Wszyscy kochamy modę i lubimy być w dobrym stylu. Nawet jeśli chodzi o modne odcienie lakierów do paznokci, w swojej kolekcji lakierów zawsze musisz mieć kilka kolorów.

Oto nasze 9 najlepszych wzorów i odcieni lakierów do paznokci, które naszym zdaniem musisz mieć.

1. True Blue Nail Paint Designs z odcieniami:

Prawdziwe niebieskie wzory malowania paznokci z odcieniami

Niebieski to kolor królewski. Jeśli chodzi o lakiery do paznokci, musisz zachować w swojej kolekcji odcień błękitu. Niebieski kolor wygląda absolutnie cudownie. Możesz połączyć jasne odcienie niebieskiego ze swoimi letnimi strojami. Na rynku dostępne są różne odcienie niebieskich lakierów do paznokci. Możesz wypróbować różne odcienie i nosić je zgodnie z kolorem sukni.

2. Wspaniały projekt fioletowej farby do paznokci:

Wspaniały fioletowy projekt farby do paznokci

Fioletowy to ulubiony kolor wielu kobiet. Wiele sari i garniturów imprezowych jest ustawionych w kolorze fioletowym lub w jego odcieniach. Fioletowy kolor najlepiej pasuje do stroju imprezowego. Możesz dostroić fioletową farbę na paznokciach za pomocą fioletowego stroju imprezowego. Jeśli chcesz uniknąć fioletu w kolorze sukni, możesz nosić fioletowy kolor paznokci nawet z czarnym strojem.

3. Projekt lakieru do paznokci z czarnej magii:

Czarna magia Nail Paint Design

Czarna magia brzmi trochę Voodoo, ale zaufaj nam, jeśli jeszcze nie spróbowałeś czarnych lakierów do paznokci, to brakuje Ci mody na paznokcie. Czarny kolor to jeden z najpiękniejszych odcieni lakieru do paznokci, jaki możesz mieć w swojej kolekcji. Wypróbuj ten polski odcień, a będziesz chciał spróbować ponownie. Możesz go nosić do swoich klubowych, imprezowych lub wieczorowych strojów.

4. Dość różowy lakier do paznokci z odcieniami:

Różowy lakier do paznokci z odcieniami

Różowy to kolor dla dziewczynek. Jeśli nie jesteś przesadnie chłopczycą, to musisz pokochać róż w swoich odcieniach lakieru do paznokci. Obecnie na rynku dostępne są różne odcienie różowego lakieru do paznokci. Możesz wypróbować różne odcienie paznokci. Kolor różowy sprawia, że ​​wyglądasz bardziej dziewczęco. Więc jeśli mówimy o pierwszej randce lub dniu zakupów z koleżankami, różowy to kolor, który powinieneś nosić.

5. Seksowny czerwony lakier do paznokci:

Seksowny czerwony lakier do paznokci

Czerwony to kolor z klasą. Zawsze tak było. To bez wątpienia królewski kolor. Nigdy nie możesz się pomylić na czerwonej farbie do paznokci, jeśli masz nadzieję na przyjęcie lub wesele. Czerwień pasuje również do czarnych strojów. Więc jeśli planujesz założyć swoją małą czarną sukienkę na następną imprezę, spróbuj nałożyć dobry odcień czerwonej farby do paznokci.

6. Srebrny oślepiający:

Srebro to kolor uniwersalny. Jest to taki kolor jak na lakier do paznokci, który z łatwością pasuje do niemal każdego rodzaju i koloru stroju. W dzisiejszych czasach to obowiązkowy odcień lakieru do paznokci w Twojej kolekcji. Możesz wypróbować różne błyszczące srebrne odcienie, które są obecnie dostępne na rynku.

7. Błyszczący złoty:

Podobnie jak srebro, złoty to kolejny kolor, który jest obecnie dość popularnym odcieniem paznokci. Możesz zobaczyć, jak celebrytki w ostatnim czasie dostroiły ten konkretny kolor na swoich paznokciach w taki czy inny sposób. Użyli tego koloru z naklejkami do paznokci lub ozdobami i sprawili, że lśniący złoty odcień wyglądał jeszcze bardziej zachwycająco. Wypróbuj proste czarne kropki na złotej farbie do paznokci i przekonaj się, jaka jest różnica.

8. Wybielanie:

biała farba do paznokci

Biały to ulubiony kolor wielu dziewczyn. Zwłaszcza jeśli lubisz malować paznokcie, prawie nigdy nie możesz się obejść bez tego koloru. Biel pasuje również do jasnych strojów lub bezczelnych kombinezonów. Czy spróbowałbyś trochę białego??

9. Zabawny projekt żółtej farby do paznokci:

Żółta farba do paznokci

Żółty to kolejny nietradycyjny odcień lakieru do paznokci. Ale w ostatnim czasie stał się wielkim hitem wśród celebrytów, takich jak Rihanna i inne. Możesz nosić różne odcienie żółci, aby połączyć je z jasnymi lub czarnymi strojami. W dzisiejszych czasach to obowiązkowy odcień w Twojej kolekcji.