W dzisiejszym świecie różnorodność odgrywa pierwszorzędną rolę. Ludzie wstają i rozmawiają o najnowszych strategiach i najnowszych technikach, mówią o nowej marce linii odzieżowych, które można łączyć z równie nową marką akcesoriów i tak dalej. Nowość sprawia, że ​​cięcie na nowości i podążanie za najnowszymi trendami to coś, o czym wiemy, że utrzyma nas na szczycie. Dzisiejszy nowy wygląd jest przeznaczony tylko dla Twoich paznokci, gdzie omijając lokalny kwiatowy i winorośli wzór zdobienia paznokci, dzisiaj mamy cudowne małe pingwinki kołyszące się po Twoich paznokciach.

Piękne wzory paznokci pingwina z obrazami:

Spójrzmy na 9 najlepszych wzorów zdobienia paznokci pingwinów.

Słodkie małe pingwiny:

zdobienia paznokci pingwina

Zacznij od czarnej bazy, a następnie paznokcie. Jest to jedna z najsłodszych zdobień paznokci pingwina, w której pingwin z całym ciałem siedzi przytulnie w gwoździu, gdy idziesz przez cały dzień. Na wierzchu czarnego płaszcza narysuj subtelną biel z dwiema białymi kulkami na oczy i resztę łap oraz dziób z pomarańczą.

Pingwiny o rozmytych oczach:

wzory paznokci pingwina2

Tutaj postępuje się tak samo jak poprzednio, ale tym razem pingwiny są bardziej przytulne niż kiedykolwiek. Sposób, w jaki sztuka została wykonana, jest oczywiste, że pingwiny mogą być urocze z większymi oczami z lekką nutą olśnienia, stąd biel w czerni. Reszta korpusu i ramiona zostały wykonane w złocisto-żółtym odcieniu.

Pingwin Śnieżnej Nocy:

wzory paznokci pingwina3

Zacznij od niebieskiego brokatu jako podstawy paznokcia, a następnie użyj białych kropek, aby uzyskać uczucie śniegu. Teraz użyj czubków gwoździ, aby pokazać zaśnieżoną ziemię i udało ci się zrobić krótką scenę z Antarktydy. Teraz brakuje tylko pingwina i dlatego palec serdeczny został przemieniony w uroczego pingwina.

Pan Pingwin:

wzory paznokci pingwina4

Aby uzyskać ten wygląd, zacznij od pomalowania paznokcia na czarno, tak jak robią to wszystkie wzory pingwinów, a następnie dodaj biały, aby uzupełnić ciało. Teraz użyj trochę białego na oczy i trochę czarnego, aby dodać źrenice. Na białej części narysuj małą kokardę, a następnie użyj pomarańczy do dzioba i nóg.

Tańczące pingwiny:

wzory paznokci pingwina5

Całe ciało pingwinów zostało tutaj pokazane, ale najlepszą częścią tej sztuki paznokci jest to, że pingwiny tutaj są szczęśliwe w swojej zabawie i igraszki z małymi pingwinami tańczącymi swoją chwałę. Użyto wielu kolorów, aby uzyskać cały wygląd inny niż zwykła czerń i biel. Tło przedstawiające śnieg dodaje wyglądu.

Baby Penguin Sparkle Edition:

wzory paznokci pingwina6

Dzięki zastosowaniu naklejek lub kleju na ozdobach wygląd tych uroczych pingwinów został wzmocniony. Wygląd tego zdobienia paznokci zaczyna się od miękkiego fioletu jako tła, które automatycznie podkreśla czynnik słodkości. Następnie biel służy do tego, aby ciało i oczy i dzioby w kolorze pomarańczowym dominowały po.

Pingwiny z kolorowym nadrukiem:

wzory paznokci pingwina7

Podstawa jest czysta, niemowa biel, a narysowane tutaj pingwiny są tymczasowymi przylepcami, w których otrzymujesz zestaw nadruków na paznokcie wyglądające tak samo, dzięki czemu równowaga sztuki wśród wszystkich paznokci jest idealna i nienaganna. Zastosowanie różnych kolorów szalika urozmaica urozmaicenie.

Pingwiny wiejące na wietrze:

wzory paznokci pingwina8

Podstawa jest matowo-niebieska z miękkimi brokatami, a narysowane tutaj pingwiny wyglądają pięknie, gdy beztrosko wieją na wietrze.

Niespodzianka pingwiny:

wzory paznokci pingwina9

Aby rozpocząć ten wygląd, zacznij od miękkiej podstawy w kolorze niebieskim, a następnie użyj białego jako tła. Pingwiny zerkające tu i ówdzie dodają atrakcyjności wyglądowi.