Farby do paznokci mają postać żelu, ze względu na barwne pigmenty użyte do ich produkcji. Żelowe wzory do paznokci to po prostu wszelkiego rodzaju projekty, które wykonuje się za pomocą „żelowych” lakierów do paznokci. Żelowe zdobienia paznokci można nadać bardziej lśniącym wyglądom, dodając błyszczącą farbę do paznokci jako warstwę, aby była bardziej znacząca.

Proste i łatwe wzory żelowych paznokci z obrazami:

1. Czarny żel do paznokci:

Czarny żel do paznokci

Musisz być odważna i piękna, aby nosić tę wspaniałą czarną żelową farbę do paznokci. Jest to prosta czarna farba używana na paznokciach; który ma unikalną sztukę wykonaną na palcu serdecznym, do którego dodano srebrne kamienie w kształcie kwadratu. Całość prezentuje się niezwykle elegancko, a dla podkreślenia piękna dłoni zastosowano ogromny prostokątny pierścień, który z pewnością przykuwa uwagę.

2. Niebieski żel do paznokci:

Niebieski żel do paznokci

Malowanie krawędzi paznokci jest teraz tak powszechne. Aby wykonać żelową stylizację z dwoma odcieniami niebieskiego, najpierw pomaluj górną część paznokcia indygo. Następnie dodaj srebrną brokatową żelową farbę do paznokci i narysuj ją jak ramkę po kolorze indygo. Weź jaśniejszy niebieski kolor i wykonaj kolejne pociągnięcie, tak jak dwa poprzednie i pomaluj go pod błyszczącym żelem. Na koniec dodaj kolejną błyszczącą ramkę i gotowe.

3. Żel do paznokci Zebra:

Zebra żelowe zdobienia paznokci

Zdobienie paznokci na powyższym zdjęciu wygląda wyjątkowo ładnie, prawda? Cóż, nawet ty możesz je zrobić. Wystarczy pomalować brzegi długich paznokci białym lakierem i pozostawić do wyschnięcia. Weź cienką czarną szczoteczkę do paznokci i narysuj dwie linie od lewej strony paznokcia; i utrzymywanie odległości pomiędzy dwoma z prawej strony. Linie nie powinny pokrywać się ze sobą, ponieważ sprawiłoby to, że wzór zebry straciłby swój pierwotny efekt. Na koniec, aby był lśniący, nałóż błyszczącą farbę do paznokci i pokryj ją.

4. Wysadzany żelowy projekt paznokci:

Nabijane żelowe zdobienia paznokci

Na bazę użyj jasnego lakieru do paznokci, czegoś w rodzaju tego pszenicznego lakieru, który widzimy na zdjęciu. Niech wygląda schludnie i czysto. Dodaj małe okrągłe ćwieki na zdobieniu paznokci, które sprawią, że paznokcie będą lśnić. Szpilki sprawiają, że paznokieć wygląda tak, jakby spadły na nie krople wody. Istnieją trzy duże okrągłe ćwieki, które są równomiernie rozmieszczone w trójkątny kształt. Dodano do niego również małe ćwieki, takie jak koraliki. Są one również rozmieszczone równomiernie; w celu utrzymania podobnego wyglądu na paznokciach.

5. Różowy i wyblakły błyszczący żel do paznokci:

Różowe i wyblakłe błyszczące żelowe zdobienia paznokci

Te błyszczące, błyszczące paznokcie, które widzisz poniżej, są łatwe do pomalowania. Wystarczy pomalować cztery paznokcie kolorem ciemnoróżowym na bazę i pozostawić do wyschnięcia. Dodaj błyszczącą farbę do paznokci od dołu do środka każdego paznokcia i upewnij się, że ilość błyszczyków zmniejsza się, gdy osiągnie środek, co dałoby paznokciom efekt blaknięcia błyszczyków. Uczyń wygląd wyjątkowym jednym dziwnym paznokciem, który jest zdecydowanie jałowym paznokciem. Pomaluj go w całości brokatową farbą do paznokci i tak to będzie wyglądać

6. Błyszczący granatowy ze złotym brokatem żelowym Nail Art:

Błyszczący Granat ze Złotym Brokatem Żel Nail Art

To wygląda jak klasyczna sztuka paznokci poniżej. Jeśli chcesz mieć je jako własne, wykonaj proste kroki i zrób to. Najpierw pomaluj cztery paznokcie dłoni na kolor granatowy i pozostaw do wyschnięcia. Cienkim pędzelkiem weź złotą farbę i wykonaj dwa kształty V na dwóch kolejnych paznokciach, tak jak widać na zdjęciu. Weź okrągłe i złote ćwieki, jak widać na zdjęciu, i przyklej je klejem do paznokci. W końcu zostaw mały palec pomalowany złotą farbą brokatową i paznokcie są gotowe do zabawy.

Wzory żelowe Nail Art na Twoich paznokciach mają lśniący i niesamowity wygląd! Wybierz najlepszy i wypróbuj.