Jeśli chodzi o świetne produkty do paznokci i świetne projekty paznokci, konkurencja na rynku jest ogromna. Każdy salon kosmetyczny przedstawi Ci własne poglądy na temat tego, który stylizacji paznokci jest najlepszy, który przyniesie najlepsze efekty, a który nie będzie później żałował. To była scena, dopóki nie pojawił się Shellac. Po przetworzeniu przez pięć lat w końcu dotarł. Dzięki szelakowi eliminuje się problem noszenia, rozdzierania i blaknięcia paznokci. Są fantastyczne, dają świetne efekty, a klienci są zawsze zadowoleni z tego produktu. Gwarantuje Ci czternastodniowy manicure, który jest absolutnie oszałamiający. Tutaj wymieniliśmy kilka niesamowitych projektów paznokci z szelaku, abyś był wystarczająco zainspirowany, aby go zdobyć.

1. Projekt paznokci Hello Kitty Shellac:

Hello Kitty Shellac Nail Design

Szelak sprawia, że ​​jakość Twoich paznokci jest absolutnie oszałamiająca. Są tak dobrze wypolerowane, czyste i zadbane. Czerwony w białe kropki wygląda idealnie i atrakcyjnie. Wizerunek hello kitty z ładną kokardką na głowie to bardzo ładny wzór na paznokcie.

2. Projekt paznokci w szelaku w cętki:

Wzór w cętki z szelakiem w cętki

Wzór paznokci z szelaku w panterkę wygląda tak elegancko i młodo. Twoje paznokcie wyglądają niesamowicie dzięki świetnej technice wprowadzonej przez ten produkt. Prezentacja i jakość są niemal godne pozazdroszczenia.

3. Kropkowany projekt paznokci szelaku:

Kropkowany projekt paznokci szelaku

Zdobądź nowy projekt paznokci z szelaku w kropki i obserwuj, jak tłum szaleje! Ten szczególny projekt wygląda tak modnie i modnie. Oślepiają, gdy są trzymane pod światłem, a wygląd jest tak lśniący i schludny. Kiedy planujesz wyjść ze znajomymi, zdecydowanie jest to projekt, który powinieneś wybrać.

4. Motyl Shellac Nail Art:

Motyl Szelak Nail Art

Sztuka zdobienia paznokci szelakiem była ostatnio wściekłością. Upiększają jakość Twoich paznokci i podnoszą ją na zupełnie nowy poziom. Po zakończeniu procesu wyglądają błyszcząco, błyszcząco i dobrze wypolerowane; zwłaszcza paznokcie z szelaku motylkowego. Kolorystyka i kształt skrzydeł motyla są atrakcyjne i niepowtarzalne.

5. Elegancki i fajny projekt paznokci z szelaku:

Elegancki i fajny projekt paznokci z szelaku

Użyj kombinacji swoich ulubionych kolorów wraz z produktami z szelaku i zdobądź coś fajnego, eleganckiego i zabawnego. Jest to jeden z najbardziej unikalnych dotychczasowych projektów zdobienia paznokci. Podczas gdy dwa gwoździe mają jeden wzór, pozostałe dwa mają inny wzór. Wyglądają świetnie, lekko i bardzo wyrafinowane.

6. Flaga Wielkiej Brytanii Shellac Nail Design:

Flaga Wielkiej Brytanii Shellac Nail Design wygląda absolutnie niesamowicie. Wyglądałoby to świetnie, gdybyś kibicował Anglii na meczu, a może po prostu wyrażał swoją miłość do kraju. Projekt jest tak dopracowany, niepowtarzalny i za każdym razem, gdy na niego patrzysz, jest hipnotyzujący.

7. Skomplikowany projekt paznokci szelakowych:

Skomplikowany projekt paznokci z szelaku

Skomplikowane wzory paznokci Shellac mogą być wykonane tylko przez profesjonalistów. Są artystyczne, ładne i wyglądają na tobie bardzo naturalnie. Użyj ładnego koloru, takiego jak różowy i dodaj kilka fajnych i modnych kształtów, aby wyolbrzymić i podkreślić genialną jakość swoich paznokci, którą może zapewnić tylko Shellac. To jeden z najlepszych pomysłów na paznokcie Shellac

8. Niesamowity projekt paznokci z szelaku:

Niesamowity projekt paznokci z szelaku

Wspaniałą rzeczą w projektach paznokci z szelaku jest to, że poprawiają teksturę twoich paznokci. Mają wyższą trwałość niż inne produkty i są licencjonowaną, wykwalifikowaną i dobrze wykonaną pielęgnacją paznokci. Z tego powodu ich projekty, takie jak ten, również wychodzą bajecznie. To najlepszy projekt zdobienia paznokci Shellac.

9. Prosty projekt paznokci szelakowych:

Prosty projekt paznokci z szelaku

Aby uzyskać prosty wzór paznokci z szelaku, wybierz swój ulubiony kolor paznokci z szelaku i pokryj nim paznokcie. Na pewno zauważysz różnicę między innymi produktami do paznokci a szelakiem po zakończeniu procesu.