Kiedy natkniemy się na termin „Fimo”, od razu zaczynamy wizualizować niesamowite zdobienia paznokci. Termin ten jest obecnie bardzo popularny w świecie zdobienia paznokci. Fimo to właściwie nazwa marki glinki polimerowej. Laski Fimo to pieczone pałeczki z gliny polimerowej o różnych kształtach, a mianowicie. Miś, hello kitty, kwiaty, kokardki, owoce itp. Te pałeczki Fimo są cięte na bardzo cienkie plasterki i sprzedawane jako naklejki lub jeśli możesz zdobyć pałeczki Fimo, możesz je ostrożnie pokroić w domu. Te plastry Fimo są następnie używane nie do paznokci ani kleju do zdobienia paznokci, ani przezroczystego lakieru.

Fimo są dostępne w różnych kształtach i rozmiarach, dzięki czemu można je wykorzystać do bardzo łatwego i absolutnie oszałamiającego zdobienia paznokci bez dużego nakładu pracy. Dziś przedstawimy Ci 9 najlepszych wzorów zdobienia paznokci Fimo. Możesz wypróbować kilka, a może wszystkie!

1. Proste kwiatowe zdobienia paznokci Fimo:

Proste zdobienia paznokci Fimo

To jest rodzaj zdobienia paznokci Fimo dla początkujących. Wystarczy zwykła farba bazowa, kilka małych cyrkonii na granicy i kilka plasterków kwiatowych Fimo to wszystko, czego potrzebujesz do tego. Dodatkowo możesz użyć niebieskiej taśmy w paski na końcach paznokci, aby uzyskać lepszy wygląd. Czy spróbujesz tego??

2. Projektowanie paznokci Fruity Fimo French Tips:

Fruity Fimo French Tips Nail Design

Francuskie tipsy są dość popularne. Dzięki takiej owocowej dekoracji możesz nadać swoim zwykłym paznokciom typu french twist. Użyj też dżetów, aby uzyskać dodatkowy piękny wygląd.

3. Śliczne paznokcie Fimo:

Śliczne paznokcie Fimo

Łatwy do wykonania i przyjemny w sportowym stylu zdobienia paznokci, taki jak ten, można stworzyć za pomocą emotikonów Fimo, motyli, królików i wzorów kwiatowych na przezroczystej niebieskiej farbie bazowej. Łatwe i szybkie tworzenie projektu. Idealny na letni dzień.

4. Zielony i cytrynowy projekt paznokci Fimo:

Zielono-cytrynowy projekt paznokci Fimo

Zieloną sztukę paznokci, taką jak ta, można stworzyć za pomocą bezpłatnego malowania ręcznego, trochę zielonego połysku i zielonych plasterków cytryny Fimo.

5. Owocowy projekt paznokci Fimo:

Owocowy projekt paznokci Fimo

Z plasterkami truskawek, bananów, jabłek, arbuzów i cytryny można stworzyć letnie, owocowe i zabawne paznokcie. Dodatkowo możesz narysować kilka wzorów na paznokciach przed ich przyklejeniem.

6. Gwoździe Fimo pluszowego misia:

Paznokcie Fimo pluszowego misia

Na paznokciach można stworzyć łatwy i uroczy wzór pluszowego misia, używając 3 odcieni brązu i kilku twarzy misia Fimo. Łatwe i urocze, prawda? Spróbuj, jeśli możesz złapać te słodkie plastry misia Fimo.

7. Cytrynowa taśma w paski Fimo French Tips:

Cytrynowa taśma w paski Fimo French Tips

Lubisz sportowe francuskie wskazówki? Daj im niespodziankę za pomocą taśm w paski i kilku brokatów na końcówki. Zakończ swój projekt, umieszczając plasterki cytryny Fimo na paznokciach.

8. Brokatowe kwiatowe paznokcie kawioru Fimo:

Brokatowe kwiatowe paznokcie kawiorowe Fimo

Zestaw brokatowo-srebrnej farby bazowej z koralikami kawioru i kwiatami Fimo to wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć ten piękny wzór na twoich paznokciach. Im dłuższe paznokcie, tym piękniej będzie wyglądał ten wzór. Wypróbuj to. Bardzo łatwo to odtworzyć.

9. Piękne róże Liście i kwiaty Fimo Nail Design:

Piękne róże, liście i kwiaty Fimo design

Umieszczony w pięknej różowo-białej gradientowej farbie bazowej, piękny wzór róż, kwiatów i liści można łatwo stworzyć za pomocą lasek Fimo o odpowiednich kształtach. Jest to bardzo łatwe do stworzenia za pomocą Fimo, a nie materiałów akrylowych lub projektów z wolnej ręki. Z pewnością pokochasz ten projekt. Wypróbuj ten projekt!

Czy powyższe projekty podobały Ci się tak samo jak nam? Zostaw swoją opinię!