Wzory pocałunków zyskały popularność jako wyjątkowe zdobienia paznokci na randkę lub walentynkowe zdobienia paznokci. Wzory pocałunków można tworzyć za pomocą zestawów do stemplowania lub, jeśli okaże się to bardzo trudne, możesz skorzystać z wolnej ręki. Jeśli odręczne rysowanie jest również dla ciebie bardzo czasochłonne, musisz spróbować uzyskać kilka kalkomanii wodnych we wzorach pocałunków na swoje paznokcie. Kalkomanie wodne są obecnie bardzo popularne, podobnie jak zestawy do stemplowania. Jednak tworzenie odręcznych wzorów pocałunków za pomocą narzędzi do kropek z tyłu wykałaczek może być łatwe.

Więc dziewczyny przygotowują się do opracowania wzorów pocałunków na twój wyjątkowy dzień randkowy.

Pocałuj Sztuki Paznokci:

Oto nasze 9 najlepszych wyborów na najlepsze projekty pocałunków. Mam nadzieję, że wypróbujesz kilka z nich.

1. Bright Duo Color Kiss Nail Art:

Bright Duo Color Kiss Nail Art

Zestawy do stemplowania mogą być pomocne w przypadku wzoru pocałunku takiego jak ten, wygląda uroczo, prawda? Wypróbuj go z krwistoczerwonym lub neonowo pomarańczowym kolorem na białej podstawie. Czy spróbujesz??

2. Mozaika pocałunek Nail Art Design:

Mozaika Pocałunek Nail Art Design

Mozaikowy wzór pocałunku można łatwo stworzyć za pomocą tępego końca wykałaczki i niektórych ulubionych kolorów. Upewnij się, że farba bazowa ma jasny kolor.

3. Mickey i Minnie Kiss Nail Art:

Mickey i Minnie Kiss Nail Art

Mickey kocha swoją dziewczynę z Myszką Minnie. Więc jeśli kochasz swojego chłopaka, możesz wypróbować ten słodki projekt. Potrzebujesz do tego albo wzorów wodnych naklejek z postaciami, albo musisz to zrobić ostrożnie i powoli, malując odręcznie. Czy spróbujesz??

4. Punk Kiss Font Nails Art:

Punk Kiss Czcionka Nails Art

Chcesz punkowego pocałunku na paznokciach, który będzie wyglądał seksownie, ale niezbyt dziewczęco? Wypróbuj zdobienie paznokci pocałunek czcionki Rhinestone. Dla kciuka możesz narysować przerażające twarze, takie jak powyżej lub pozostawić je ozdobione kryształkami.

5. Błyszczący pocałunek Nail Art:

Błyszczący Pocałunek Nail Art

Masz blaszki do stempli i lśniące srebro i lśniące różowe lakiery? Zabierz się do pracy i zdobądź ten wzór na swoich paznokciach. Może być świetny na randkę?.

6. Shimmery Kiss Nail Art dostrojony cekinami:

Błyszczący pocałunek zdobienia paznokci dostrojony cekinami

Możesz wypróbować połyskujące wzory pocałunków z blaszkami do stempli i błyszczącymi srebrnymi i czerwonymi specjalnymi lakierami do stemplowania. Daj jeden gwóźdź kilka cekinów, aby urozmaicić cały projekt. Wypróbuj na imprezę.

7. Mono Color Kiss Nail Art Design:

Mono Color Kiss Nail Art Design

Twórz małe, czerwone wzory pocałunków na jednym paznokciu na białej bazie za pomocą tępego końca wykałaczki pędzelka do zdobienia paznokci. Niech pozostałe paznokcie będą w monokolorowym czerwonym kolorze. Będzie wyglądać wspaniale. Wypróbuj to.

8. Łatwy pocałunek Nail Art Design:

Łatwy pocałunek w stylu zdobienia paznokci

Tworzenie wzorów pocałunków może być trudne. Wypróbuj więc prostszą wersję z jednym wzorem pocałunku i innymi paznokciami w monokolorze. Wypróbuj ten. Jeśli masz wzory naklejek wodnych lub stemplowania pocałunków, będzie to dla Ciebie jeszcze łatwiejsze i mniej czasochłonne.

9. Uściski i pocałunki Nail Art:

Uściski i pocałunki Nail Art

Idąc trochę inaczej niż zwykłe projekty pocałunków, możesz również stworzyć symboliczny pocałunek. W dzisiejszych czasach krótkie formy i symbole słów są bardzo popularne. Powszechnie używamy symboli do komunikowania się z naszymi kumplami z Facebooka, a trend ten rośnie w dzisiejszych czasach, ponieważ w Internecie pojawia się coraz więcej serwisów społecznościowych. Symbol „xoxo” symbolizuje „uściski i pocałunki”. Dlaczego nie spróbować darmowego projektu zdobienia paznokci symbolizującego uściski i pocałunki na ten wyjątkowy dzień Twojej randki? Wypróbuj to. Może trochę potrwać, ale będzie to dobry wynik.

Podobał Ci się ten post? Zostaw nam swoją opinię.