Nail art powoli stał się bardzo dominującą formą ozdabiania paznokci, a ta sztuka jest dość twórcza. Żel akrylowy jest bardzo ważną częścią lakierów do paznokci i powoli przejmuje branżę lakierów do paznokci ze względu na jego zdolność do dominacji w każdej stylizacji paznokci dzięki odważnym kolorom i długotrwałej strukturze. Żel akrylowy występuje we wszystkich kształtach i kolorach i jest dostępny w prawie każdym sklepie kosmetycznym, dzięki czemu jest bardzo łatwo dostępnym materiałem do zdobienia paznokci, który doskonale nadaje się do tworzenia projektów na niemal każdą okazję.

akrylowe zdobienia paznokci

Żel akrylowy zapewnia wiele wspaniałych wzorów, które z pewnością przyczynią się do spędzenia miłego wieczoru na dowolnym, wybranym przez Ciebie wydarzeniu. Włosy i twarz zawsze były w centrum uwagi każdej kobiety szykującej się na każde wydarzenie, ale wraz z nadejściem nowego dnia paznokcie stały się również bardzo ważnym elementem wyposażenia. Poniżej znajdują się najlepsze wzory akrylowych zdobień paznokci do wyboru-

1. Brokat i akryl:

Brokat i akryl

Te dwa podstawowe sposoby tworzenia zdobienia paznokci są w rzeczywistości częścią dwóch równoczesnych sposobów tworzenia wspaniałej sztuki. brokat i akryl są idealne na niemal każde wydarzenie i można je łączyć z wieloma wspaniałymi strojami. Farba akrylowa jest gęsta, a kura nałożona na kolor bazowy na pewno wydobędzie to, co najlepsze ze zdobienia paznokci.

2. Wzór w cętki akrylowe paznokcie:

Akrylowy wzór w cętki

Kolejny świetny wzór akrylowy, akrylowy wzór w panterkę, wymaga znacznie więcej czasu. Najpierw nałóż kolor bazowy na paznokcie, aby uniknąć rozmazywania, a następnie kontynuuj wykonanie wzoru. Po zakończeniu trzymaj go do wyschnięcia, a uzyskasz najlepszy wzór dla swoich paznokci. Długie paznokcie są idealne do tego wzoru.

3. Kwiaty i brokat:

Kwiaty i brokat

Prawdopodobnie najbardziej radykalny styl akrylowy dostępny obecnie na rynku, kwiaty i brokaty świetnie się uzupełniają. Musisz użyć sztucznych paznokci, które są dłuższe, aby całkowicie osiągnąć ten wzór ze względu na samą ilość tekstury dostępnej w tym projekcie.

4. Francuski projekt paznokci akrylowych:

French Tip Akrylowe Nail Art Design

Kolejny bardzo radykalny projekt, w którym musisz najpierw zastosować transparentny kolor bazowy, który jest doskonałym sposobem na utrzymanie dobrego środowiska bez rozmazywania dla twoich paznokci. Końcówka French jest idealna do stworzenia dobrego wzoru akrylowego, a ten wzór jest tego dowodem.

5. Białe porady z brokatem z nadrukiem zwierzęcym:

Białe brokatowe końcówki z nadrukiem zwierzęcym

Istnieje wiele odbitek zwierzęcych, które są dostępne jako opłacalne zdobienia paznokci, a farba akrylowa przyczynia się do wspaniałych projektów zwierzęcych, a ten projekt jest tego dowodem. Białe tipsy z brokatem można łatwo stworzyć za pomocą grubego koloru bazowego, po czym możesz wybierać spośród wielu akrylowych kolorów paznokci, aby stworzyć dowolny wzór.

6. Akrylowe zdobienia paznokci 3D:

Akryl 3D Nail Art

Bardzo nowoczesna forma zdobienia paznokci, ta sztuka zdobienia paznokci przenosi formę sztuki na zupełnie nowy poziom, wprowadzając format 3D, który niewiele osób może bezbłędnie osiągnąć. Wybierz spośród wielu grubych kolorów akrylowych. Akrylowe zdobienia paznokci 3D są idealne na prawie każdą okazję.

7. Grafitowa farba do paznokci:

Grafitowa farba do paznokci

Ta sztuka zdobienia paznokci jest dowodem na to, że istnieje wiele różnych kolorów akrylowych do wyboru, więc ciesz się doświadczeniem tworzenia i znajdowania nowych wzorów ze względu na dużą dostępność. W przypadku żelu akrylowego skąpstwo nie ma znaczenia.

8. Świecący żel akrylowy:

Świecący żel akrylowy

Świecący żel akrylowy jest wspaniałym świadectwem tego, że żel akrylowy jest dostępny w kilku formach. Ten świecący żel doda wyrafinowania każdemu projektowi, który zdecydujesz się wykonać.