Sonoma Nail Art Designs to piękny rodzaj zdobienia paznokci, który jest najczęściej nakładany po nałożeniu zwykłego koloru bazowego, a następnie nałożeniu błyszczącego płaszcza na kolor, aby wyglądał błyszcząco i również świecił. Błyszczący płaszcz składa się z losowych kształtów, takich jak koła, heksadecymalne, trapezowe, diamentowe itp. Inne rodzaje zdobienia paznokci Sonoma to różne kształty pomalowane na różne kolory, dzięki czemu wyglądają funky. Panie używają tego rodzaju zdobienia paznokci, aby nadać swoim paznokciom ładną metamorfozę i sprawić, że będą szczęśliwe i zadowolone.

Niesamowite wzory paznokci Sonoma:

Fioletowe zdobienia paznokci Sonoma:

Poniższe zdjęcie przedstawia jednolitą farbę do paznokci w kolorze fioletowym, która została nałożona na palce jako baza, a następnie dodana do błyszczącej warstwy w różnych odcieniach niebieskiego. Wszystkie mają różne kształty kół, diamentów i heksów. Ma również małe kropki w kolorze miedzi i błękitu, aby zdobienie paznokci wyglądało bardziej wyjątkowo, palec serdeczny został pomalowany na fioletową bazę, a następnie nieco jaśniejszy odcień fioletu został użyty do wykonania trzech pasków na paznokciu dać inny odcień.

Czarna farba do paznokci Sonoma:

Zdjęcie pokazuje, że nie ma potrzeby nakładania podkładu, a następnie brokatu; ponieważ lakier do paznokci jest czarny i zawiera brokaty. Dzięki temu oszczędzamy czas, ponieważ nie musimy dwukrotnie nakładać lakierów do paznokci i daje nam podobny efekt i wygląd. Czarny kolor sprawia, że ​​brokaty bardziej błyszczą i wyglądają jaśniej. Brokaty są w szarych sześciokątach i kółkach, można również zaobserwować małe okrągłe brokaty.

Efekt karny:

Baza z gładkiego szarego lakieru do paznokci została dodana z błyszczącym błyszczącym lakierem. Następnie, aby zdobienie paznokci wyglądało na krwawe, czerwona farba do paznokci została rozbryzgana i nierównomiernie rozprowadzona w postaci plam. Cienkie linie nadają temu kryminalny efekt.

Efekt galaktyki:

Na paznokciach stosuje się trzy różne farby do paznokci. Najpierw jasnofioletowy, a potem środek wydaje się mieć kolor, który jest trochę fioletowy, a trochę indygo, co pokazuje połączenie tych dwóch kolorów. I wreszcie ma kolor indygo, który uzupełnia bazę. Następnie jako powłokę stosuje się błyszczącą farbę, która sprawia, że ​​ta sztuka paznokci Sonoma przypomina gwiazdy w galaktyce.

Śliczne balonowe zdobienia paznokci:

Aby stworzyć uroczą stylizację paznokci Sonoma, możemy użyć różnych kolorów z białą farbą do paznokci. Każdy palec na tym zdjęciu przedstawia różne kolory cynobru, jasnozielonego, niebieskiego i fioletowego, które zostały użyte do wykonania pół balonu na połowie paznokcia. Do wykonania sznurków balonów użyto czerni, a drugą połowę pomalowano na biało.

Tradycyjne zdobienia paznokci:

Ta sztuka paznokci została wykonana na bazie czerni z różnymi wzorami w kolorze chromowo-żółtym. Są dwa paznokcie, które są zaprojektowane jako słońce, a dwa pozostałe mają kółka z wzorami w środku, a palec pośrodku wygląda zupełnie inaczej niż reszta. Mają one indyjski efekt, ponieważ projekty są powszechnie używane w Indiach w różnych formach, takich jak mehendi narysowane na skórze lub wykonane ręcznie. W podobnych wzorach powstawały różne starożytne biżuterie, zwłaszcza plemienne.

Dziewczęce zdobienia paznokci:

Zdobienie paznokci wygląda zupełnie dziewczęco. Trzy paznokcie są pomalowane na zwykły róż, a jeden ma bazę w kolorze różowym w białe kropki, które nadają mu nieco retro wygląd. Jeden paznokieć ma brokaty pokryte na palcu o różnych kształtach heksagonów i kółek, a także w różnych kolorach bordowym, szarym i ciemnoróżowym.