Odróżniamy złoto i srebro od wszystkich innych kolorów występujących w całym wszechświecie, ale sprawdzając oryginalność, złoty kolor jest również znany jako część grupy kolorów żółtych, która w rzeczywistości jest znacznie bardziej dopracowaną wersją żółtego i która ma został utworzony przez stopowanie wielu innych kolorów. Złote wzory na paznokcie to zdobienia paznokci, które mają złotą farbę do paznokci lub złote brokatowe lakiery do paznokci, dla uzyskania złotego efektu.

Najnowsze złote wzory na paznokcie z obrazami:

1. Proste złote wzory na paznokcie:

Proste złote wzory na paznokcie

Na powyższym zdjęciu widzimy zwykłą złotą farbę do paznokci używaną do pokolorowania paznokci, co nadaje im lśniący wygląd i złoty dotyk. Kolory, których używasz ze złotymi lakierami do paznokci, powinny być w większości ciemne, ponieważ sprawiają, że złoty efekt wygląda znacznie bardziej niż jaśniejsze.

2. Czerwony i złoty projekt zdobienia paznokci:

Czerwone i złote zdobienia paznokci

Złoty i czerwony wzajemnie się uzupełniają. Zdobienie paznokci, które widzisz poniżej, jest bardzo łatwe. Pomaluj wszystkie paznokcie z wyjątkiem jednego, który należy odłożyć na bok, aby całkowicie nałożyć złotą farbę do paznokci, tak jak widać na zdjęciu. Nałóż czerwień na pozostałe paznokcie, pozostawiając puste krawędzie, aby po wyschnięciu czerwonej farby nałożyć na nią złotą warstwę i uzyskać porywający wygląd.

3. Złota sztuka paznokci z błyszczącą farbą do paznokci:

Złota Nail Art z błyszczącym lakierem do paznokci

Pomaluj wszystkie paznokcie błyszczącą farbą do paznokci i pozostaw do wyschnięcia. Weź elegancki pędzel i nałóż go złotą farbą do paznokci i wykonaj pociągnięcia nieco poniżej krawędzi paznokcia, lub możesz nawet przykleić złoty sztyft do paznokci tak, jak widać na zdjęciu i tak to wyglądać. Zachowaj tylko jeden paznokieć z błyszczącą farbą, aby nałożyć złotą, błyszczącą farbę do paznokci. Ten lakier do paznokci powinien być maksymalnie na brzegach, a następnie powinien powoli znikać od środka do końca. Dzięki temu Twoje paznokcie będą miały czysty i wyrafinowany wygląd.

4. Morska zieleń Golden Nail Art Design:

Morska zieleń Golden Nail Art Design

Potrzebujesz morskiej farby do paznokci i oczywiście złotej farby do paznokci, aby zrobić tego rodzaju zdobienie paznokci. Najpierw pomaluj wszystkie paznokcie kolorem morskim jako bazę i pozostaw do wyschnięcia. Wyjmij elegancki, złoty pędzel do paznokci z butelki i utwórz kształty błyskawicy lub w połowie wyciętej gwiazdy, tak jak widać na obrazku. Aby to zrobić, pomaluj jeden róg paznokcia prosto w dół w kształcie odwróconej litery V, wykonaj jeszcze dwa lub trzy odwrócone V, aby uzyskać dokładnie ten kształt.

5. Czarno-złoty projekt zdobienia paznokci:

Czarno-złote wzornictwo paznokci

Jak wspomniano wcześniej, złote zdobienia paznokci powinny być wykonane w ciemnych kolorach. Czerń jest najciemniejsza ze wszystkich i najlepiej pasuje do niej złoty. Aby połączyć te dwa elementy w zdobieniu paznokci, najpierw pomaluj wszystkie pięć paznokci na palcu złotym kolorem. Weź cienki czarny pędzel i pokoloruj nim trochę z jednej strony, pionowo. Zrób to na dwóch alternatywnych paznokciach. Następnie weź cieńszy pędzelek i zrób dwa serduszka niekoniecznie w podobnym miejscu. Dodaj pociągnięcia czarnym pędzlem, aby nadać mu wygląd, jak widać na obrazku.

6. Czarna i złota farba do paznokci z brokatem:

Czarny i złoty brokatowy lakier do paznokci

Nie da się wyjaśnić, jak dobra czerń i złoto uzupełniają się nawzajem lepszym i łatwiejszym przykładem niż ten. Aby to zrobić, potrzebujesz czarnej farby do paznokci i złotej farby do paznokci z brokatem. Najpierw pokoloruj paznokcie czarnym podkładem, a następnie weź farbę brokatową i pokoloruj głównie krawędzie paznokci i spraw, aby zblakły w kierunku środka. Jeśli nie masz kształtów sześcianów w swojej brokatowej farbie do paznokci, po prostu przyklej je, zanim farba wyschnie.