kwiaty, podczas gdy pozostałe trzy nie, nie znaczy to, że kradnie show za mniej.

 • Weź jaskrawoczerwone i czarne kolory i nałóż lakier do paznokci, jak wspomniano na zdjęciu.
 • Weź kamienie do paznokci i przyklej je do paznokci, aby uzyskać efekt blingu.

5. Efekt gąbki Sunset Nail Art za pomocą lakieru do paznokci z metalicznym wykończeniem:

Efekt gąbki Sunset Nail Art przy użyciu metalicznego lakieru do paznokci

Tę sztukę paznokci można łatwo wykonać, używając trzech różnych połyskujących kolorów wykończeń wysokiej jakości lakierów do paznokci i gąbki. Do tego zdobienia paznokci potrzebny będzie lakier do paznokci z metalowym wykończeniem.

 • Weź dwa lakiery do paznokci z metalowym wykończeniem i pomaluj paznokcie, jak widać na zdjęciu.
 • Najpierw pomaluj żółtawy kolor pod spodem i wypełnij go kolorem pomarańczowym.
 • Użyj warstwy wierzchniej, aby zakryć i uszczelnić ten wzór.
 • Efekt jest bardzo ombre, więc gdy znudzi Ci się ten sam jednokolorowy wzór, ten jest twoją przepustką do wyróżnienia się z ważnych powodów.
 • To może być wygląd, który zabierasz na plażę na cały dzień?.

6. Projekt lakieru do paznokci Trio Sand:

Trio Sand Nail Polish Design

To kolejna sztuka zdobienia paznokci z wykończeniem piaskowym wykonana przy użyciu trzech różnych lakierów do paznokci od Zoya. Możesz stworzyć ten wzór za pomocą taśm klejących, aby jeden kolor nie rozmazywał się na drugim. Chociaż może się wydawać, że fiolet i niebieski nie pasują do siebie, nie zawsze tak jest, ponieważ widzisz, jak inny jest ten wygląd i jest równie wyjątkowy.

 • Zastosuj trzy jasne kolory do wyboru, takie jak fioletowy, niebieski i czerwony, które mogą dobrze się mieszać.
 • Weź lakier do paznokci z błyskami, aby uzyskać ten efekt specjalny.
 • Farba, jak pokazano na zdjęciu.

7. Proste wzory lakierów do paznokci Candy Cane Crush:

Proste wzory lakierów do paznokci Candy Cane

Najpierw zła wiadomość, ta sztuka paznokci została stworzona przy użyciu lakieru do paznokci KB Shimmer Candy Cane Crush, który ma w sobie różne kolorowe cekiny. Ten lakier do paznokci może nie być dostępny w Indiach. Możesz jednak uzyskać podobny efekt rozpryskiwania za pomocą luźnych cekinów do zdobienia paznokci lub użyć pędzelka do zdobienia paznokci i rozdzielić wymagane kolory na paznokcie, rozcieńczając odrobiną lakieru na palecie zmieszaną z odrobiną zmywacza do paznokci lub acetonu.

 • Wybór kolorów jest tutaj duży, a jak widać, czerń i biel świetnie się uzupełniają.
 • Dodaj cyrkonie na wierzchu, jeśli chcesz więcej blingów.
 • Pamiętaj, aby mieszać i dopasowywać te kolory do wyglądu.

8. Projekt lakieru do paznokci Crowstoes Voodoo:

Crowstoes Voodoo Nail Paint Design

To fantastyczny lakier do paznokci, jeśli możesz go zdobyć, to ten manicure jest tylko jednym machnięciem. W tym przypadku warstwa nawierzchniowa jest niezbędna, ponieważ nie chcesz, aby brokat latał wszędzie. Ponadto kolor powłoki nawierzchniowej musi być przezroczysty, aby wyglądał nieskazitelnie. Jest to jednak również jedna ze stylizacji paznokci dla dzieci, z którą można się spotkać.

 • Weź ciemną farbę do paznokci jako tło. Możesz wziąć lakier do paznokci, aby ustanowić marki dla lepszego efektu.
 • Weź kontrastowe jasne kolory, takie jak żółty, pomarańczowy, różowy i złoty, i zachowaj losowe kropki na farbie.
 • Na wierzch można nałożyć przezroczystą warstwę nawierzchniową.

9. Niesamowita sztuka zdobienia paznokci dla początkujących:

Niesamowita sztuka zdobienia paznokci dla początkujących

Nie zawsze musisz być kreatywny podczas tworzenia zdobienia paznokci. Ta sztuka paznokci jest tego przykładem. Użyj specjalnego niebieskiego lakieru do stemplowania i jasnoniebieskiej farby bazowej. Ma tylko jeden kolor i wciąż robi wrażenie. Mówi wiele o tym, jak nawet najprostsze rzeczy mogą zdziałać cuda.

 • Ten styl wymaga dwóch niebieskich lakierów do paznokci o różnych odcieniach.
 • Weź jasnoniebieskie i ciemnoniebieskie i zrób tak, jak pokazano na zdjęciu.
 • Każdy gwóźdź może mieć różne wzory na wygląd.

10. Pomysły na łatwe paski do zdobienia paznokci:

Pomysły na łatwe paski do zdobienia paznokci

Ta brokatowa stylizacja paznokci może być szybko wykonana za pomocą techniki gąbek i taśmy w paski. Sztuka zdobienia paznokci w paski są łatwo dostępne podczas zakupów online, a zdobycie jednego z nich powinno być tak łatwe, jak jeden dzień. Spróbuj!

 • Weź turkusowe, niebieskie, fioletowe i zielone farby.
 • Weź też taśmę do pasków, aby była poręczna i łatwa w aplikacji.
 • Najpierw nałóż turkusowe tło.
 • Następnie po wyschnięciu weź taśmę do pasków i wykonaj podane kolory, aby zrobić z niej wzór.
 • Usuń taśmę po zakończeniu.

11. Łatwe logiczne wzory paznokci:

Łatwe logiczne wzory na paznokcie

Pomarańczowe i białe kropki dają bardzo przyjemne uczucie i retro akcent, jak we francuskim zdobieniu paznokci. Możesz nosić to spojrzenie na imprezy tematyczne i zdobywać szybkie pochwały. Jest to super modnie wyglądająca stylizacja paznokci, a jednocześnie bardzo łatwa do zrobienia za pomocą narzędzi do kropek. A to pasuje do długich paznokci z uznanymi markami lakierów do paznokci, takimi jak Zoya i L’Oreal, aby uzyskać lepszą jasność koloru.

 • Weź pomarańczowe i białe farby do paznokci.
 • Najpierw zrób przekątną i wypełnij oba kolory na paznokciach.
 • Następnie weź przeciwne kolory i nałóż kropki.
 • Po zakończeniu nałóż również warstwę nawierzchniową.

12. Łatwe francuskie wzory paznokci:

Wzory zdobienia paznokci dla początkujących

Uroczo wyglądająca sztuka paznokci stworzona z lakieru do paznokci w dwóch kolorach i narzędzi do kropek. Dwa kolory nakładają się na różowy i biały, wyglądając atrakcyjnie. Możesz nosić ten kolor paznokci na losowych okazjach, które nie wymagają zbyt wielu detali ubioru. Tę sztukę można również wykonać za pomocą naklejek na paznokcie.

 • Weź ciemnoróżowe i białe lakiery do paznokci.
 • Nałóż połowę paznokcia jednym kolorem, a drugą połowę innymi kolorami.
 • Daj kropki o innych przeciwnych kolorach po obu stronach, nałóż też warstwę wierzchnią.

13. Projekt farby do paznokci z owocami wiśni z kropkami:

Projekt farby do paznokci z owocami wiśni w kropki

Czy wypróbujesz ten projekt malowania paznokci? Musisz mieć albo wodne kalkomanie na te małe wiśnie, albo możesz też użyć odręcznego malowania lub narzędzi do kropek. Kiedy w większości sprowadza się to do białych i czerwonych kropek, ten jeden palec ze śliwkami jest właśnie tym, co ostatecznie sprawia, że ​​układ się kończy.

 • Wymaga to koloru czerwonego, białego i zielonego.
 • Zastosuj, jak pokazano na zdjęciu, czerwoną i białą farbą w kropki na czterech polubieniach z wyjątkiem palca serdecznego.
 • Najpierw nałóż białe tło na palec serdeczny i narysuj wzór śliwek.
 • Możesz również użyć tła naklejki na paznokcie do projektu, jeśli uda Ci się je znaleźć.

14. Łatwe wzory paznokci rozpryskowych:

Łatwe splatter paznokcie na palcach

Najlepszym sposobem, aby wyglądać wspaniale z tym lakierem do paznokci, jest upewnienie się, że twoje paznokcie są wystarczająco długie, w przeciwnym razie wygląda na bardzo zatłoczone, co nie jest dobrą rzeczą, którą powinieneś wiedzieć. Możesz stworzyć zdobienie paznokci typu płonący płomień, używając narzędzi do kropek. Wypróbuj ten projekt. Wymaga to farb do paznokci o tych jasnych kolorach w markach takich jak L’Oreal lub Lakme do projektowania.

 • Najpierw nałóż krwistoczerwoną farbę do paznokci.
 • Weź pomarańczowe i białe kolory i losowo ułóż kropki na górze paznokci.
 • Jest to łatwe i nie wymaga wysiłku. Zastosuj warstwę wierzchnią.

