Jak wszyscy wiemy, zdobienia paznokci to jeden z najgorętszych trendów w dzisiejszych czasach, a kobiety szaleją na ich punkcie. Galeria wzorów jest ogromna, a różnorodność nigdy się nie kończy. Wybór najlepszego dla siebie może być tak trudny, ponieważ wszystkie wyglądają tak stylowo i niesamowicie. W miarę upływu pór roku zawsze możemy zobaczyć nową kolekcję zdobień paznokci, która kradnie wszystkie serca swoimi fajnymi, zabawnymi i inteligentnymi pomysłami. Jednak bardzo trudno przeoczyć projekty zdobienia paznokci graffiti. Są tak imponujące, szykowne i bajecznie wyglądające. Oto kilka wzorów zdobienia paznokci graffiti tylko dla Twojej wygody.

Piękne wzory Graffiti Nail Art z obrazami:

Ulica Graffiti Nail Art:

Graffiti zdobienia paznokci

Dla wszystkich miodów hip-hopowych na świecie, uliczne graffiti na paznokcie jest właśnie dla Ciebie. Stylizacja, obrazy i wzory użyte, aby nadać bardzo elegancki i niepowtarzalny wygląd. Ten projekt opisze Twoją miłość do hip-hopu i sprawi, że Twój wygląd będzie bardzo modny i modny.

Funky Graffiti Nail Art:

Zdobądź funky graffiti na paznokcie i obserwuj liczbę komplementów, które otrzymujesz w ciągu dnia. Ten projekt jest tak nowoczesny, kolorowy i atrakcyjny. Możesz użyć kombinacji dwóch lub więcej kolorów, aby Twoje paznokcie wyglądały promiennie i ekscytująco.

Pomarańczowe Graffiti Nail Art:

Pomarańczowy projekt zdobienia paznokci graffiti został oceniony jako jeden z najlepszych projektów do tej pory. Kolory są bardzo atrakcyjne, a wzory naprawdę fajne. Projekty są takie, że poprawią Twój nastrój i sprawią, że Twój dzień będzie radosny. Wypróbuj ten, a na pewno nie pożałujesz.

Soczyste Graffiti Nail Art:

Soczysty projekt zdobienia paznokci graffiti jest absolutnie oszałamiający. Sposób, w jaki zostało to zrobione, jest całkowicie profesjonalny. Wzory są tak różne w porównaniu do innych projektów graffiti, a kolory są również imponujące.

Różowe, białe i czarne Graffiti Nail Art:

Jeśli szukasz stylowego zdobienia paznokci graffiti, to jest właśnie dla Ciebie! Odrobina różu, bieli i czerni na twoich paznokciach wygląda super fajnie. Naprawdę świetnie nadają się do stylizacji paznokci na imprezę lub inną specjalną okazję.

Odrobina Graffiti Nail Art:

Idź absolutnie szalony i niechlujny z odrobiną graffiti zdobienia paznokci. Kombinacja użytych kolorów jest niezliczona. Wyglądają tak, jakby ktoś naprawdę rozlał na paznokcie całą masę kolorów. Są bardzo ekscytujące, porywające i świetnie się na nie oglądają. To jeden z najbardziej wyjątkowych projektów zdobienia paznokci, jakie widziałem do tej pory.

Dziewczęce zdobienia paznokci graffiti:

Dziewczęcy projekt zdobienia paznokci graffiti jest bardzo kobiecy i nieśmiały. Kolor jest różowy, a paznokcie wyglądają na wypolerowane, schludne i artystyczne po zakończeniu procesu. Może to być trochę czasochłonne, choć na wynik warto poczekać. Możesz to zrobić przez profesjonalistę.

Szykowne Graffiti Nail Art:

Mimo, że szykowny projekt zdobienia paznokci graffiti wykorzystuje tylko dwa kolory, wyglądają absolutnie fantastycznie. Sposób, w jaki zostały zaprojektowane, jest tak reprezentacyjny. Jest to jednak bardzo lekki wygląd i na pewno sprawi, że poczujesz się świetnie za każdym razem, gdy na niego spojrzysz.

Neonowe Graffiti Nail Art:

Neonowe projekty zdobienia paznokci graffiti były niezbędne dla div modowych. Neonowe kolory są tak głośne i zabawne. Wyglądałyby niesamowicie na kimś, kto naprawdę lubi kolory i wzory i chce z nimi eksperymentować. Jeśli jesteś fanem Nicky Minaj, ten jest idealnym wyborem.