W dzisiejszych czasach bardzo popularne są zdobienia paznokci zwierząt. Szczególnie wzory zebry są bardzo łatwe do wykonania. Jeśli nie jesteś stylistą paznokci lub nie jesteś dobry w malowaniu wzorów z wolnej ręki, również kilka pasków w dowolnych kształtach i rozmiarach może stworzyć wzory zebry na twoich paznokciach.

Wzory na paznokcie w paski zebry:

Sprawdź nasze starannie wybrane 9 najlepszych wzorów zdobienia paznokci zebry. Jesteśmy pewni, że chciałbyś wypróbować kilka z nich.

1. Zebra Floral French Tips:

Zebra Kwiatowe Francuskie Porady

Jeśli lubisz francuskie tipsy, połącz je z kwiatowymi naklejkami wodnymi i paskiem na wzór zebry. Mała odmiana od normalnych francuskich wskazówek, czy spróbujesz??

2. Matowe i błyszczące zdobienia paznokci Zebra:

Możesz stworzyć ten rodzaj niesamowitego matowego wykończenia paznokci, używając matowego lakieru w kolorze czarnym jako farby bazowej lub użyj specjalnego przezroczystego lakieru z efektem matowym na błyszczącym czarnym lakierze. Poczekaj kilka sekund, aż wyschnie, a farba bazowa stanie się matowa.

Matowe i błyszczące zdobienia paznokci Zebra

Nie jest to możliwe przy użyciu zwykłego przezroczystego lakieru. Teraz weź striptizerkę i czarny normalny błyszczący lakier do paznokci i narysuj wzory zebry. To wszystko, Twój projekt jest gotowy. Nie zastosujemy tutaj topu, ponieważ zrujnuje to efekt matu i połysku całego projektu. Wypróbuj to.

3. Zestaw potrójnych tonów zebry w tłoczeniu i połysku OPI Glitter:

Ten konkretny lakier do brokatu OPI może dać Ci niesamowity wygląd paznokci, jeśli jesteś fanem brokatu. Będziesz potrzebował 3 kolorów, mianowicie. Ten lakier do brokatu (lub możesz użyć luźnych brokatów do zdobienia paznokci na przezroczystym lakierze, jeśli nie możesz uzyskać lakieru do brokatu OPI), jasnoróżowego lakieru do środka i matowej białej lub białawej farby.

Potrójne odcienie zebry w tłoczeniu

Będziesz także potrzebował czarnego specjalnego lakieru i płyt do stemplowania do wzoru zebry. Ostrożnie pamiętaj o kształcie i wypełnij 3 kolorami. Zakończ, wycinając wzór zebry tylko na białej farbie. Teraz zakończ projekt przezroczystą warstwą wierzchnią.

4. Wolne dłonie Ombre Zebra Nails:

Wolna ręka Ombre Zebra Nails

Paznokcie ombre są obecnie dość popularnym trendem. Wypróbuj gwoździe w kształcie ombre, takie jak ten, używając dwóch kolorów i kawałka gąbki. Narysuj kilka wzorów zebry za pomocą czarnej striptizerki i wykończ wierzchnią warstwę. Spróbuj!

5. Brokatowy wzór zebry w Duo Tone:

Brokatowy wzór zebry w dwóch odcieniach

Stwórz wzór zebry na ukośnej połowie długości swoich paznokci za pomocą zestawu do stemplowania i białej farby bazowej. Upewnij się, że druga połowa jest w wybranym przez Ciebie kolorze. Tutaj drugi kolor jest różowy. Gdy będziesz zadowolony ze swojego projektu, użyj lakieru do brokatu i na koniec pokryj cały projekt warstwą przezroczystego lakieru.

6. Tłoczone paznokcie zebry z brokatem:

Tłoczone paznokcie zebry z brokatem

Jest to łatwa metoda na wykonanie zdobienia paznokci w czarno-białe wzory zebry. Użyj brokatu do rozgraniczenia czarnej francuskiej końcówki. Pozostałe paznokcie utrzymuj w kolorze czarnym. W przypadku tych w dwóch odcieniach upewnij się, że ¾ paznokci jest białych, a ¼ czarnych na tipsy. Teraz użyj specjalnego czarnego lakieru na zestawie do stemplowania zawierającym czarno-biały wzór zebry i użyj stempla na białej części farby. Uszczelnij wzór przezroczystą warstwą wierzchnią po nałożeniu brokatu.

7. Łatwe do zrobienia paznokcie Zebra:

Łatwe do zrobienia paznokcie Zebra

Nie jest konieczne posiadanie lakieru do paznokci China Glaze do powyższego zdobienia paznokci. Jako bazę możesz użyć wybranego koloru niebieskiego. Teraz użyj czarnego ściągacza i nadaj poziome kształty „Y” dla wzoru zebry. Przykryj projekt warstwą lub dwiema przezroczystą warstwą wierzchnią, aby chronić swój projekt.

8. Neonowe paznokcie zebry:

Neonowe paznokcie zebry

Nie masz czasu lub lubisz uprościć sprawy? Wypróbuj ten projekt. Pomaluj paznokcie neonowym żółtym i jednym paznokciem normalnym gorącym różowym kolorem. Użyj ściągacza do wzorów gałęzi drzewa lub wzorów „Y”. Twój projekt jest gotowy! Użyj top coatu i ciesz się!

9. Zebra francuskie zdobienia paznokci:

Francuskie zdobienia paznokci zebry

Jak francuskie paznokcie? Wypróbuj francuski projekt zdobienia paznokci zebry, taki jak ten. Możesz zrobić normalną francuską końcówkę z jasną farbą bazową i białą końcówką. Teraz użyj striptizera, aby stworzyć wzory zebry. Zabezpiecz swój projekt warstwą wierzchnią.

Podobał Ci się ten post? Który wzór zdobienia paznokci Zebra wypróbujesz dzisiaj?