Japonia słynie z dostarczania światu różnych zestawów do zestawów do zdobienia paznokci. Jeśli korzystasz z Google w Internecie, natkniesz się na różne formy japońskich stylizacji paznokci. Są dość popularne wśród Japończyków. Słynne słowo „kawaii”, oznaczające piękny lub słodki, jest również japońskim słowem używanym głównie do paznokci ozdobionych bardzo słodko uroczymi materiałami do zdobienia paznokci.

Jeśli kiedykolwiek odwiedzisz Japonię, nie zapomnij zebrać wielu materiałów dekoracyjnych do paznokci. Jeśli jednak wyjazd do Japonii nie jest dla ciebie opcją, tak jak dla wielu z nas, możesz również kupić słodkie materiały dekoracyjne online i zaczerpnąć inspiracji z ich zdobień paznokci przed nałożeniem ich na paznokcie.

Paznokcie w stylu japońskim:

Oto lista 9 łatwych i zaawansowanych japońskich wzorów zdobienia paznokci, które możesz wypróbować!

1. Gwoździe szczotkowane powietrzem z kamieniami nadreńskimi:

japońskie zdobienia paznokci

Przyrządy do aerografu to forma przyborów do zdobienia paznokci, która wykorzystuje szablon do tworzenia różnych wzorów na paznokciach. Tego typu profesjonalny projekt możesz uzyskać w salonie paznokci. Jeśli jednak możesz chwycić maszynę z aerografem, możesz to zrobić również w domu. Wykończ z kryształkami.

2. Lekkie paznokcie z brokatem Ombre Bow:

Lekkie paznokcie z brokatem w kształcie ombre

Czy możesz dostać kokardy dekoracyjne? Jeśli możesz, to ta sztuka paznokci nie jest dla was problemem. Daj bazę w dwóch bardzo zbliżonych do siebie odcieniach różu, aby uzyskać efekt francuskiej końcówki Ombre. Utrzymuj jaśniejszy na końcu i ciemniejszy z tyłu. Ułóż kokardki klejem do zdobienia paznokci, użyj kilku cekinów w linii na niektórych paznokciach i narysuj linię złotym brokatem. Wykończ top coat.

3. Hello Kitty Japońskie paznokcie Kawaii:

Hello Kitty Japoński Kawaii Nails

Hello kitty zdobienia paznokci Decos to bardzo znana forma japońskiego materiału dekoracyjnego. Te Deco i inne materiały do ​​​​lodów lub kokard można kupić w sklepach internetowych. Użyj też gwiazd i kwiatów. Zrób to na bazie folii do paznokci w różnych kolorach, a Twoje paznokcie będą wyglądać naprawdę „kawaii”, czyli słodko! Spróbuj!

4. Taśmy do pasków Japońska sztuka paznokci:

Taśmy w paski Japońska sztuka paznokci

Właściwe umieszczenie taśm w paski może sprawić, że Twoje paznokcie będą wyglądać niesamowicie. Wypróbuj tę sztukę paznokci, używając odpowiednio, taśm do pasków, wybranych kolorów, małych kryształków, złotych narzędzi do usuwania brokatu i oczywiście warstwy wierzchniej!

5. Marmurkowy wzór paznokci:

Wodny marmurkowy wzór paznokci

Możesz wypróbować łatwe gwoździe z marmuru wodnego, takie jak te powyżej, i dodać też kilka kamieni nadreńskich.

6. Japońska czcionka Nails Art z ombre i brokatem:

Japońska czcionka Nails Art z ombre i brokatem

To może być całkiem niesamowita stylizacja paznokci, wykorzystująca brokaty na dwóch palcach, efekt ombre na pozostałych dwóch, a na środkowym palcu ładne kształty gwiazd. Dodatkowo użyj striptizerki lub pędzla do zdobienia paznokci, aby stworzyć japońskie czcionki. Upewnij się, że mają jakieś znaczenie.

7. Błyszczące błyszczące paznokcie:

Błyszczące błyszczące paznokcie

Paznokieć Bling można stworzyć z wielu brokatów, dżetów, pereł i metalowych koralików. Wypróbuj ten.

8. Japońskie paznokcie Pikachu Kawaii:

Japońskie paznokcie Pikachu Kawaii

Postać Pikachu to bardzo znana postać z kreskówek, która wygląda bardzo uroczo. Pikachu Deco to również słynna forma materiałów do zdobienia paznokci. Możesz stworzyć zdobienie paznokci za pomocą wielu kalkomanii wodnych, Deco Pikachu, kamieni Renu itp. Spróbujesz?

9. French Tip Japońskie Bling Nails:

French Tip Japońskie Bling Nails

W ten sposób można stworzyć kolejną formę intensywnie błyszczących paznokci Bling do french tipsa. Do tego potrzebne są brokaty i odpowiednie kamienie dekoracyjne. Czy spróbujesz??

Mam nadzieję, że spodobał Ci się ten artykuł tak samo jak nam. Które z nich spróbujesz?