Fioletowy to kolor królewski. W starożytnym świecie ten kolor nosili wysocy sędziowie i cesarze rzymscy. Ten kolor oznacza umiejętność dobrego osądu. Ten kolor na paznokciach wygląda naprawdę oszałamiająco.

Oto nasze 9 najlepszych wybranych fioletowych wzorów zdobienia paznokci, które możesz nosić ze swoimi fioletowymi lub nawet niebieskimi ubraniami.

1. Zygzak fioletowy Nail art:

Zygzakowata fioletowa sztuka paznokci

To proste zdobienie paznokci stworzone przy użyciu podwójnych kolorów. Aby było jeszcze ciekawiej, oba kolory zostały połączone w taki sposób, że wyglądają jak jeden zanikający w drugim. Możesz spróbować tego zdobienia paznokci. Możesz wykonać cały lub tylko jeden paznokieć jak na zdjęciu, w zygzak. Użyj pędzla do zdobienia paznokci, aby stworzyć wzór.

2. Proste fioletowe paznokcie z brokatem:

Proste Brokatowe Fioletowe Paznokcie

Czasami prosty lakier do paznokci z odrobiną brokatu może być właściwym wyborem na wyjątkową noc. Możesz uzyskać wysokiej jakości lakiery do paznokci z drobinkami brokatu od firm takich jak China Glaze i innych. Jeśli jednak nie masz takich kolorów lub nie możesz sobie na nie pozwolić, zawsze możesz użyć luźnych brokatów, aby uzyskać lśniący wygląd.

3. Fioletowe paznokcie projektanta:

Fioletowe paznokcie projektanta

Możesz nosić designerski fioletowy gwóźdź na następne duże spotkanie. Fioletowe paznokcie projektantów wyglądają bardzo ładnie, gdy są zrobione z wolnym malowaniem ręcznym. Tego typu paznokcie możesz stworzyć we własnym domu. Zacznij od stworzenia paznokci typu french. Podążaj za nim za pomocą fioletowej farby do paznokci lub luźnych fioletowych brokatów. Użyj trochę pasków za pomocą pędzla do zdobienia paznokci i kontynuuj z kilkoma białymi kropkami.

4. Fioletowe kwiatowe paznokcie z wolnej ręki:

Fioletowe wolne dłonie kwiatowe paznokcie

Możesz stworzyć fioletowe paznokcie z wolnej ręki, które będą wyglądać stylowo i możesz je nosić na każdą okazję. Fioletowy gwóźdź w kwiaty jest dobry nawet na okazje ślubne. Możesz użyć pędzla do zdobienia paznokci i niektórych farb do stworzenia wzoru w kwiatowy wzór.

5. Abstrakcyjne fioletowe zdobienia paznokci:

Abstrakcyjne fioletowe zdobienia paznokci

Abstrakcyjne paznokcie są obecnie dość popularne. Abstrakcyjne paznokcie możesz nosić do prawie wszystkich rodzajów strojów. Abstrakcyjne paznokcie w kolorze fioletowym wyglądają naprawdę dobrze. W połączeniu z wzorem, który reprezentuje trochę azteckiego wzoru, będzie wyglądał jeszcze lepiej. Możesz spróbować stworzyć stylizację taką jak ta powyżej i wykończyć ją matowym przezroczystym lakierem.

6. Fioletowe paznokcie lamparta:

Fioletowe paznokcie lamparta

Uwielbiasz odciski zwierząt? Na wieczór możesz wypróbować taką sztukę paznokci. Fioletowy wzór w panterkę wygląda nie tylko elegancko, ale i modnie. Możesz je ulepszyć za pomocą dżetów.

7. Abstrakcyjne paznokcie kwiatowe:

Abstrakcyjne paznokcie w kwiaty

Kwiatowe wzory zawsze ładnie prezentują się na paznokciach. Możesz wypróbować na paznokciach kwiatowe wzory, takie jak ten powyżej. Wygląda naprawdę dobrze. W kolorze fioletowym wygląda bardziej kojąco i pięknie. Możesz wykonać ten rodzaj zdobienia paznokci za pomocą zestawu do zdobienia paznokci.

8. Błyszczące fioletowe paznokcie:

Bling fioletowe paznokcie

Kryształowe paznokcie to nowy trend, który obecnie obserwuje się głównie wśród celebrytów. Możesz też wypróbować gwoździe kryształowe. Kup sobie paczkę kryształków do paznokci i ustaw je na lżejszej bazie lakieru do paznokci. Okaże się wspaniałym zdobieniem paznokci.

9. Spryskane paznokcie:

Spryskane Paznokcie

Ten rodzaj paznokcia w sprayu można wykonać wykonując odwrócony french manicure. Wypłucz resztę i stwórz ten wygląd. Być może będziesz musiał wykonać kilka prób, aż będziesz w stanie osiągnąć idealny projekt. Spróbujesz tego??

Wzory Purple Nail Art doskonale nadają się do sarees i salwarów. Ta sztuka paznokci jest luźna z klasą i bogactwem.