Święto Dziękczynienia jest uważane za jedno z najpopularniejszych świąt w Stanach Zjednoczonych. Jak sama nazwa wskazuje, Święto Dziękczynienia celebruje ducha dzielenia się, braterstwa i wspólnoty. Dlatego rodziny, duże i małe, zbierają się w tym dniu na przepyszną ucztę, podczas gdy wszystkie wymieniają rzeczy, za które są najbardziej wdzięczne. To słynne święto w USA zainspirowało również do zdobienia paznokci.

Sztuka zdobienia paznokci jako forma ekspresji nabrała rozpędu w ciągu ostatnich kilku lat, ponieważ daje młodym kobietom i dziewczętom możliwość „ubierania” paznokci, aby dodać im więcej osobowości i odwagi. Dlatego, gdy dodasz razem Święto Dziękczynienia i zdobienia paznokci, będziesz zdumiony dziwacznymi wzorami paznokci, które są dostępne. Również biorąc pod uwagę, że święto odbywa się w ostatni czwartek listopada, sezon jesienny ma również znaczący wpływ na inspirowane dziękczynieniem stylizacje zdobienia paznokci, pełne jesiennych liści..

Wzory na paznokcie na Święto Dziękczynienia:

1. Sztuka zdobienia paznokci jesiennych liści:

dziękczynienie zdobienia paznokci

Jesienne liście zdobienia paznokci to hołd dla sezonu, w którym odbywa się Święto Dziękczynienia. Jesienne odcienie są w pełni widoczne na tej stylizacji, z jesiennymi liśćmi namalowanymi od dołu w górę w ziemistych odcieniach brązu, ochry i pomarańczy. To doskonały przykład na to, jak możesz być dziwaczny, nie będąc zbyt głośnym. Brokatowa powłoka, która nakłada się na wzór liścia, dodaje paznokciu blasku.

2. Projekt paznokci inspirowany spadkiem:

Inspirowane Jesienią Nail Art

Jesienny projekt paznokci nawiązuje do tego, jak natura i ziemia stają się jednym w sezonie jesiennym. Smugi czerni są dodawane w celach dekoracyjnych, a białe kropki uzupełniają całość projektu, nie czyniąc go krzykliwym. Powłoka brokatowa została dodana, aby dodać blasku i pizzazz. Styl francuskiego manicure zdobienia paznokci dodaje charakteru i pozostawia paznokieć gołym, nie powodując uczucia pustki.

3. Nail Art inspirowany pielgrzymami:

Nail Art inspirowany pielgrzymami

Pielgrzymi, którzy byli oficjalnymi zwiastunami dobrej nowiny, są również inspiracją do projektowania zdobień paznokci. Na każdym gwoździu namalowane są twarze Indianina, Pielęgniarki i Szefa. Ten dziwaczny styl jest zarówno uroczy, jak i modny i jest hitem wśród młodych dziewcząt w okresie świątecznym. Używając tych znaków, kobieta ucieleśnia prawdziwego ducha Święta Dziękczynienia.

4. Nail Art inspirowany Turcją:

Nail Art inspirowany indyką

Żadne święto Dziękczynienia nie jest kompletne bez obecności soczystej Turcji. Wszystkie domy, oprócz innych przysmaków na stole, z pewnością będą miały dużego indyka na środku stołu. Dlatego dobrze jest, aby wzór z indykiem znalazł się na kobiecym paznokciu. Urocze motywy indyka namalowane na paznokciu występują w kolorach ziemistych czerwieni, żółci, pomarańczy i brązu.

5. Spadek inspirowany zdobieniem paznokci:

Spadek inspirowany wzornictwem paznokci

Sezon jesienny jest mile widziany przez wszystkich na całym świecie, ponieważ niesie ze sobą ciepło sezonu wakacyjnego. Te motywy kwiatowe namalowane na ziemistym, stonowanym tle najlepiej dopełnią sezon. Bogata w fakturę i kolor, ta stylizacja paznokci ma również dodatkowe wyrafinowanie.

6. Zdobienie paznokci z piór indyka:

Zdobienie paznokci z piór indyka

Pióro indyka tworzy na paznokciu rodzaj baldachimu w bogatych kolorach żółci, pomarańczy, limonkowej zieleni, mokki i czerni. Świetny sposób na modny wygląd.

7. Projekt paznokci z motywem liścia:

Projekt paznokci z motywem liści

Motyw jesiennego liścia nawiązuje do tego wzoru paznokcia, w którym część liścia jest pomalowana po obu stronach paznokcia i wykończona nutą brokatu

8. Spadające liście Nail Art:

Spadające Liście Nail Art

Liście opadające jesienią służą jako inspiracja dla tego projektu, reprezentowanego tutaj z brokatem.

9. Gotowany projekt paznokci z indyka:

Gotowany projekt paznokci z indyka

Teraz młode kobiety i dziewczęta mogą cieszyć się gotowanym indykiem w drodze (na paznokciach). Jest fajnie i pysznie!