Aby wykonać Gąbki Nail Art Design na swoich paznokciach, potrzebujesz kilku różnych kolorów farb do paznokci i gąbki. Lakier należy nałożyć jako bazę, resztę kolorów nałożyć na gąbkę, a następnie wklepać w paznokcie. Spowodowałoby to, że kolory połączyłyby się ze sobą bez żadnej linii granicznej, która pokazuje ich podział.

1. Prosty projekt gąbek do paznokci:

Prosty projekt gąbek do paznokci

Najpierw pomaluj wszystkie paznokcie żółcią chromową i pozostaw do wyschnięcia. Następnie nanieś na gąbkę pomarańczową farbę do paznokci i wklep ją w połowę paznokcia. Koniec powinien mieć ciemniejszy efekt pomarańczowego lakieru do paznokci, a środek powinien mieć trochę pomarańczy i trochę żółtego, co sprawiłoby, że oba kolory wyglądałyby tak, jakby się połączyły, dając rzeczywisty efekt gąbek. Należy pamiętać, że baza powinna być w jaśniejszym kolorze, aby w przypadku użycia gąbki o ciemniejszym odcieniu jaśniejszy kolor nie był widoczny.

2. Odcienie niebieskiego użyte w projekcie gąbczastego paznokcia:

Odcienie niebieskiego użyte w gąbce do zdobienia paznokci:

Zdobienie paznokci wygląda całkowicie hipnotyzująco. Najpierw pomaluj paznokcie jasnym, morskim, zielonkawym kolorem paznokci, a następnie weź ciemniejszy w gąbeczce i wklep w dolną stronę paznokcia. Porcja pomiędzy nimi nie powinna być ani zbyt ciemna, ani zbyt jasna, dzięki czemu kolory pięknie się ze sobą mieszają.

3. Serca na gąbce Nail Art Designs:

Serca na Gąbki Nail Art Design

Piękne odcienie kremu i bieli należy nakładać na różne paznokcie naprzemiennie lub w sposób pokazany na poniższym obrazku. Weź kremową farbę do paznokci i narysuj serce na środku pomalowanych na biało paznokci. Teraz weź brzoskwiniową farbę do paznokci na gąbkę i pomaluj górną połowę serc.

4. Funky gąbka do paznokci:

Funky Gąbka Nail Art

Funkcjonalność to trend. Pomaluj paznokcie jasnymi kolorami, takimi jak różowawa brzoskwinia i nanieś czarną farbę do paznokci na gąbkę. Pokoloruj paznokcie i zachowaj jeden gwóźdź do pomalowania całkowicie czarny. Pokryj brokatowe lakiery do paznokci na górze, a następnie przyklej naklejki do zdobienia paznokci, tak jak widać na zdjęciu. Powszechnie używane są gwiazdy i koła. Naklejka w kształcie nuty sprawiłaby, że wyglądałby bardziej odjazdowo. To najlepszy projekt gąbek na paznokcie dla początkujących.

5. Projekt podwójnej gąbki do paznokci:

Podwójna gąbka do zdobienia paznokci

To jeden z najtrudniejszych i najbardziej interesujących projektów zdobienia paznokci, jakie możesz znaleźć. Najpierw pomaluj paznokcie na biało, a następnie od góry do dołu weź różne odcienie fioletu i pomaluj je gąbką. Farba łączy się i ma jasne kolory na górze i ciemne kolory na końcu. Teraz zrób to samo w przeciwnym kierunku. Ponownie pomaluj biel, a gąbka odcień fioletu od dołu do góry. Teraz obie warstwy są w różnych kierunkach, a wszystko, czego potrzebujesz, to sztyft do paznokci, aby zrobić trzy paski między nimi i aby obie warstwy były widoczne.

6. Biała i niebieska gąbka do paznokci:

Biała i niebieska gąbka do paznokci

Pomaluj wszystkie paznokcie na biało, a następnie weź niebieskawą farbę do paznokci na gąbkę i wklep pionowo prawą połowę paznokci, a drugą połowę. Aby uzupełnić zdobienia, możesz wziąć cienki pędzelek do paznokci i wykonać wzory w kontrastowych ciemnych kolorach.

7. Kolorowe gąbki do paznokci:

Kolorowe gąbki do paznokci

Możemy zobaczyć, jak wszystkie cztery kolory czerwieni, niebieskiego, żółtego i zielonego nakłada się na gąbkę i maluje jeden po drugim, pięknie łącząc wszystkie cztery kolory i nadając mu wspaniały wygląd. Ale najprawdopodobniej wzięcie wszystkich czterech kolorów w jednej gąbce może nie zadziałać we właściwy sposób. W takim przypadku wystarczy pomalować je jeden po drugim wklepując kolory na gąbkę, a następnie na paznokcie.

Wzory gąbek to najlepsze pomysły na paznokcie dla początkujących. Te wzory są bardzo skuteczne dla twoich paznokci.