Fruit Nail Art Design to zdobienia paznokci, na których namalowane są różne owoce, aby wyglądały niezwykle modnie i modnie. Możesz nawet dopasować kolory swojego stroju i pomalować na paznokciach różne owoce. Te zdobienia paznokci wyglądałyby ładnie na letnich imprezach lub na imprezach przy basenie, ponieważ te imprezy mają głównie jasne motywy.

Niesamowite wzory na paznokcie z owocami:

Zobaczmy, jak najnowsze owocowe zdobienia paznokci dadzą pomysł podczas wykonywania zdobienia paznokci.

Różne owoce Nail Art Design:

Różne owoce Nail Art Design

Poniższa sztuka paznokci to prosta sztuka paznokci z owocami, z namalowanymi na nich różnymi owocami. Najpierw pomaluj bazę białą lub białawą farbą do paznokci. Pierwszy gwóźdź to arbuz na pół. Narysuj cienką zieloną linię, aby zrobić półkole, a następnie zachowaj niewielką przerwę, która będzie biała ze względu na podstawę. Weź różowo-czerwony kolor i narysuj resztę półkola aż do krawędzi. Wybierz czarną farbę do paznokci i zrób plamy na paznokciu, aby wyglądał jak nasiona. Weź chromową żółtą farbę do paznokci i zrób dwa banany na jednym palcu obok siebie, a następnie weź gruby czarny pędzel, aby zrobić krawędzie na bananie, aby nadać mu realistyczny wygląd.

Weź kolejny żółty kolor i ułóż górną połowę kształtu serca na krawędzi kolejnego paznokcia i ponownie weź czarny pędzel, aby narysować kij i liść gruszki; to by wyglądało jak jeden. Owoce winogron do zdobienia paznokci są łatwe, po prostu weź fioletowe i fioletowe farby do paznokci i zrób kropki na palcu i równomiernie rozprowadź, aby wyglądały jak winogrona. Zakończ, dodając sztyft z czarnym markerem do paznokci. Weź kolejny gwóźdź i zrób podobny kształt pół serca dla jabłka o jasnoczerwonym kolorze i spraw, aby środkowa górna część jabłka była widoczna z czarną obwódką. Możesz dodać trochę żółtej farby na środku, tak jak widać na zdjęciu.

Zdobienie paznokci z owocami pomarańczy:

Paznokcie Z Owocami Pomarańczy

Wykonanie zdobienia paznokci z pomarańczowego owocu nie jest trudnym zadaniem. Weź kolor pomarańczowy i równomiernie narysuj nim wklęsłe półkola na wszystkich paznokciach. Weź cienki biały pędzel do paznokci i pomaluj cienkie linie warstw owoców, które są obecne w środku. Aby to zrobić, trzymaj małą pomarańczową ramkę na górze i narysuj półkole na gwoździu; tuż poniżej zaczyna się pomarańczowa farba, a następnie pociągnij razem linie białej farby do paznokci, jedną pionowo w dół, a dwie inne w kształcie litery V. Środek powinien wyglądać jak małe białe półkole, dzięki czemu wszystkie białe warstwy wyglądają, jakby się ze sobą łączyły. Pokryj zdobienia paznokci błyszczącym lakierem do paznokci, aby nadać im blask.

Zdobienie paznokci z owocami arbuza:

Arbuz Owoce Nail Art

Zachowaj spokój i zrób łatwą arbuzową farbę do paznokci w jasny, słoneczny dzień. Weź dwa różne odcienie zieleni. Tak jak widać na poniższym obrazku, maluj je jeden po drugim przez krawędź. Pomaluj resztę paznokcia jaskrawoczerwonym lakierem do paznokci i prawie gotowe. Wykończ je krótkimi prostymi czarnymi farbami, które reprezentują nasiona, aby uzyskać kontrast kolorów, możesz zrobić małe białe plamki na lewo od czarnych plam, dzięki czemu zdobienie paznokci będzie wyglądać lepiej dzięki temu wykończeniu.

Zdobienie paznokci z owocami jabłka:

Jabłko Owoce Nail Art

Wykonaj na pół wycięte kształty serc i spraw, aby kończyły się na krawędzi paznokcia, aby wyglądały jak jabłka. Aby był bardziej widoczny, musisz zrobić kij w kolorze brązowym lub czarnym, a następnie ułożyć obok niego liść w kolorze jasnozielonym. Aby był lśniący, pokryj błyszczącym lakierem.

Na koniec wybierz swoje ulubione wzory z owocami i spraw, aby pięknie wyglądały na Twoich paznokciach, co da Ci niekończącą się przyjemność.