15. Kolorowe paznokcie lamparta:

Kolorowe Leopard Nails Art

Możesz wypróbować ten projekt, używając różnych kolorów lakierów do paznokci. Użyj swoich narzędzi do kropek, aby stworzyć te odbitki lamparta. Trzymaj gąbkę pod ręką, aby nadać temu projektowi ostateczny szlif, wart czasu, który poświęcisz na jego składanie i łączenie. Może to być również używane jako świąteczne zdobienia paznokci.

 • Weź kolory ziemi, takie jak żółty, różowy, zielony i niebieski wraz z głównym czarnym kolorem.
 • Zastosuj najpierw farby tła z tymi jasnymi kolorami w określonym kształcie, jak chcesz.
 • Następnie nanieś czarne nadruki w kształcie lamparta. Zastosuj warstwę wierzchnią.

16. Piękny wielokolorowy projekt paznokci z rozpryskami cukierków:

Piękny wielokolorowy projekt paznokci z rozpryskami cukierków

Ten wygląda jak mini wyniki DNA, z którymi lekarze zwykle eksperymentują w swoich domach. W każdym razie udaje mu się równie dobrze zaimponować. Wypróbuj maleńkie kropki w różnych kolorach, aby stworzyć rozpryskiwany gwóźdź, taki jak ten powyżej. Możesz to zrobić również jako żelowe zdobienia paznokci.

 • Najpierw zastosuj białe tło.
 • Weź wszystkie ulubione jasne kolory, które lubisz i dodaj wzór w kropki.
 • To najłatwiejszy projekt zdobienia paznokci.

17. Śliczne wzory paznokci na ciasto:

Słodkie Ciasto Ciasto Wzory Paznokci

Użyj pędzla do zdobienia paznokci wraz z koralikami kawioru i cyrkoniami, aby stworzyć paznokcie typu cupcake. Są bardzo łatwe do stworzenia. Będziesz potrzebował narzędzia do kropek lub wykałaczki do krzywizny ciasta. Tym razem na Boże Narodzenie wiesz, co zrobić, aby zaimponować rodzinie i przyjaciołom i być przez cały czas w centrum uwagi. Zastosuj to jako świąteczne zdobienie paznokci.

 • Weź dobry, markowy gruby lakier do paznokci do tej sztuki.
 • Weź szare, białe, niebieskie i czerwone odcienie.
 • Zastosuj szary w tle, a następnie biały kolor w postaci bazy babeczki z krzywymi.
 • Następnie dodaj różowe i niebieskie odcienie, jak pokazano na zdjęciu w górnej części paznokcia. Zachowaj kamienie na wygląd.

18. Łatwe pionowe kropki Nail Art dla początkujących:

Łatwe zdobienia paznokci w pionowe kropki dla początkujących

Jedyne, co musisz mieć pod ręką, to pędzelek, aby perfekcyjnie uzyskać kropki i różne odcienie kolorów paznokci, które dobrze komponują się z początkowym białym kolorem. Możesz łatwo stworzyć ten rodzaj zdobienia paznokci, nawet jako 3d zdobienia paznokci, ale potrzebujesz trzech odcieni, używając kropek w różnych kolorach zgodnie z narzędziami do kropek.

 • Najpierw zastosuj białe tło.
 • Następnie dodaj kropki w jasnych kolorach w formie pionowej linii.
 • Jest to łatwe do zrobienia, a także wygląda elegancko i prosto.

19. Stylowy projekt paznokci Easy Polka:

Easy Polka Stylowe Nail Art Design

Ten wygląd jest bardziej wodny i bardzo kreatywny. Dla większości zawiera dwa ulubione odcienie niebieskiego. A to kolejny łatwy projekt polki, który możesz wypróbować za pomocą tylko narzędzi do kropek i wygląda niesamowicie. Może to wymagać OPI lub innego markowego lakieru do paznokci do tekstury.

 • Weź niebieski lakier i zastosuj go jako tło.
 • Teraz weź kolor niebieski i biały i nałóż kropki. Zastosuj też warstwę wierzchnią.

20. Pomysły na projektowanie paznokci FreeHand:

Pomysły na projekt paznokci FreeHand

To może być jednak, i przyznajemy, że trochę trudno jest rysować i tworzyć samemu, więc najlepiej jest znaleźć odpowiedni salon paznokci i pozwolić ich profesjonalistom pracować nad twoimi paznokciami jak urokiem. Jeśli masz dobre ręce w rysowaniu na paznokciach, możesz wypróbować ten wzór za pomocą farb akrylowych i pędzla do zdobienia paznokci.

 • Może to wymagać naklejek na paznokcie, aby uzyskać idealny kształt.
 • Jeśli jesteś kreatywny, możesz to wypróbować, nakładając biały kolor w tle, a następnie stosując odcienie pomarańczy i zieleni, aby zrobić kwiat.

21. Niebieski Ombre Nail Art:

Niebieski Ombre Nail Art

Jest to prosta wersja gwoździ Ombre wykorzystująca narzędzia do kropek i kolory w różnej gęstości odcieni niebieskiego. The Face Shop to jedna z najlepszych firm kosmetycznych robiących rundy, więc możesz mieć pewność, że piękny wygląd, który uzyskasz z tego koloru paznokci, utrzyma się przez dłuższy czas.

 • Najpierw zastosuj białe tło.
 • Weź niebieskawe odcienie w różnych odmianach i zrób losowe kropki na paznokciach.
 • Nałóż top coat na wykończenie.

22. Różne wzory stemplowania paznokci:

Różne wzory stemplowania paznokci

Ten kolor paznokci ma zasadniczo dwa kolory kremowy i biały. Ale możesz również wybrać inną bazę, o ile zmienisz ton podświetlonych kolorów. Jest to łatwe do zrobienia na Halloween przy użyciu różnych naklejek do paznokci i stemplowania. W grę wchodzi również malowanie odręczne. Użyj cekinów o kwadratowym kształcie, aby uzyskać dodatkową dekorację. Jeśli jednak nie możesz uzyskać tłoczników o wymaganych wzorach, będziesz musiał przejść do tego całkowicie odręcznie. Odbywa się to również za pomocą wodnych zdobień paznokci.

 • Weź lakiery do paznokci w kolorze białym i beżowym i zastosuj, jak pokazano.
 • Następnie weź niebieski, różowy i ułóż wzory, jak chcesz, losowo jako formę sztuki lub jak pokazano na zdjęciu.
 • Wykorzystaj kreatywność i udekoruj kamieniami.

23. Najlepsze sztuki paznokci dla nowożeńców:

Najlepsze zdobienia paznokci dla nowożeńców

Paznokcie są dobrze ukształtowane i wypielęgnowane, więc jest to duży plus, którym można się na końcu pochwalić, jeśli nas o to poprosisz. To jest przykład gwoździ dla druhny lub ślubu w stylu French Tip. A to jest kwiatowe zdobienie paznokci. Powstały akrylowe kwiaty, a niektóre perły użyto transparentnym lakierem.

 • Wymaga to profesjonalnej pomocy, jeśli nie masz doświadczenia w tworzeniu kwiatów.
 • Użyj najpierw różowego i białego jako tła.
 • Użyj lakieru akrylowego do tworzenia kwiatów i zachowaj białą farbę jako perły. Pozostaw do wyschnięcia.

24. Wzornik Star Fashion Nail Design:

Wzornik Star Fashion Nail Design

Szablony nie są jeszcze dostępne w Indiach, ale jeśli możesz stworzyć szablony za pomocą taśmy klejącej i nożyczek, będą one odpowiednie do zdobienia paznokci. Możesz pominąć szablon na wszystkich palcach, jeśli stanie się zbyt gorączkowy, a mimo to uda ci się wyjątkowo afiszować swój styl. Możesz również ponownie użyć szablonów. Ten projekt został stworzony przy użyciu techniki gąbek i wzoru gwiazdy szablonu.

 • Wymaga to jaskrawoczerwonych i niebieskich lakierów do paznokci.
 • Pomaluj w ten sposób obie farby do paznokci czerwonym lakierem na wierzchu paznokcia.
 • Zachowaj kamienie o dowolnym kształcie, aby uzyskać wygląd.

25. Tribal Nail Art Designs dla dziewczynek:

Tribal Nail Art Wzory dla Dziewczyn

To, co dzieje się obok Azteków, jest również takim bonusem. Możesz wypróbować plemienne paznokcie, malując odręcznie. To jest kolorowe i wymaga kreatywnego wyczucia, aby wykonać tego rodzaju wzory. Aby te kolory pozostały dłużej, wybierz dobry lakier do paznokci z teksturą.

 • Wybierz jasne kolory i pomyśl o dobrych wzorach.
 • Zastosuj ten środek do polerowania we wzorach i krzyżujących się projektach. Dodaj warstwę nawierzchniową na końcu.

26. Gazeta Nail Art z pocałunkiem:

Gazeta Nail Art z pocałunkiem

To wiecznie zielony lakier do paznokci dla tych, którzy kochają kreatywność. Może to być również wykorzystane jako zdobienie paznokci ślubnych dla tych, którzy są kreatywnymi maniakami. Spróbuj użyć lakierów do paznokci o dobrej konsystencji od marek takich jak Essence, Maybelline lub Lakme, aby uzyskać teksturę.

