Wakacyjne zdobienia paznokci są obecnie popularnym trendem. Jeśli chodzi o święta, takie jak Boże Narodzenie, Nowy Rok, a nawet Wielkanoc, jest to słodki gest, aby nałożyć na paznokcie odpowiednie zdobienia, co oznacza okres świąteczny. Możesz spróbować stworzyć kilka wzorów zdobienia paznokci inspirowanych wakacjami, takich jak te poniżej.

Świąteczne wzory na paznokcie:

Wybraliśmy 9 najlepszych inspirowanych świątecznymi zdobieniami paznokci, które nam się podobały. Możesz spróbować odtworzyć te same lub nieco inne zdobienia paznokci, takie jak te pokazane poniżej.

1. Świąteczne cukierki do paznokci:

Boże Narodzenie Cukierki Nail Art

Wypróbuj wygląd świątecznych zdobień paznokci z cukierków w okresie Bożego Narodzenia. Dodatkowo użyj darmowego malowania ręcznego lub kalkomanii wodnych do wzorów trzciny cukrowej i kilku małych kalkomanii płatków śniegu. Możesz dodać kilka małych kropek, aby uzyskać efekt śniegu. Wykończ przezroczystą warstwą wierzchnią.

2. Paznokcie na wakacje z palmami:

Paznokcie na wakacje z palmami

Jeśli mówimy o wakacyjnych zdobieniach paznokci, to wakacje będą oznaczać plażę, palmy i zachód słońca. Narysuj wolną rękę sylwetka malowniczych paznokci o zachodzie słońca, jak ta. Użyj stylu gradientu z gąbkami i wybranymi kolorami, aby uzyskać efekt zachodu słońca. Użyj pędzla do zdobienia paznokci lub czarnego ściągacza do palm. Wykończ przezroczystą warstwą wierzchnią.

3. 4 lipca Paznokcie:

4 lipca Nails

Możesz wypróbować te łatwe do zrobienia paznokcie 4 lipca na palcach za pomocą pędzla do zdobienia paznokci, błyszczącego czerwonego lakieru i kilku luźnych brokatów. Nie zapomnij o niebieskim na górze. Zakończ, rysując linie na biało białym długopisem do zdobienia paznokci lub białym paskiem. Przykryj projekt przezroczystą warstwą wierzchnią.

4. Świąteczne paznokcie reniferów i płatków śniegu:

Świąteczne paznokcie renifer i płatki śniegu

Dobry w malowaniu z wolnej ręki? Wypróbuj świąteczny wzór, taki jak ten, na świąteczne zdobienia paznokci. Tylko biel i czerwień to wszystko, czego potrzebujesz do kolorów.

5. Nabijane i ozdobione świąteczne paznokcie:

Nabijane i ozdobione świąteczne paznokcie

Wypróbuj kamień reński i świąteczny gwóźdź dekoracyjny, taki jak ten. Możesz uzyskać płatki śniegu do paznokci w kamieniu nadreńskim. W rzeczywistości jest to francuska konstrukcja końcówki. Więc jeśli lubisz fajne świąteczne zdobienia paznokci na paznokcie, wypróbuj projekty takie jak ten. Dodatkowo użyj więcej materiałów dekoracyjnych, takich jak naklejki z gwiazdami i cyrkonie w innych kolorach, mianowicie. Niebieski i czerwony.

6. Paznokcie z zajączka wielkanocnego:

Paznokcie Wielkanocne

Możesz łatwo stworzyć gwóźdź zajączka wielkanocnego, taki jak ten, za pomocą tęczowych taśm w paski i czarnego lakieru do podstawy, jak pokazano powyżej. Całość pokryj lakierem do brokatu hologramowego. Teraz użyj proszku akrylowego i środka do mieszania, aby zrobić pastę akrylową. Użyj specjalnego pędzla akrylowego, aby stworzyć buźki królika. Użyj różowego pudru akrylowego do wewnętrznej strony uszu królika. Użyj czarnego lakieru za pomocą pędzla do zdobienia paznokci lub narzędzia do kropek, zgodnie z twoją wygodą dla oczu, nosa i ust królika. Spróbuj.

7. Gwoździe ze śniegu:

Paznokcie Snow Man

Wypróbuj zdobienie paznokci bałwana, takie jak powyższy, za pomocą narzędzi do kropek i pędzla do paznokci. Użyj różnych kolorów do pokolorowania bałwanów.

8. Bling Finish Water Decal Nail Art:

Bling Finish Water Decal Nail Art

Wypróbuj taką sztukę paznokci w te Święta Bożego Narodzenia, używając swojego ulubionego czerwonego lakieru do paznokci, lakieru o łupkowym wykończeniu na jeden palec i trochę płatków śniegu na wszystkich palcach. Użyj kilku kropek za pomocą wykałaczki lub narzędzia do kropek i zakryj łupkowy gwóźdź dużymi i średnimi kryształkami za pomocą kleju do zdobienia paznokci. Przykryj top coatem. Świetnie, prawda?

9. Świąteczne francuskie porady za pomocą naklejek i narzędzia do usuwania brokatu:

Świąteczne francuskie porady za pomocą naklejek i brokatowego ściągacza

Wypróbuj taką stylizację paznokci, aby uzyskać różnicę w stosunku do normalnych francuskich końcówek. Możesz zdobyć naklejki w stylu świątecznym, takie jak choinki, Święty Mikołaj, bałwan i tym podobne. Jeśli jednak nie możesz dostać takich naklejek, możesz spróbować malowania ręcznego. Użyj też cekinów na jeden gwóźdź, który będzie oznaczał guziki sukienki Świętego Mikołaja. Czy spróbujesz tego??

Podobał Ci się ten post? Które z nich chcesz wypróbować podczas nadchodzących wakacji?