Czerwony to taki kolor, który jest bardzo lubiany przez kobiety w każdym wieku. Ma klasę. Czy to na sukienkę, zdobienie paznokci, czy może być kopertówką, czerwień może rozjaśnić urok dziewczyny? Pokochasz naszą kolekcję czerwonych wzorów zdobienia paznokci.

Niektóre z nich to proste projekty zdobienia paznokci, które możesz łatwo wypróbować. Oto nasze 9 najlepszych wzorów zdobienia paznokci w kolorze czerwonym.

1. Czerwone kropki na paznokcie:

Czerwone kropki Nail Art

Z łatwością stworzysz tego rodzaju zdobienia z połączenia dwóch kolorów poprzez biel i czerwień. Pomaluj wszystkie paznokcie na biało, a jeden na czerwono lub możesz zarezerwować wzór, jak pokazano powyżej, malując wszystkie paznokcie na czerwono, a jeden na biało. Użyj kontrastowych kolorów, np. na białym użyj czerwieni, a na czerwonym użyj białych kropek za pomocą kropki lub grzbietu wykałaczki. Pozostaw do wyschnięcia i użyj top coatu. Jest to bardzo łatwy do wykonania projekt i musisz go wypróbować.

2. Kwiatowy czerwony projekt zdobienia paznokci:

Kwiatowy Czerwony Nail Art Design

To zdobienie paznokci można wykonać przy użyciu dobrej jakości lub nadrukowanych naklejek wodnych lub przy użyciu techniki rysowania odręcznego za pomocą farb akrylowych i pędzla do zdobienia paznokci. Czerwona sztuka paznokci z kwiatowymi wzorami wygląda bardzo dobrze. Zdecydowanie powinieneś spróbować. Trzymaj paznokcie niektóre paznokcie na czerwono i nie zapomnij o nałożeniu topu.

3. Projekt zdobienia paznokci w czapce Mikołaja:

Santa's Hat Nail Art Design

Stylizacja paznokci na Boże Narodzenie zdecydowanie powinna zawierać kolor czerwony jako ważny element. To dlatego, że sukienka i czapka Świętego Mikołaja są koloru czerwonego. Możesz spróbować stworzyć proste czapki Mikołaja na swoich paznokciach za pomocą pędzelka do zdobienia paznokci i narzędzi do kropek. Użyj czerwonego i białego do czapek. Ślicznie wyglądający wzór na paznokcie w kolorze czerwonym, który możesz nosić w te święta. Czy zechciałbyś spróbować??

4. Trójkolorowa czerwona sztuka paznokci:

Trójkolorowa czerwona sztuka paznokci

Możesz stworzyć tę czerwoną sztukę paznokci z 3 różnymi odcieniami czerwieni. Jasnokremowy, nieco jasny i najjaśniejszy czerwony jak w różu. Użyj tylko swoich narzędzi do kropek, aby stworzyć ten wzór. Możesz nałożyć matową warstwę wierzchnią, aby pozbyć się połysku, jeśli tego nie lubisz, lub wykończyć zwykłym topem, aby uzyskać błyszczące wykończenie.

5. Net Red Nail Art French Tips:

Czerwone francuskie tipsy z siateczki

Możesz stworzyć tę niesamowitą francuską stylizację paznokci, używając płytki do stemplowania lub kawałka siatki na błyszczącym czerwonym lakierze do paznokci. Możesz dodatkowo wykonać stylizację french tipsa, używając czarnego lakieru do tipsów. Fajne prawo?

6. Czerwone paznokcie lamparta:

Czerwone paznokcie lamparta

Ta wersja nie jest jednak tak czerwona; możesz użyć czerwonego lakieru do paznokci zamiast jasnoczerwonego lakieru do paznokci, który widzisz na zdobieniu paznokci. Użyj również złotego lakieru do wnętrza kropek lamparta. Będziesz potrzebował czarnego lakieru do duo w stylizacji paznokci. Uważnie podążaj za projektem każdego paznokcia i stwórz tę sztukę paznokci. Użyj pędzelka do zdobienia paznokci lub wykałaczki, aby uzyskać nierówne koła nadruku lamparta.

7. Szablon Red Nail Art Design:

Szablon Red Nail Art Design

Do tego projektu możesz kupić szablony z rynku wzoru liścia lub możesz użyć szablonów aerografu. Możesz również tworzyć szablony w domu, odpowiednio przycinając taśmy klejące, ale byłby to trudny proces. Użyj czerwonej farby do paznokci na bazę. Nałóż szablon na dwa gwoździe i użyj kawałka gąbki zamoczonej w srebrnym lakierze i wetrzyj w szablon. Otrzymasz ten wzór. Użyj warstwy wierzchniej, aby uszczelnić projekt.

8. Czerwone pocałunki paznokci:

Czerwone pocałunki paznokci

To bardzo fajnie wyglądający projekt i idealny na imprezę. Chwyć błyszczący czerwony lakier do paznokci i pomaluj wszystkie paznokcie na czerwono, z wyjątkiem kciuka i palca serdecznego. Pomaluj te dwa palce lakierem do paznokci w kolorze skóry. Teraz użyj tępego końca wykałaczki, aby stworzyć wzory pół pocałunku na tych dwóch paznokciach i pozostaw do wyschnięcia. Załóż wierzchnią warstwę, aby uszczelnić projekt.

9. Czerwone płatki śniegu do paznokci:

Czerwone płatki śniegu zdobienia paznokci

Dobry w malowaniu odręcznym? Wypróbuj taki świąteczny projekt jak ten. Tylko biel i czerwień to wszystko, czego potrzebujesz do kolorów.

Podobała Ci się nasza czerwona kolekcja zdobienia paznokci? Zostaw komentarz poniżej!