 • Użyj acetonu, aby wydrukować gazetę na paznokciach na podkład.
 • Dodatkowo użyj naklejek pocałunków lub zestawu do stemplowania do projektu pocałunku.

27. Wzory paznokci Vintage kropki:

Wzory Paznokci Vintage Polka Dots

Możesz połączyć lookup z białą lub czarną sukienką, aby ukraść show w najbardziej klasyczny sposób. Przypomina ci to sukienki w stylu polki z lat 80. Wypróbuj to z dobrymi jasnymi kolorami, takimi jak ciemnoczerwony lub brązowy.

 • Najpierw użyj jasnego koloru tła.
 • Dodaj kropki białą farbą do projektu.
 • To jest łatwy, ale elegancki.

28. Web and Spiders Nail Art Designs:

Wzory na paznokcie w sieci i pająki

Dzięki temu wszystkie palce mają inny styl, a dzięki trwałej warstwie wierzchniej możesz zachować ten wygląd przez długi czas, aby utrzymać kolory na swoim miejscu. Użyj błyszczących, jasnych lakierów do paznokci z brokatem, aby uzyskać wygląd

 • Stwórz ten projekt za pomocą stempli.
 • Weź te lakiery do paznokci i użyj płytek do stemplowania kontrastowych kolorów bieli / ciemnej czerwieni, jak pokazano na zdjęciu.
 • Na koniec nałóż warstwę nawierzchniową.

29. Niesamowity projekt butelek z farbą do paznokci:

Niesamowity projekt butelek z farbą do paznokci

Inną rzeczą, na którą należy uważać w przypadku tego koloru paznokci, jest to, aby pamiętać, czy rzeczywiście możesz wbić się w rozmiar paznokcia. Rozwijaj je, jeśli potrzebujesz. Bardzo kreatywne i artystyczne zdobienia paznokci. Spróbuj, ale upewnij się, że możesz dobrze rysować na paznokciach.

 • Zastosuj jasnożółtą farbę jako tło.
 • Użyj kreatywnego zmysłu i narysuj kontrastowymi jasnymi kolorami podobne butelki sztuki.
 • Użyj brokatu i farby i narysuj, jak pokazano powyżej. Nałóż top coat po wyschnięciu.

30. Farby do paznokci Kawaii:

Kawaii Nail Art Farby

Kawaii oznacza po japońsku słodki lub uroczy. Możesz wypróbować atrakcyjne wzory paznokci i różowe zdobienia paznokci, takie jak ten, używając odpowiedniej jakości materiałów do zdobienia paznokci. Wymaga to profesjonalnej pomocy dla tych, którzy nie wiedzą, jak korzystać z tych materiałów.

 • Zdobądź materiały dekoracyjne do paznokci.
 • Po narysowaniu tła przyklej je na paznokcie za pomocą kleju.

31. Francuskie wzory końcówek paznokcie:

Francuskie wzory tipsów

Wypróbuj taki projekt dla odmiany niż te zwykłe francuskie wzory końcówek. Jest to jeden z projektów kamieni do zdobienia paznokci i jest dość łatwy do wykonania. Wszystko czego potrzebujesz to dwa jasne kolory, takie jak złoty i niebieski, które kontrastują z odrobiną płaszcza.

 • Zastosuj złoty kolor w kształcie trójkąta na dole paznokcia.
 • I nałóż niebieski kolor na pozostałą część. Po wyschnięciu nałóż top coat.

32. Słodkie wzory paznokci pandy:

Słodka panda wzory na paznokcie

Prawie wszyscy to uwielbiają. Bardzo łatwo jest stworzyć paznokcie pandy za pomocą narzędzi do kropek. Jeśli jesteś tak samo leniwy jak zwierzę, a przynajmniej ludzie myślą, że tak jest, udowodnij im, że się mylą, podejmując żmudną pracę polegającą na ożywianiu tej sztuki paznokci, pokonując wszystkie problemy, które pojawiają się na drodze.

 • Wszystko czego potrzebujesz to czyste paznokcie w biało-czarnym kolorze.
 • Zastosuj biały kolor na górnym końcu paznokcia.
 • Weź czarny lakier i nałóż kropki w określonym kształcie, aby wyglądała jak panda.

33. Rainbow Design Nail Art:

Rainbow Design Nail Art

Tęczowy projekt zdobienia paznokci nie może pozostać niezauważony. Użyj narzędzi do kropek na twarzy i chmurach. Użyj brokatowych ściągaczy do tęczy. Można to również zrobić jako akrylowe zdobienia paznokci. Wszystko czego potrzebujesz to niebiesko-białe farby w kolorach tęczy dowolnej marki.

 • Najpierw nałóż niebieskie tło na wszystkie paznokcie.
 • Na paznokcie, które chcesz, zrób projekt chmurki w białym kolorze.
 • W przypadku pozostałych dwóch paznokci zastosuj kolory tęczy, rysując linie, aby wyglądały jak tęcza.
 • Użyj kolorów brokatu dla odcieni tęczy, aby uzyskać wygląd.

34. FreeHand Halloweenowe zdobienia paznokci:

FreeHand Halloweenowe zdobienia paznokci

Wypróbuj te odręczne paznokcie Halloween za pomocą narzędzi do kropek i pędzla do zdobienia paznokci. To w razie potrzeby można również zastosować za pomocą stemplowania zdobienia paznokci. Nie jest to trudne, a wszystko, czego potrzebujesz, to odcienie czerni, złota, bieli i różu.

 • Nałóż czarne tło na pierwsze cztery paznokcie, a różowe na mały paznokieć.
 • Zrób, jak pokazano na farbach na zdjęciu, aby uzyskać wzory i projekty.
 • Użyj czarnych dżetów na krzyż!.

35. Projekt wolnej ręki w stylu Vintage Red Rose:

Wolna ręka Vintage Red Rose

Jeśli w końcu kochasz kwiaty, ten styl sprawi, że będziesz się podobać na pokaz, bez względu na to, jaki strój wybierzesz. Nadaje się równie dobrze do krótkich, jak i długich paznokci. Wypróbuj ten projekt zdobienia paznokci DIY za pomocą prostej wykałaczki i wymaganych kolorów.

 • Najpierw zastosuj czarną farbę jako tło.
 • Później użyj białych kropek na całym ciele.
 • Weź czerwoną farbę i wykałaczkę i rozetrzyj kawałek czerwonego koloru na paznokciu, jak pokazano na zdjęciu!.
 • Na koniec użyj lakieru nawierzchniowego.

36. Różowe wzory paznokci Kawaii:

Różowe wzory na paznokcie Kawaii

Wypróbuj szybko uroczą sztukę paznokci Bling, taką jak ta, z mnóstwem Deco w gwiazdach i kształtach serca oraz kilkoma dżetów. Użyj też kilku brokatów. To jest dziewczęce i dobrze przemawia do tych, którzy chcą wypróbować coś nowego. A do tego potrzebne są różowe i czarne wzory na paznokcie.

 • Najpierw nałóż na paznokcie różowy płaszcz z brokatem.
 • Następnie użyj dżetów w kolorze czarnym, aby wykonać ten projekt.
 • Używaj też białych dżetów pomiędzy.

37. Różne rodzaje Tribal Nail Art Style:

Inny rodzaj Tribal Nail Art Style

Paznokcie plemienne są łatwe do wykonania powolnymi i pewnymi rękami. Będziesz potrzebować czarnego stripera i kilku różnych kolorowych lakierów do paznokci. Potrzebne będą również wykałaczki. Użyj tępego końca wykałaczki, aby wybrać określony kolor i nie używaj tej wykałaczki do innego koloru; w przeciwnym razie kolory się pomieszają. Wypróbuj ten!

 • Wymaga to jasnych lakierów do paznokci.
 • Narysuj wzory, jak pokazano na obrazku i użyj czarnego jako paska.
 • Dlatego najpierw mądrze jest narysować główny kolor jako warstwę i użyć czerni do narysowania wzorów na końcu. Nałóż top coat po wykończeniu.

38. Śliczne kropkowane wzory paznokci z misiem:

Śliczne kropkowane wzory paznokci z misiem

Miś ma tylko jeden palec, więc musisz zadbać o odpowiedni wygląd, aby zakończyć transakcję jak profesjonalista. Wypróbuj taki uroczy wzór pluszowego misia, używając swoich narzędzi do kropek.

 • Weź pomarańczowe i beżowe kolory do tego projektu z odrobiną czarnego lakieru.
 • Dla alternatywnych palców nakładaj te kolory na paznokcie.
 • Użyj kropek z innymi kolorami niż używane w tle.
 • Na palec serdeczny możesz spróbować czegoś nowego, nakładając i wykonując twarz pandy pomarańczową i czarną farbą.

39. Wzory na paznokcie w stylu lamparta i zebry:

Wzory na paznokcie w panterkę i zebrę

Kolory paznokci zmieniają się, więc gdy już zdobędziesz projekt, łatwiej jest zarządzać drugim razem. To znacznie skraca całkowity czas pracy modelu. I to jest urocza koncepcja artystyczna obejmująca oba nadruki zwierząt w uroczy wzór. Wypróbuj tę białą sztukę paznokci w jasnych kolorach.

