Japończycy uwielbiają kwiaty wiśni lub kwiaty wiśni, które pięknie wyglądają, gdy kwitną. To wrażenie widać na różnych japońskich rzeczach, takich jak ubrania, torby, a także na okładkach książek. Jak można nie zobaczyć tych uroczych kwiatów wiśni na zdobieniach paznokci, gdy Japończycy słyną z pięknych zdobień paznokci?

Zdobienia paznokci w kwiatach wiśni wyglądają naprawdę pięknie. Są to w większości wykonywane za pomocą projektów z wolnej ręki. Nie martw się, jeśli jeszcze go nie wypróbowałeś, możemy Ci powiedzieć, że są one naprawdę łatwe do stworzenia. Na pewno nie będzie to wymagało dużych umiejętności rysowania. Możesz to łatwo zrobić za pomocą striptizerki lub pędzla do zdobienia paznokci i kilku wykałaczek.

Kwitnąca Wiśnia Sztuka Paznokci:

Oto nasze 9 najlepszych kolekcji zdobień z kwiatami wiśni. Mam nadzieję, że możesz wypróbować kilka!

1. Łatwe do zrobienia paznokcie z kwiatami wiśni:

zdobienia paznokci kwiat wiśni

Przyjemny jasnoniebieski kolor bazowy z pewnością odzwierciedla najlepsze wzory kwiatów wiśni na paznokciach. Możesz wypróbować ten wzór z dużą łatwością, używając paska do malowania gałęzi i tępego końca wykałaczki i różowego lakieru do kwiatów. Użyj narzędzia do kropek lub końcówki wykałaczki do czarnych kropek wewnątrz kwiatów.

2. Tiny Cherry Blossom Nail Designs:

Małe paznokcie z kwiatami wiśni

Możesz również wypróbować maleńkie wzory kwiatów wiśni, takie jak ten. Tutaj nie będziesz musiał zbyt wiele robić z kwiatami, ale kilka kropek będzie całkowicie w porządku. Wypróbuj to!

3. Błyszczący projekt paznokci Easy Cherry Blossom:

Błyszczący Łatwy Projekt Paznokci Kwiatu Wiśni

Czasami możesz chcieć nadać swoim paznokciom brokatowy efekt po stworzeniu niesamowicie wyglądającego, łatwego wzoru kwiatu wiśni, takiego jak ten powyżej. Czy spróbujesz??

4. Gąbczasty projekt paznokci z efektem kwiatu wiśni:

Gąbczasta stylizacja paznokci z efektem kwiatu wiśni

Możesz spróbować tego rodzaju wzoru kwiatu wiśni. Będzie to wymagało nałożenia dwóch kolorów, a mianowicie. Niebieski i biały na bazę, a następnie przejdź do malowania kwiatów wiśni za pomocą pędzla do zdobienia paznokci i kilku wykałaczek. Wykończ top coat.

5. Kwiat Wiśni na Imprezę:

Kwiat Wiśni na Imprezę

Gotowy na imprezę pomysł na paznokcie może być podobny do powyższego. Przyjemnie jest patrzeć i naprawdę lśni na imprezie. Możesz wypróbować to z łatwością. Użyj białego paska lub białego zdobienia paznokci na gałęzie, a różowa aplikacja wykałaczką może wystarczyć do kwiatów. Wypróbuj to!

6. Naklejka wodna z kwiatami wiśni:

Naklejka wodna z kwiatami wiśni

Przeważnie projekty kwiatów wiśni są tworzone wolną ręką. Ale jeśli uda ci się zdobyć kilka dobrych kalkomanii wodnych, cały proces staje się bardzo łatwy. Czy możesz dostać ładne kalkomanie wodne dla swoich kwiatów wiśni??

7. Gąbczasty kwiat wiśni z wolnej ręki:

Gąbczasty kwiat wiśni z wolnej ręki

Wypróbuj ukośny, biegnący kwiat wiśni na gąbkowej podstawie biało-niebieskiej z jednego rogu paznokcia. Efekt gałązek sprawia, że ​​ta stylizacja wygląda zupełnie inaczej i wyraźnie. Wypróbuj to!

8. Nail Art z efektem drzewa wiśni:

Nail Art z efektem drzewa wiśni

Dlaczego zawsze chodzić po kwiaty? Zamiast tego wybierz całe drzewo. Chodzi nam o to, że zamiast kwiatów można narysować małe drzewka wiśniowe. Daj mu efekt rozprysków różowego koloru dla kwiatów na gałęziach. Daj też stopie efekt trawy. Wykończ brokatem lub zwykłym przezroczystym lakierem. Spróbujesz tego??

9. Całkowicie błyszczący kwiat wiśni w akrylu:

Całkowicie błyszczący kwiat wiśni w akrylu

Najpierw użyj wysokiej jakości lakieru brokatowego do paznokci. Teraz użyj proszku akrylowego do narysowania tych gałązek, liści i kwiatów za pomocą pędzla akrylowego i wymieszaj medium. Proszek akrylowy i środek do mieszania dają efekt 3D dla kwiatów.

Podobał Ci się ten artykuł? Gotowy, aby spróbować zdobienia paznokci z kwiatami wiśni?