Czy spotkałeś się już z terminem „kawaii”? To japońskie słowo, które oznacza „uroczy” lub „uroczy”. Termin ten jest szczególnie znany, jeśli chodzi o zdobienia paznokci. Oczywiście wszyscy kochamy ładnie wyglądające paznokcie, prawda? Możesz stworzyć urocze paznokcie za pomocą różnych materiałów do zdobienia paznokci, takich jak małe kokardki, zdobienia paznokci Pikachu, kamienie Renu, białe cementowe kwiaty, sławne itp. Wszystko, co wygląda naprawdę uroczo na twoich paznokciach, możesz nazwać Kawaii nail art lub Kawaii paznokcie.

Japońskie wzory na paznokcie Kawaii:

Oto nasze 9 najlepszych typów wzorów do paznokci Kawaii. Mam nadzieję, że pokochasz to tak samo, jak my kochamy te!

1. Paznokcie Kawaii Pikachu:

kawaii zdobienia paznokci

Projekt zdobienia paznokci Pikachu jest bardzo znanym wzorem do zdobienia paznokci, jeśli chodzi o projekty zdobienia paznokci kawaii. Powyższa sztuka paznokci, którą widzisz, może być stworzona przy użyciu wielu materiałów do zdobienia paznokci, takich jak główki Pikachu, kalkomanie wodne, cyrkonie, perły, koraliki kawioru itp. Będzie to czasochłonne, ale wszystko warte tego, jeśli chodzi o to piękne Sztuka zdobienia paznokci.

2. Kawaii Bow, Rhinestones i Stars Nails:

Kawaii łuk, cyrkonie i paznokcie w gwiazdki

Jak sama nazwa wskazuje, ta sztuka paznokci jest bardzo prosta i łatwa do zrobienia, jeśli możesz dostać w swoje ręce urocze plastikowe kokardki do paznokci, gwiazdy i cyrkonie w różnych kolorach, takich jak niebieski, żółty i różowy. Pokochasz wynik.

3. Zdobienie paznokci Kawaii z wolnej ręki:

Kawaii wolną rękę zdobienia paznokci

Jeśli jesteś dobry w malowaniu odręcznym, możesz z łatwością wypróbować tę sztukę paznokci, używając wybranych przez siebie pędzli i kolorów. Użyj wykałaczki lub narzędzi do kropek na oczy. Można powiedzieć, że jest bardzo kawaii. Spróbuj!

4. Kawaii Stars and Pearls Nail Art:

Kawaii Gwiazdy i Perły Nail Art

Jeśli podoba Ci się pomysł ozdabiania paznokci gwiazdkami i perłami, możesz bez problemu stworzyć taki uroczy wygląd. Tak więc sztuka paznokci kawaii nie musi być bardzo trudna, jak brzmi nazwa. Idź tam, zdobądź dekorację paznokci i wypróbuj tę sztukę paznokci!

5. Łatwe do zrobienia bezpłatne zdobienia paznokci Kawaii:

Łatwe do zrobienia Darmowe zdobienia paznokci Kawaii

To kolejna sztuka zdobienia paznokci Pikachu, ale stworzona bardzo prosto i łatwo za pomocą narzędzi do kropek i pędzla do zdobienia paznokci na białej powierzchni przy użyciu czarnego koloru.

 6. Sztuka zdobienia paznokci Fimo Kawaii:

Sztuka paznokci Kawaii Fimo

Materiały gliniane Fimo do zdobienia paznokci lub pałeczki Fimo są dostępne w różnych wzorach. Możesz zdobyć kwiatowe, pluszowe, kokardki i gwiazdki Fimo do tego zdobienia paznokci.

 7. Kawaii Sponge Bob’s Square Pants Nail Art:

Kawaii gąbka bob_s kwadratowe spodnie zdobienia paznokci

Kwadratowe spodnie Sponge Bob to bardzo znana, uroczo wyglądająca seria kreskówek. Możesz łatwo pogodzić się z tą sztuką paznokci, jeśli masz ładne ręce w rysowaniu projektów z wolnej ręki. Będziesz potrzebować sporo kolorów, pędzel do zdobienia paznokci i narzędzia do kropek. Baw się dobrze rysując ten projekt.

8. Kawaii Deco Nails z sercami, lodami, kokardkami i cyrkoniami:

Paznokcie Kawaii deco z sercami, lodami, kokardkami i cyrkoniami

Ten rodzaj wzoru może wyglądać na bardzo skomplikowany, ale jeśli uda ci się zdobyć odpowiednie materiały dekoracyjne w kształcie gwiazdy, lodów, kokardek i dodatkowych dżetów, możesz łatwo stworzyć taki wzór, mocując materiały dekoracyjne na podstawie farba.

9. Kawaii Hello Kitty Halloweenowe paznokcie:

Kawaii Hello Kitty Halloweenowe Paznokcie

Czasy Halloween mogą zobaczyć, jak ubieramy się w przerażające ubrania lub przerażający makijaż. Nawet wtedy możesz sprawić, że ta okazja na Halloween będzie zabawną okazją, nosząc sztukę paznokci, która jest przerażająca, ale jednocześnie bardzo urocza. Wypróbuj tę sztukę paznokci z uroczymi Hello Kitty Deco i przerażającymi twarzami dyni. Dodatkowo użyj sztuczki z batonikiem lub poczęstuj Deco i gwiazdkami na tę noc, ponieważ ludzie zwykle wychodzą zbierać cukierki w nocy w Halloween.

Czy dobrze się bawiłeś czytając ten artykuł? Wypróbuj kilka stylizacji paznokci!