 • Zastosuj kolory pomarańczowy i biały na alternatywne paznokcie.
 • Użyj czerni z pomarańczowym, aby kreatywnie narysować gałęzie drzew.
 • W przypadku bieli użyj czarnego lakieru i pomarańczowego różu, aby narysować boki jako kropki i wzory polka.

40. Uściski & Pocałunki (xoxo) Style paznokci:

Uściski i amp; Pocałunki (xoxo) Style Nail Arts

Jest bardzo łatwy do stworzenia i będziesz potrzebować narzędzi do kropek do wzoru ust i czarnego paska do zdobienia paznokci do wzoru „XOXO”. Jeśli zawsze byłeś sporym fanem amerykańskiego programu telewizyjnego „Plotkara”, wiesz, że XOXO to wszystko, czego możesz sobie życzyć, w końcu, co? To wymaga tylko różowego i białego polerowania.

 • Nałóż różowy lakier na wszystkie paznokcie.
 • Nałóż białą farbę do paznokci na palec serdeczny.
 • Różową farbą narysuj jak pokazano na obrazku i napisz XOXO.
 • Jest to łatwe i fajne do zrobienia w krótkim czasie i wysiłku.

41. Sztuka paznokci palmowych:

Paznokcie Z Palmami

Sztuka zdobienia paznokci palmami to klasyczne zdobienie paznokci. Bardzo łatwo jest narysować. Użyj czarnego paska na palmy i gąbki do tła w różnych kolorach. Więc jeśli zamierzasz wskoczyć na plażę na wakacje, spróbuj tego zdobienia paznokci, aby pasować do szortów i jaskrawych bikini.

 • Ta gotowa na plażę farba wymaga jasnożółtego, niebieskiego, pomarańczowego i czarnego koloru.
 • Jak widać na zdjęciu, nałóż na paznokcie odcienie niebieskiego i żółto-pomarańczowego typu ombre.
 • Następnie użyj czarnej farby, aby narysować wzory drzew i ptaków.
 • Jest to łatwe i również wygląda kreatywnie. Nałóż warstwę wierzchnią po wyschnięciu.

[ Czytaj więcej: Wzory na paznokcie z palmami ]

42. Projekt zdobienia paznokci Cute Cat Paw Print:

Łapa kota Print Nail Art Design

Dla wszystkich, którzy kochają koty, ta sztuka zdobienia paznokci jest dla nich do wypróbowania. To łatwe zdobienie paznokci w domu i łatwe zdobienie paznokci dla dzieci. Wszystko czego potrzebujesz to kolory biały, niebieski i fioletowy.

 • Nałóż fiolet na całe paznokcie i użyj białego w rogach alternatywnych paznokci, aby narysować kota.
 • Zrób łapy za pomocą narzędzi do kropek, a także paska do twarzy kota.
 • Dodatkowo użyj kokardek dekoracyjnych lub dżetów na kokardki przy uszach kota.

43. Wzory na paznokcie BlackBoard:

Wzory na paznokcie BlackBoard

To jest kompletnie dziwna sztuka paznokci i trochę abstrakcyjna. Ma jabłko, pewną liczbę, kilka symboli matematycznych i liter. Wypróbujesz to? Można dodatkowo zastosować bezbarwną, matową warstwę nawierzchniową, jak na zdjęciu, aby nadać czarnemu lakierowi matowy efekt. Możesz również użyć samego czarnego matowego lakieru. To może być całkiem niezła sztuka paznokci, jeśli chcesz uprawiać stylizację z powrotem do szkolnej tablicy.

 • Najpierw użyj czarnego matowego lakieru do paznokci jako tła dla alternatywnych paznokci i zrób biały dla innego paznokcia.
 • Użyj innych matowych past polerskich i narysuj, jak pokazano na zdjęciach, kształty i litery.
 • W przypadku innych palców weź czerwony i szary lakier, aby szybko narysować palec serdeczny, jak pokazano tutaj.
 • Środkowy palec można wykonać, robiąc paski niebieską farbą i używając czarnego, aby narysować literę dla wyglądu.

44. Projekt zdobienia paznokci w kropki w kolorze żółtym:

Wzór do zdobienia paznokci w kropki w kolorze żółtym

Koty są ulubieńcami wielu. Niektórzy z was też muszą mieć puszystych przyjaciół. Dlaczego więc nie wypróbować uroczego projektu twarzy kota w kolorze żółtym, takim jak ten? Użyj swoich narzędzi do kropek do tego projektu.

 • Najpierw zrób żółte tło. I użyj czarnej farby do kropek.
 • Użyj czarnego paska na wąsy.
 • Zabezpiecz swój projekt tak stworzony przezroczystą warstwą nawierzchniową.

45. Despicable Me Nail Designs:

Despicable Me Nail Designs:

Ograniczeniem pokazu jest fioletowy sługus zła, przypominający, jak patrzymy na życie przez prawie połowę naszych lat – tak powiązany, prawda? Wypróbuj nikczemny me stylizację paznokci, taką jak ta, używając pędzli do zdobienia paznokci i narzędzi do kropek.

 • Spróbuj z jasnożółtym lakierem we wszystkich kolorach z wyjątkiem palca serdecznego.
 • Na palec wskazujący i środkowy schemat panowania za pomocą czarnych, białych i niebieskich farb.
 • Użyj zmysłu artystycznego i narysuj stwory, jak pokazano na obrazku.
 • Jako palec serdeczny użyj fioletowego tła i innych kolorów, takich jak czarny i biały, do narysowania kolejnej twarzy stwora.

46. ​​Piękny projekt zdobienia paznokci buźki:

Piękne buźki na paznokcie

Możesz nie mieć żadnego znaczenia z tej sztuki paznokci, ale z pewnością wygląda pięknie. Użyj swoich narzędzi do kropek, aby stworzyć tę sztukę paznokci. Emotikony wyglądają na poprawnie wykonane, chociaż róż może nie sprzyjać każdemu kolorowi skóry, więc zaryzykuj i zobacz, jak w końcu się potoczy. Czy spróbujesz??

 • Użyj różowego tła do polerowania i użyj żółtych farb do zrobienia dużych kropek.
 • Następnie użyj brązowych i białych farb, aby narysować uśmiechnięte buźki i oczy.
 • To jest świeża i odjazdowa farba. Wykończ go górną powłoką.

47. Fajerwerki Nail Art dla dziewczynek:

Fajerwerki Nail Art dla dziewczyn

To bardzo szykowne zdobienie paznokci. Sztuka zdobienia paznokci typu boom i bam przedstawiająca pękanie krakersów może być niezłą sztuką paznokci na nadchodzące Diwali. Spróbujesz tego? Wszystko, czego potrzebujesz, to jasnożółte i biało-czarne farby o dobrej fakturze od głównych marek, aby pozostać na dłużej.

 • Użyj żółtego i białego na obu końcach po przekątnej dla paznokci.
 • Najlepiej używać czerni, aby usunąć różnicę!.
 • Użyj bieli do robienia kropek i czerni do tworzenia ciekawych wzorów.

48. Vintage Style Party Nail Arts w kolorze czerwonym:

Vintage Style Party Nail Arts w kolorze czerwonym

Wypróbuj paznokcie imprezowe w stylu vintage, używając dwóch kolorów i taśm w paski. Są fajne i eleganckie dla tych, którzy uwielbiają robić prostą sztukę. Jeśli chcesz poznać projekty zdobienia paznokci krok po kroku w domu bez narzędzi, jesteś tutaj.

 • Użyj alternatywnie czarnej lub złotej bazy. Niech wyschnie.
 • Ułóż taśmy w paski w kolejności, w jakiej chcesz, i lekko naciśnij.
 • Użyj na nim kontrastowego koloru. Ostrożnie odklej taśmy i uszczelnij projekt przezroczystym lakierem.

49. Wzory paznokci Candy Cane:

Candy Cane Toe Nail Designs

Te paznokcie najlepiej nadają się do stóp, ponieważ paznokcie stóp są szersze. Jest to jeden z projektów artystycznych paznokci. Możesz jednak wypróbować ten sam projekt również dla swoich dłoni. Do tego będziesz potrzebować pędzla do zdobienia paznokci i umiejętności stałego malowania odręcznego. Wszystko czego potrzebujesz to biało-różowy kolor z brokatem

 • Najpierw użyj białego tła.
 • Weź różową farbę i narysuj, jak pokazano tutaj, spiralne wzory z brokatem i użyj powłoki wykończeniowej.

50. Boże Narodzenie Santa Claus Cap Nail Designs:

Boże Narodzenie Santa Claus Cap Nail Designs

Zdobienie paznokci w czapce Świętego Mikołaja może być urocze w sporcie na nadchodzący grudzień. Ta sztuka jest również łatwa do stworzenia, a kilka prób może sprawić, że narysujesz te idealne małe czapki na paznokciach. Wszystko czego potrzebujesz to lakier do paznokci w kolorze białym, czarnym i czerwonym.

 • Użyj czarnego paska i czerwonego lakieru wraz z białym lakierem, aby stworzyć te czapki.
 • I użyj narzędzia do kropek na głowie czapki.
 • Użyj igły, aby zrobić puszystą główkę czapki. Czy spróbujesz??

