Specjalnie opracowana technologia namaczania żelu i specjalne wzory na paznokciach z kolorowymi pigmentami tworzą najlepszą technologię żelową. Może być używany jako pasta do polerowania w prostym pędzelku po aplikacji; a po dodaniu różnych kolorów farb do paznokci możesz uzyskać stylizację paznokci, o której zawsze marzyłeś. Żelowe zdobienia paznokci mają żelowy efekt na paznokciach ze względu na kolorowe pigmenty kolorów paznokci, które pojawiają się po nałożeniu.

Żelowe wzory na paznokcie o znaczeniu:

1. Color Splash Gelish Nail Art:

Color Splash Gelish Nail Art

Potrzebujesz białej farby do paznokci do przezroczystej podstawy i różnych kolorów na plamy, jak widać na poniższym obrazku. Pomaluj paznokieć na biało i pozostaw do wyschnięcia, weź kolejny rumieniec i spryskaj kroplę niebieskiego lakieru do paznokci. Wystarczy jeszcze dwa i plamy żółtej i czerwonej farby do paznokci i skończysz z „artystycznym” żelowym wzorem do paznokci.

2. Czarna kokardka i białe żelowe zdobienia paznokci:

Czarna kokardka i biała żelowa sztuka paznokci

Aby uzyskać tę czarno-białą stylizację w stylu retro, musisz najpierw pomalować bazę na biało i pozostawić do wyschnięcia. Weź cienki pędzel i zrób łuk na spodzie paznokci. Prostym sposobem na to byłoby zrobienie dwóch trójkątnych kształtów bocznych i połączenie ich tak, aby wyglądały jak łuk. Następnie pomaluj krawędzie paznokcia czarnym, a do wykończenia wystarczy upuścić kilka czarnych farb, aby zrobić trzy czarne kropki na paznokciach.

3. Różowy i czarny żelowy projekt paznokci:

Różowo-czarne żelowe zdobienia paznokci

Ciemne odcienie różu i czerni naprawdę dobrze ze sobą współgrają. Pomaluj kciuk i palec serdeczny ciemnoróżowym odcieniem, a pozostałe trzy paznokcie pomaluj całkowicie na czarno. Weź cienki pędzelek do paznokci i wykonaj cienkie linie z jednego rogu krawędzi na różowych paznokciach. To w zasadzie wygląda jak trawa. Po prostu pociągnij zagięte czarne paski i wyglądałoby to trochę tak, jak widać na obrazku. Aby był trochę lśniący, dodaj srebrną brokatową farbę do paznokci na krawędziach, które są maksymalne w tym obszarze i wyblakłe w kierunku środka.

4. Czarne paznokcie z brzoskwiniowym paskiem Gelish Nail Art Design:

Czarne paznokcie z brzoskwiniowym paskiem Gelish Nail Art Design

Pomaluj paznokcie żelowym czarnym kolorem, aby uzyskać błyszczącą i błyszczącą bazę. Weź farbę do paznokci w kolorze brzoskwiniowym i za pomocą cienkiego pędzelka wykonaj dwa równoległe paski na paznokciach poziomo. Weź inny kolor paznokci, lepiej, jeśli jest jaśniejszy niż brzoskwiniowy; i zrób ostatni poziomy pasek na gwoździu poniżej, aby wyglądał jak to, co widzisz na obrazku.

5. Flamingo Gelish Nail Art Design:

Flamingo Gelish Nail Art Design

Te różowe flamingi są urocze i wygodne. Pomaluj cały paznokieć różowym lakierem do paznokci z wyjątkiem palca serdecznego. Pomaluj to białą podstawą i ułóż przeciwny kształt litery S dla tułowia flaminga. Zrób dziób czarną farbą do paznokci i zrób oko tylko jedną kropką. Weź jaśniejszy odcień różu i wypełnij ciało flaminga, a następnie, jako wykończenie, weź srebrną stylizację paznokci i zrób skrzydło na ciele i gotowe.

6. Fluorescencyjny żelowy projekt zdobienia paznokci:

Fluorescencyjne żelowe zdobienia paznokci

Fluorescencyjne są teraz tak modne. Więc jeśli podążasz za trendem i nosisz fluorescencyjne stroje, dlaczego nawet nie nadać swoim paznokciom modnego akcentu? Do wykonania zdobienia paznokci potrzebujesz czarnej, różowej i fluorescencyjnej farby do paznokci, a także lakieru do paznokci z połyskiem do powyższej warstwy. Pomaluj swój palec wskazujący fluorescencyjnie, palec serdeczny na czarno, a mały na różowo. Weź cienki pędzel i farbę fluorescencyjną, aby wykonać zygzakowaty wzór na środku kciuka. Pomaluj górną stronę na czarno, aż krawędź i dolna strona będą miały połysk. Podobnie zrób różowy zygzak na środkowym palcu i ponownie pomaluj na czarno górną część.