51. Łatwe odręczne wzory paznokci dla początkujących:

Łatwe odręczne wzory paznokci dla początkujących

To jest dość zabawne. Wypróbuj to z normalnymi farbami i rysowaniem odręcznym. Jest to łatwe, ale musisz to zrobić ostrożnie. Jeśli masz problemy, możesz wypróbować to na kartce, a po ćwiczeniach możesz to zrobić na paznokciach.

 • Weź białą i fioletową farbę i narysuj połowę każdym kolorem na paznokciach.
 • Użyj pomarańczowego, aby narysować pasek między nimi, a czarny, aby zrobić kropki na białej farbie.
 • Jest to również eleganckie i łatwe do zrobienia.

52. Halloweenowe wzory paznokci dla początkujących:

Halloweenowe wzory paznokci dla początkujących

Można to nosić na Halloween. I to jest całkiem łatwe do zrobienia. Możesz to nosić z ciemnymi ubraniami. Ta łatwa do zrobienia rzecz jest odpowiednia dla wielu początkujących. Możesz to nosić na przyjęciach. Możesz również bawić się z przyjaciółmi, nosząc to.

 • Czy czarną farbą na paznokciach.
 • Użyj białej farby, aby zrobić kropki pod paznokciami, aby nadać kształt oczu.
 • I ponownie użyj czarnej farby, aby zrobić gałki oczne.
 • Jest to łatwe i nie wymaga dużego wysiłku.
 • Użyj przezroczystego płaszcza na koniec, aby zakończyć.

53. Letnie wzory na paznokcie:

Letnie wzory na paznokcie

Można to zrobić szybko. Możesz również użyć do tego wyjątkowych materiałów. A to można nosić prawie w każdej formie stroju, a nie będziesz musiał nosić tego tylko w konkretnym przebraniu.

 • Użyj czarnej farby na paznokciach, a na palec serdeczny użyj beżowej kremowej farby z czarną obwódką.
 • Czarna farba może być również użyta we wzorze stempla na palcu serdecznym, aby trochę dotknąć.
 • Użyj kamienia, aby zachować równowagę, aby uzyskać wygląd.

54. Prosty różowy projekt paznokci dla początkujących:

Prosty różowy projekt paznokci dla początkujących

Kolor paznokci jest naprawdę prosty, co sprawia, że ​​jest również elegancki. Tak więc, aby wydobyć to, co najlepsze z tego wyglądu, upewnij się, że masz odpowiedni odcień przed rozpoczęciem i nie zapomnij o lakierze nawierzchniowym. Jeśli jesteś ubrany jak coś na imprezę kostiumową, możesz to wypróbować. Noś z tym kilka akcesoriów, aby ten prysznic był równomierny.

 • Zastosuj wybrany kolor do wszystkich palców z wyjątkiem palca serdecznego.
 • Możesz zrobić wzór, który lubisz w palcu serdecznym, jak pokazano na zdjęciu!.
 • Możesz mieszać trzy wybrane odcienie i tworzyć wzory.

55. Bugs Nail Art z ciemnym tłem:

Bugs Nail Art z ciemnym tłem

Można to zrobić za pomocą ciemnych farb i ciemnych kolorów. Możesz sprawić, że będzie to przerażające, a także funky, w zależności od twojego wyboru. Jak pokazano, możesz wziąć kolory pomarańczowe, czarne i białe.

 • Najpierw zrób pomarańczową farbę na wszystkich paznokciach.
 • Użyj czerni, aby zrobić kropki i za pomocą wykałaczki narysuj wzór pająka, wydłużając krawędzie i użyj białych kropek na całym.

56. Najnowsze wzory pajęczych paznokci dla nastolatków:

Najnowsze wzory pajęczych paznokci dla nastolatków

Można to zrobić za pomocą materiałów, a także możesz to zrobić wolną ręką. Tak jak tutaj jest to dość efektowne, ale szybko zrobione, możesz również wypróbować to, nawet jeśli jesteś początkującym.

 • Najpierw możesz zrobić białe tło na wszystkich paznokciach.
 • Weź czarną farbę za pomocą wykałaczki i narysuj pajęcze wzory.
 • Możesz użyć kreatywności i pominąć palec serdeczny dla innego koloru lub brokatu.

57. Funky kolorowe wzory paznokci ręcznych:

Funky kolorowe ręcznie paznokcie

To może być zabawne. Jeśli masz czas, wyjmij pędzle i trochę kolorów i zacznij robić to dla siebie. A to może być dobre na imprezy, a także na każdą inną dziewczynę. Jeśli się odważysz, możesz nosić to na studiach na te czasy, kiedy nosisz coś funky.

 • Weź pomarańczowe i czarne kolory i pomaluj paznokcie połową, jak pokazano na zdjęciu.
 • Weź białą farbę i zrób kropki na czarnej miksturze.
 • Podobnie w przypadku palca serdecznego możesz również użyć czarnej farby, aby stworzyć efektowny wzór.

58. Najnowsze proste pomysły na paznokcie:

Najnowsze proste pomysły na zdobienia paznokci

To bardzo dziewczęca rzecz, którą robią dziewczyny. A jednocześnie jest to dość łatwe. Możesz też dość szybko to wypróbować. Możesz je kupić w sklepach, które je sprzedają. Następnie możesz wziąć paletę i nałożyć na nią wybraną przez siebie farbę i użyć narzędzi, aby je stworzyć.

 • Użyj niebieskiej farby, aby użyć wszystkich alternatywnych paznokci.
 • Inne paznokcie, takie jak palec wskazujący i serdeczny, można pomalować na czarno.
 • Weź biały lakier i zrób kropki na czarnych farbach.

59. Wielokolorowe wzory paznokci w kropki:

Wielokolorowe wzory paznokci w kropki

Możesz to zrobić ponownie za pomocą narzędzi wymienionych na powyższym obrazku. To może być dość dziewczęce i możesz je nosić na przyjęciach. A to można połączyć ze strojami w polki i kwiecistymi spódnicami. Wymaga to czerni i niektórych jasnych kolorów do wyboru.

 • Użyj czarnej farby, aby narysować całe paznokcie jako tło.
 • Zrób kropki na paznokciach w jasnych kolorach do wyboru.

60. Prosty projekt zdobienia paznokci w kropki dla kobiet:

Prosty projekt paznokci w kropki dla kobiet

Jest to dość powszechne i możesz to zrobić nawet tępym końcem wykałaczki. Jeśli chcesz łatwej rzeczy, która również dobrze wygląda, powinieneś wypróbować coś takiego. I to również pasuje do większości rodzajów strojów. Możesz to nosić z prawie wszystkimi formami sukienek. Wszystko czego potrzebujesz to pomarańczowe i niebieskie farby.

 • Użyj pomarańczowego lakieru do nakładania na wszystkie paznokcie.
 • Weź niebieski lakier i zrób kropki pod spodem paznokci, jak pokazano na wzorze.
 • Ta sztuka też wygląda na zorganizowaną.

61. Proste wzory do paznokci:

Nail Art Prosta konstrukcja Kropki

Kwiatowe nadruki powstają dość szybko. Możesz spróbować narysować coś takiego za pomocą pędzli i sprzętu. Wszystko czego potrzebujesz to czerwone i białe farby. Ta sztuka ma dziewczęcy wygląd i jest prosta.

 • Nakładaj naprzemiennie białą i czerwoną farbę.
 • Podobnie użyj farb do nanoszenia kropek na paznokcie alternatywnie.
 • Ta sztuka jest łatwa do zrobienia i należy do prostych projektów zdobienia paznokci.

62. Czarno-biały projekt artystyczny paznokci:

Czarno-biały projekt paznokci

Funky printy są dość powszechne. Tego typu nadruki mogą być odpowiednie dla dziewczyn, które chcą ubrać się w dziewczęce stroje. Są również dobre, jeśli chcesz nosić coś, co ma ciężką pracę zari lub ma trochę błyszczących prac.

 • Wszystko czego potrzebujesz to biały i czarny lakier.
 • Nałóż biały lakier na wszystkie paznokcie i użyj czarnego lakieru, aby zrobić kropki.
 • W przypadku pierścienia lub palca wskazującego możesz uzyskać nieco funky i wykonać projekt w kształcie kota za pomocą wykałaczek.

63. Wspaniała sztuka paznokci na wesela:

Wspaniałe zdobienia paznokci na wesela

To bardzo efektowny projekt. Chociaż jest to dość łatwe i możesz spróbować tego w domu, nawet wtedy możesz nosić to na prawie wszystkie okazje, takie jak imprezy i studia.

 • Potrzebujesz też niebieskiego, różowego i zielonego lakieru z białą farbą.
 • Zastosuj, jak pokazano na obrazku powyżej, kolory alternatywnie i utwórz wzory z białymi/niebieskimi lakierami.
 • Zrób kwiatek na paznokciu palca wskazującego za pomocą różowego i zielonego lakieru.

64. Nowy modny projekt zdobienia paznokci:

Nowy modny projekt zdobienia paznokci

Możesz użyć do tego odręcznego malowania. Możesz także kupić kalkomanie, aby robić to jeszcze bardziej profesjonalnie. Można je nosić na co dzień, a także na imprezy. Możesz je nosić z polką i nadrukowanym strojem. Wygląda to dość dziewczęco. Możesz je również nosić z innymi materiałami, takimi jak ceramiczne kwiaty.

 • Weź niebieskie, czarne i białe lakiery do paznokci.
 • Nałóż turkusowo-niebieski lakier na wszystkie paznokcie, z wyjątkiem palców środkowych i kciuka.
 • I nałóż biały lakier na te paznokcie.
 • Zrób kropki czarnymi i niebieskimi farbami na palcach wskazujących i kciuka.

65. Najnowsze zdobienia paznokci za pomocą naklejek:

Najnowsze zdobienia paznokci za pomocą kalkomanii

Możesz kupować kalkomanie i z nich korzystać. Można je łatwo przenosić za pomocą zwykłej wody i można je nosić do regularnego noszenia. Wszystko czego potrzebujesz to białe i jasne lakiery do paznokci.

 • Nałóż biały lakier do paznokci na wszystkie paznokcie.
 • Wybierz jasne kolory i nałóż kropki na palce, jak pokazano na rysunku, aby wyglądały jak wzór.

66. Matowy wzór paznokci na imprezy:

Matowy wzór paznokci na imprezy

Można je łatwo kupić, jeśli wydasz kilka dolców. Kamienie te są dość drogie, w zależności od kształtu i koloru. Jeśli chcesz coś na imprezę, powinieneś spróbować czegoś takiego, aby uzyskać odpowiedni wygląd.

 • Weź czarno-biały lakier i nałóż bazę na palce, jak pokazano na rysunku!.
 • Aby wziąć brokaty i kamienie i ozdobić dwa paznokcie, jak pokazano na zdjęciach z kamieniami.
 • Jest to bardzo proste w wykonaniu i nie wymaga żadnego wysiłku.

67. Piękne wzory na paznokcie u stóp:

Piękne wzory na paznokcie u stóp

Ten materiał jest często dostępny w sklepach z artykułami rzemieślniczymi i można je łatwo wykonać. Ta sztuka jest odpowiednia na imprezy. Możesz je nosić na studia i do pracy. Do tego lakieru potrzebujesz niebieskiego (ciemne i jasne odcienie) i brokatu.

 • Zastosuj dwa niebieskie odcienie, jak pokazano na zdjęciach naprzemiennie.
 • I nałóż granatowy lakier w formie poziomych pasków na główny paznokieć. Zrób to też dla ostatniego.
 • Użyj brokatu na końcu, ale jednego paznokcia u stóp i trzymaj kamienie w poprzek, aby uzyskać wygląd.

68. Wzory paznokci na nocne imprezy:

Wzory Paznokci na Nocne Imprezy

Jeśli masz imprezę dla dziewczyn, możesz spróbować założyć coś takiego. To całkiem proste. Z łatwością będziesz mógł to uprawiać. Możesz go również nosić z cekinowymi strojami.

 • Weź białą i czarną farbę do paznokci i nakładaj je naprzemiennie.
 • Aby wziąć cyrkonie i zaprojektować je na górze i pod paznokciami, jak pokazano na zdjęciu.

69. Tradycyjne wzory zdobienia paznokci z kamieniami:

Tradycyjne wzory zdobienia paznokci z kamieniami

To całkiem proste. Możesz wykonać prostą procedurę gąbki do wycierania lub gąbki do makijażu, a następnie to zrobić. Użyj przezroczystej bazy, aby je chronić i warstwy wierzchniej, aby to uszczelnić. Możesz łączyć takie kolory, jakie Ci się podobają, a następnie użyć gąbki lub filcowej końcówki, aby uzyskać ten efekt. Jest to dość modne i możesz je łatwo nosić ze znajomymi. Powinieneś być w stanie uprawiać to z dużą łatwością.

 • Weź czerwoną farbę i nałóż ją na paznokcie z wyjątkiem kciuka i palca serdecznego.
 • Na te palce nałóż jasnoróżowy odcień, który jest prawie przezroczysty.
 • Zastosuj cyrkonie na tych palcach, aby uzyskać wygląd.

70. Śliczne paznokcie:

Śliczne paznokcie projekt

Możesz dodać więcej uroku, gdy masz na sobie coś takiego. Ta sztuka jest modna i będzie pasować większości dziewczyn. Możesz go nosić z prawie wszystkimi rodzajami kwiecistych nadruków.

 • Nałóż szary lakier do paznokci na wszystkie paznokcie.
 • Na palec serdeczny weź kamienie i udekoruj je, jak pokazano na zdjęciu, aby uzyskać wygląd.

71. Unikalny projekt zdobienia paznokci:

Unikalny projekt zdobienia paznokci

Możesz nosić ten look nawet na najtrudniejszych rodzajach paznokci, nie narażając całej aranżacji na bałagan. Można to również łatwo zrobić z wybranymi kolorami. Możesz to nosić na imprezy połączone z kilkoma wielokolorowymi spódnicami.

 • Weź różowy i czarny lakier do tego projektu zdobienia paznokci.
 • Nałóż czarny lakier do paznokci na mały, środkowy i wskazujący palec.
 • Na kciuk i palec serdeczny nałóż różowy lakier (jaśniejszy odcień).
 • Weź niebieski lakier i wykałaczkę, aby narysować wzór na tych dwóch palcach, jak pokazano na obrazku.
 • Wziąć też czarne kamienie, aby je ozdobić.

72. Projekt zdobienia paznokci na imprezę:

Party Wear Nail Art Design

Jeśli masz dobre ręce do rysowania, zrobienie czegoś takiego nie powinno stanowić problemu, ponieważ są one dość łatwe do wykonania. Możesz to łatwo nosić na imprezy. Święto Dziękczynienia może świętować dzięki tej sztuce paznokci.

 • Wymaga to różnych odcieni brązu i złota, czerni i połysku.
 • Jak pokazano na zdjęciu, nakładaj farbę naprzemiennie z czarnymi i brązowymi odcieniami.
 • Zastosuj również brokat do wyglądu i udekoruj je kamieniami.

73. Łatwe projekty malowania paznokci dla początkujących:

Łatwe wzory malowania paznokci dla początkujących

Można to zrobić szybko i wygląda dość dziewczęco. I to będzie pasować do prawie każdego letniego stroju. Możesz narysować kilka liści po bokach za pomocą pędzli. Następnie należy użyć warstwy wierzchniej, aby ją uszczelnić, w przeciwnym razie może się pobrudzić. Weź tutaj białe i żółte farby

 • Nałóż biały lakier do paznokci na całym ciele.
 • Użyj żółtego, aby uzyskać jasne kształty w rogach, jak pokazano na rysunku.
 • Weź wykałaczkę zgodnie z wymaganiami, aby narysować wzór powyżej.

74. Ozdoby do paznokci na Święto Dziękczynienia:

Jesienne zdobienia paznokci na Święto Dziękczynienia

To całkiem prosta rzecz. A to może dość szybko zrobić. Powinieneś być w stanie to zrobić zwykłymi farbami i kolorami. Jeśli masz cienki spiczasty pędzel, nie powinno być problemu z wykonaniem tego.

 • Nałóż biały lakier na całe paznokcie.
 • Weź brązowy, żółty i czerwony kolor i narysuj w kształcie płatków, jak pokazano na rogach paznokci.
 • W przypadku palca serdecznego możesz wykazać się kreatywnością i zaprojektować ptaka.
 • Użyj wykałaczki, aby wykonać cienkie krawędzie kształtów.

75. Różne wzory gwoździ:

Różne wzory gwoździ

Ten projekt jest łatwy do zrobienia i możesz go nosić na zakupy ze znajomymi. Będziesz musiał użyć wybranych kolorów i farb z zestawu do rysowania, a potem możesz to łatwo zrobić. Jeśli martwisz się, że nie masz dobrych rąk do rysowania i możesz nie być w stanie tego zrobić, możesz poćwiczyć to na papierze, a następnie zrobić to na paznokciach.

 • Ten elegancki wzór zdobienia paznokci można wykonać w kolorze brązowym i ciemnopomarańczowym.
 • Nałóż lakier w kolorze brązowym na całym i na brzegach, nałóż ciemnopomarańczowy kolor.

76. Grube czerwone wzory paznokci z jubilerami:

Czerwone paznokcie z jubilerami

Perły można łatwo kupić w sklepach z rękodziełem. Będzie cię to bardzo mało kosztować, a te są dość tanie. Można je używać ze specjalnym klejem, który również można kupić w sklepach z artykułami wyjątkowymi i który nie uszkadza szkliwa. Jeśli uważasz, że masz łamliwe paznokcie, przed ich użyciem powinieneś użyć grubej bazy. Możesz dodać do nich malowanie odręczne. Są one dość łatwe do wykonania i łatwe do uprawiania. Możesz również nosić do nich metalowe łańcuszki. Możesz je kupić w sklepach, które specjalnie je sprzedają.

 • Po prostu nałóż czerwony kolor na całe paznokcie.
 • Na palec serdeczny udekoruj go kamieniami.

77. Czarne wzory paznokci z perłami:

Czarne wzory na paznokcie z perłami

Może to pasować do prawie każdej formy stroju. A to jest łatwe i możesz je nosić na przyjęciach. Możesz je również nosić do regularnej pracy, jeśli utrzymasz lekko neutralny kolor bazowy. Możesz centralnie umieścić perłowe koraliki, a następnie użyć topu, aby stworzyć wzory. Są dość efektowne, jeśli chcesz je nosić na studiach.

 • Ten projekt jest taki sam jak ostatni projekt.
 • Zastosuj czarny kolor na całym i przyklej białe kamienie na palec serdeczny.

78. Jasnoróżowy Nail Art z dżetów:

Jasnoróżowe zdobienia paznokci z kamieniami Ren

Ten projekt może pasować do dowolnych innych wybranych kolorów. Nie zapomnij użyć grubej warstwy topu lub jednej warstwy, a następnie poczekaj, a następnie użyj drugiej, aby uszczelnić te rzeczy, aby nie odpadły. Możesz użyć innych materiałów dekoracyjnych wraz z tym, aby nadać mu więcej blasku. Możesz nosić z tym cyrkonie, aby nadać mu bardziej imprezowy wygląd.

 • Użyj różowego odcienia na całej powierzchni paznokci i weź tutaj białe kamienie, aby uzyskać wygląd.

79. Zoya Nail art z perłami:

Zoya Nail art z perłami

To całkiem proste. Możesz to zrobić, nawet jeśli jesteś początkującym. Następnie możesz nosić to na studia, a także możesz spróbować zrobić to z przyjaciółmi na czas, gdy masz imprezę dla dziewczyn. Możesz użyć niektórych kalkomanii z tymi. Można je nosić z ciężkimi garniturami, a także z szyfonowymi sari.

 • Nałóż fioletowy lakier do paznokci z brokatem na całym ciele.
 • Następnie nałóż białe kamienie w paznokcie na końcach rogów.
 • Możesz również dodać do nich łańcuszki i małe cyrkonie.

80. Wzory brokatowych paznokci dla funkcji rodzinnych:

Brokatowe wzory dla funkcji rodzinnych

Kto nie lubi błyszczyków? Prawie każda dziewczyna lubi jakiś efekt brokatu. Możesz to nosić również na studiach, gdzie możesz połączyć to ze swoimi sukienkami imprezowymi, które mają na sobie cekiny. Jeśli chcesz, możesz to nosić na uroczystości rodzinne. Będziesz musiał kupić do tego trochę sypkich brokatów, a następnie możesz nałożyć warstwę nawierzchniową i odkurzyć je na nich, aby stworzyć coś takiego.

 • Ten projekt wymaga błyszczącego przezroczystego lakieru do paznokci i kilku kamieni.
 • Weź i ozdobne kamienie na palec serdeczny.

81. Niesamowity projekt paznokci kotwicy na plaży:

Niesamowita farba do paznokci

To może być impreza. Jeśli chcesz coś na pokaz lub chcesz założyć coś, co Twoim zdaniem może być dobre na te czasy, kiedy nosisz strój z cekinami, powinieneś to założyć. A to jest odpowiednio ustawione i może się przydać.

 • Nałóż różowy lakier do paznokci na wszystkie palce z wyjątkiem małego i środkowego palca.
 • Użyj białego lakieru do paznokci, aby wykonać wzory na pierścieniu i palcu wskazującym.
 • I użyj brokatu do kciuka na krawędziach.
 • Podobnie użyj tej samej farby brokatowej na mały palec.
 • Użyj kamieni na palec wskazujący, aby dodać wygląd.

82. Jasnoróżowy i złoty projekt paznokci:

Jasnoróżowy i złoty wzór paznokci

Tę sztukę paznokci można połączyć z czymś z klasą. Możesz to nosić, a początkujący mogą to stworzyć. Jeśli chcesz, powinieneś spróbować dodać do tego więcej materiałów. Jednak wielu osobom jest to trudne, ponieważ materiały mogą przykleić się do ubrań i odpaść. Więc musisz je nosić zgodnie ze swoją wygodą.

 • Nałóż jasnoróżowy lakier do wszystkich palców z wyjątkiem palca serdecznego.
 • Użyj błyszczącego złotego lakieru na palcu serdecznym i udekoruj go kamieniami.

83. Brokatowe wzory na długie paznokcie:

Brokatowe wzory na długie paznokcie

Odpowiednio wybierz, co chcesz ustawić, a następnie użyj przezroczystej warstwy wierzchniej, aby je uszczelnić. Może być również odpowiedni na imprezy. Możesz użyć dowolnych kolorowych brokatów. Czasami może być trudno znaleźć kolory farb, które pasują do ubrań, które chcesz nosić na imprezie lub funkcji. W takich przypadkach możesz użyć dowolnego koloru bazowego, a następnie użyć kolorowych brokatów, które chcesz na nie nałożyć.

 • Wszystko czego potrzebujesz to różowy lakier i trochę złota błyszczy.
 • Zastosuj brokat na całym paznokciu na pierścieniu.
 • Resztę paznokci, aby uzyskać efekt, nałóż brokaty na różowe tło lakieru.

84. Najlepszy projekt miłości do paznokci:

Najlepszy projekt miłości do paznokci

Jeśli odpowiednio dobierzesz kolor, możesz go nosić bez prawie żadnych materiałów. Ten projekt może być dobry w ciemnych strojach. Możesz go nosić, gdy wykonasz odpowiedni manicure z prawie każdą sukienką na codzienne dni. Możesz to nosić do pracy, a także na studia.

 • Nałóż zielony lakier na wszystkie paznokcie z wyjątkiem środkowych i pierścieniowych.
 • Użyj złotych brokatów, aby zaprojektować na palcu serdecznym zielonym lakierem.
 • Na środkowy palec użyj białego lakieru, a zielony może być użyty do wykonania małego projektu.

85. Projekt gwoździ diamentowych:

Diamentowe Paznokcie Projekt

To może być dobra i nowa rzecz, którą nosi wiele osób. Są dość popularne. Możesz je kupić w sklepach i łatwo je nosić. W wybranych gamach jest sporo kolorów, które mogą wyglądać bardzo efektownie.

 • Ta sztuka wymaga niebieskiego, czarnego i srebrnego brokatu.
 • Nałóż niebieski lakier, jak pokazano na zdjęciu, pełną lub połową paznokci.
 • Następnie dodaj brokaty do paznokci na brzegach lakieru.

86. Czarny brokatowy projekt zdobienia paznokci:

Czarny Brokat Nail Art Design

Możesz to szybko założyć. Jest to bardzo prosty kolor, ale można go nosić z niektórymi płaszczami, a następnie użyć wierzchniej warstwy, aby uzyskać bardziej efektowny wygląd. To może być dobre na lato. I zespół z brokatowymi strojami z nadrukiem.

 • Dodaj czarny brokatowy lakier do wszystkich paznokci.
 • Weź turkusową farbę i zrób kilka wzorów na środkowym i serdecznym palcu, jak pokazano na rysunku, aby uzyskać wygląd.

87. Matowy lakier do paznokci:

Matowy lakier do paznokci

Nie każdy lubi używać materiałów. Jeśli wybierzesz kolor, który możesz nosić i który jest matowy lub błyszczący, możesz użyć jego kilku warstw, a następnie nosić go na imprezy. To też wygląda całkiem nieźle. Możesz go nosić do pracy, a także na zakupy, a także na studia.

 • Weź różowy i srebrny brokatowy połysk.
 • Nałóż różowy lakier na wszystkie paznokcie z wyjątkiem środkowego i serdecznego palca.
 • Na koniec nałóż tam srebrne brokaty.

88. Designerska biała i czerwona farba do paznokci:

Designerska biało-czerwona farba do paznokci

Możesz je wypróbować za pomocą pędzla i kilku farb. Możesz również użyć do tego szczoteczki do zębów. Zazwyczaj są one bardzo łatwe do wykonania i całkiem odpowiednie do uprawiania sportu z niemal każdą formą stroju. Możesz to nosić na studiach, ponieważ wygląda modnie, a także możesz je nosić na imprezach.

 • Ten prosty projekt zdobienia paznokci wymaga najpierw białego lakieru do paznokci.
 • Czerwony lakier można wykonać za pomocą i można wykonać losowe wzory.
 • W ten sposób powstaje wygląd.

89. Kreatywne letnie wzory paznokci:

Kreatywne letnie wzory paznokci

To bardzo łatwy projekt do stworzenia. Możesz to nosić na dzień, kiedy wybierasz się na zakupy ze znajomymi. Możesz go również nosić z niemal każdą formą stroju. Możesz zrobić coś podobnego, gdy chcesz użyć czegoś na lato.

 • Weź biały lakier do paznokci na tle w paznokciach.
 • Wybierz jasne kolory, takie jak czerwony, niebieski, różowy i zielony, i zrób wykałaczkę, aby uzyskać losowe linie.

90. Neonowa farba do paznokci:

Neonowe kolorowe malowanie paznokci

Możesz to łatwo zrobić, nawet jeśli nie masz doświadczenia w robieniu paznokci. Możesz połączyć to z niemal każdą formą strojów w kwiaty lub polki. Używanie neonowych kolorów również będzie wyglądać dość efektownie w przypadku czegoś takiego. Ten projekt jest dość efektowny i bardzo łatwy, gdy próbujesz.

 • Weź tutaj czarny i ciemny bordowy lakier do paznokci.
 • Użyj bordowego na całym palcu z brokatową naturą.
 • Następnie użyj czarnego lakieru do paznokci na krawędziach narożników.

91. Farby do paznokci dla początkujących:

Farby do paznokci dla początkujących

Jest to dość modne i możesz to zrobić z dowolnymi wybranymi kolorami. Możesz również nosić to na każde spotkanie, a także możesz nosić to na imprezy. Jest to dość łatwe i nawet początkujący mogą tego spróbować.

 • Weź kolory do wyboru lub jak pokazano na zdjęciu!.
 • Po prostu zrób białe tło z białym lakierem do paznokci.
 • Zaznacz jasne kolory i użyj wykałaczki, aby losowo je narysować.

92. Projekt paznokci dla dziewcząt z college’u:

Projekt paznokci dla dziewczyn z college'u

To może być odpowiednie na imprezę. Jeśli jesteś początkującym, powinieneś to wypróbować. To jest łatwe. Po wykonaniu tej czynności mogą utknąć specjalne materiały. Ten projekt jest dość efektowny i nadaje się nawet do noszenia w pracy lub do noszenia na studiach.

 • Ta sztuka wymaga tylko beżowego polerowania tła.
 • Można użyć czerwonego lakieru, a do narysowania losowych linii można użyć wykałaczki lub szpilki.

93. Mieszany kolorowy wzór paznokci:

Mieszany kolorowy wzór paznokci

Użyj wybranych kolorów i rozcieńczonych formacji, aby to stworzyć. Możesz również podzielić słomkami. Możesz również użyć do tego specjalnych farb. To bardzo proste rzeczy, które można wypróbować.

 • Wszystko, czego potrzebujesz, to najpierw biały lakier do paznokci jako tło.
 • Następnie użyj kolorów i zrób małe kropki. Weź wykałaczkę i narysuj kontury z tych innych kolorowych kropek, aby uzyskać kolorowe plamy.

94. Azjatycka sztuka paznokci dla kobiet:

Azjatyckie zdobienia paznokci dla kobiet

To jest styl azjatycki i możesz to łatwo zrobić na rękach. Będziesz potrzebować tych materiałów dekoracyjnych i możesz je naprawić, aby to zrobić. Ta sztuka paznokci może być przydatna na imprezę i możesz ją łatwo uprawiać. Możesz również użyć innych materiałów, takich jak kamienie i perły, aby to zrobić.

 • Używaj na przemian różowego i jasnofioletowego lakieru do paznokci.
 • Następnie użyj czarnego lakieru, aby stworzyć gwiazdki pomiędzy dwoma środkowymi paznokciami.
 • Zachowaj złote kamienie do dalszego dekorowania.

95. Wzory zdobienia paznokci przy użyciu folii:

Wzory na paznokcie przy użyciu folii

Ten projekt można zrobić ze specjalnymi foliami i materiałami, które można kupić w sklepach, które je sprzedają. Są łatwe w aplikacji i użyciu. Możesz to zrobić, nawet jeśli nie masz kilku materiałów. Ta sztuka paznokci może dobrze wyglądać na imprezę.

 • Wszystko czego potrzebujesz to najpierw półprzezroczysty lakier do paznokci i kilka dżetów.
 • Użyj kamieni do dekoracji na wszystkich paznokciach.
 • Możesz wziąć kilka materiałów do paznokci z obrazka, jak pokazano i przykleić je do paznokci.

96. Fimo Nowe wzory paznokci:

Fimo Nowe wzory paznokci

Jest to impreza i możesz łatwo użyć Fimo, aby to uzyskać, lub możesz użyć materiałów, jak pokazano na obrazku. A to jest łatwe do zrozumienia i łatwe do zrobienia. Musisz to zrobić ostrożnie i możesz kupić specjalny klej, aby je przykleić.

 • Najpierw użyj różowego lakieru do paznokci.
 • Następnie użyj białego lakieru i złota, aby zrobić kropki o losowych kształtach.
 • Użyj materiałów, jak pokazano na obrazku, które mają być przyklejone pomiędzy.

97. najnowszy projekt wolnej ręki dla dzieci:

najnowszy projekt wolnej ręki dla dzieci

Ten projekt to kolejne efektowne połączenie materiałów i farb w połączeniu z techniką odręczną. Możesz to założyć na imprezę, a nawet na uczelnię. Jest to dość łatwe, a materiały też nie są tak drogie.

 • Oprócz lakieru brokatowego na wszystkie paznokcie potrzebujesz pięknych materiałów do wyboru.
 • Materiały te należy przykleić do palców wraz z kolorowymi kamieniami.

98. Projektowanie paznokci na imprezy Kitty:

Nail Design na imprezy Kitty

To jest dla wszystkich tych imprez, w których chcesz nosić coś łatwego do zrobienia i możesz to również uprawiać. Jeśli wybierasz się na funkcję, możesz to zrobić i założyć to. Jest to również dobre w przypadku odzieży drukowanej w kropki. Możesz to łatwo nosić.

 • Używaj ciemnoróżowych materiałów i kamieni.
 • Następnie użyj ich do przyklejenia go do paznokci, aby uzyskać ten wygląd.

99. Projektowanie paznokci ze specjalnymi materiałami:

Projektowanie paznokci ze specjalnymi materiałami

Można to zrobić za pomocą unikalnych materiałów, które można kupić w sklepach z rękodziełem. Można je również kupić w sklepach, które się w nich specjalizują. Jeśli w ogóle nie możesz ich znaleźć, możesz poprosić o coś w salonie. Z łatwością będą mogli Ci coś takiego dać.

 • Wszystko czego potrzebujesz to niebieski i różowy lakier do nałożenia na paznokcie, jak pokazano na zdjęciu!.
 • Następnie użyj kamieni i uroczych materiałów i przyklej je do paznokci.
 • Użyj farby brokatowej na małym palcu do dalszego dotyku.

100. Fimo Nail art na ślub:

Fimo Nail art na wesele

Jeśli jesteś początkującym, powinieneś spróbować tego. Ta sztuka jest dość łatwa do zrobienia. Możesz to zrobić z niektórymi foliami, tak samo jak z niektórymi Fimo. Są one bardzo łatwo dostępne i dość tanie w zakupie. Możesz użyć innych materiałów, takich jak perły i kamienie. Możesz również użyć kalkomanii, aby stworzyć coś takiego.

 • Najpierw zastosuj fioletowy, niebieski odcień paznokci.
 • Użyj kamieni i materiałów kwiatowych do przyklejenia do paznokci.
 • Nałóż szary lub jasnoniebieski odcień lakieru na pionowe rogi paznokci, aby uzyskać efekt.

Dodatkowe wskazówki:

 1. Raz w miesiącu wykonuj manicure, aby dobrze utrzymać paznokcie. Zadbaj o nie.
 2. Regularnie usuwaj brud z paznokci i łatwo usuwaj białe rogi na paznokciach za pomocą gliceryny lub podobnych płynów.
 3. Usuń lakier do paznokci i pozwól paznokciom swobodnie oddychać powietrzem przynajmniej raz w tygodniu, przez jakiś czas.
 4. Pamiętaj, aby regularnie przycinać paznokcie.
 5. Nawet jeśli nie możesz rysować odręcznie, dostępnych jest kilka zestawów do zdobienia paznokci, które można łatwo wykorzystać do tworzenia pięknych wzorów.

Końcowe przemyślenia:

Mam nadzieję, że spodobały Ci się te najnowsze projekty zdobienia paznokci w tym artykule. Te projekty nie są trudne i każdy może je łatwo wykonać. Są wygodne i można je dostosować do własnych upodobań. Daj nam znać, co myślisz o nich w swoich komentarzach.

Często zadawane pytania i odpowiedzi:

1. Jak łatwo pielęgnować i czyścić paznokcie przed i po zdobieniu paznokci??

Po wykonaniu zdobienia paznokci i przed wypróbowaniem kolejnego wzoru, użyj wazeliny do nałożenia na paznokcie, zanim zachowasz zdobienie, aby uzyskać lepszą teksturę i nawilżenie. Pomagają sprzątać, a także łatwo.

2. Jak często jest wymagany manicure w ciągu miesiąca??

Raz lub dwa razy w miesiącu jest odpowiedni zgodnie z twoimi projektami i sztuką lakieru do paznokci wraz z użyciem paznokci do odcieni kolorów. Generalnie manicure średnio raz w miesiącu jest wystarczająco przyzwoity

3. Czy zwykły lakier do paznokci i artystyczny design są złe dla paznokci??

Jeśli dobrze pielęgnujesz paznokcie, regularne zdobienia paznokci nie są złe. Upewnij się, że dokładnie wyczyściłeś paznokcie między nimi i zostaw dzień na paznokcie, aby uzyskać przestrzeń do oddychania przed wypróbowaniem następnego wzoru.

4. Czy możemy użyć naszego zwykłego lakieru do paznokci do stworzenia tych wzorów zdobienia paznokci??

Zwykle lakiery do paznokci są bardzo cienkie, ale dostępne są grubsze lakiery do paznokci, które są lepsze, gdy są używane do zdobienia paznokci.

5. Jak długo utrzymają się zdobienia paznokci??

Będą działać tak długo, jak zwykłe lakiery do paznokci, których używamy, a jedynym kryterium jest ostrożność, zwłaszcza jeśli kamienie lub przyklejone do paznokci.