Neonowe lakiery do paznokci lub lakiery fluorescencyjne wyglądają zupełnie inaczej niż zwykłe lakiery do paznokci. Mogą nadać Twoim paznokciom inny wygląd niż ten, który nosiłaś zawsze. China glaze ma dobre neonowe lakiery do paznokci, a także inne marki. Jednak możesz nie dostać wszystkich tych neonowych lakierów do paznokci na indyjskim rynku w tej chwili. Jeśli jednak możesz chwycić za neonowe lakiery do paznokci, możesz wypróbować różne wzory na swoich paznokciach. Wyglądają fantastycznie w połączeniu z innymi zdobieniami paznokci.

Jeśli w ogóle niemożliwe jest uzyskanie neonowych lakierów do paznokci, możesz wypróbować również neonowe kolory akrylowe. Jednak wynik nie będzie całkowicie najwyższej klasy, tak jak w przypadku neonowych lakierów do paznokci.

Neonowe wzory paznokci:

Oto nasze 9 najlepszych projektów neonowych zdobień paznokci, które pokochasz tak samo jak my.

1. Neon Nail Art w Rainbow i Leopard:

Neonowe zdobienia paznokci w tęczy i lamparta

Wygląda dziwacznie i jednocześnie niesamowicie, prawda? Musisz złapać 4 neonowe lakiery do paznokci do tego projektu, a mianowicie. Czerwony, różowy, niebieski i żółty. Użyj pędzelka do paznokci, aby narysować ukośne wzory z kolorami. Następnie możesz użyć stempla z nadrukiem lamparta z zestawu do stemplowania lub możesz narysować nierówne półkola dla wzorów lamparta. Czy spróbujesz??

2. Taśmy do pasków i neony:

Taśmy w paski i neony

Będziesz musiał pomalować paznokcie neonowym kolorem jako podstawę tej prostej sztuki paznokci, tak jak zwykle. Do tego zdobienia paznokci potrzebne będą neonowe kolory w kolorze różowym, żółtym, jasnozielonym i pomarańczowym. Teraz pozwól pastom wyschnąć. Wytnij paski do pasków w odpowiednich rozmiarach i umieść je tak, jak widzisz wzory linii na zdjęciu. Pomaluj paznokcie czarnym lakierem do paznokci i natychmiast usuń taśmy paskowe. Otrzymasz tę sztukę paznokci. Łatwe, prawda? Teraz użyj przezroczystego lakieru do wykończenia projektu.

3. Zebra Rainbow Neon Nail art:

Paznokcie neonowe tęczowe zebry

Użyj 5 neonowych kolorów, mianowicie. fioletowy, niebieski, jasnozielony, żółty i różowy dla tego projektu. Użyj pędzla do polerowania poziomo, aby pomalować paznokcie na różne kolory. Użyj czarnego striptizera lub czarnego lakieru i pędzla do zdobienia paznokci, aby narysować wzory zebry, które biegną do środka z obu stron. Spróbuj!

4. Streszczenie Neon Nail Art Design:

Streszczenie Neon Nail Art Design

Możesz również wypróbować abstrakcyjne wzory francuskich końcówek do swoich paznokci. Wypróbuj to dla swoich ładnych dłoni do malowania.

5. Music Waves Nail Art w Neon:

Music Waves Nail Art w Neon

Użyj gąbki i jaskrawych neonowych kolorów, aby nałożyć różne kolory na paznokcie. Następnie, gdy paznokcie całkowicie wyschną, użyj płytki do stemplowania lub wolną ręką pomaluj wzór w kratkę na paznokciach, aby uzyskać efekt fal muzycznych. Użyj przezroczystej warstwy wierzchniej.

6. Łatwy projekt neonowej zebry:

Łatwy projekt neonowej zebry

Nie masz czasu lub lubisz uprościć sprawy? Wypróbuj ten projekt. Pomaluj paznokcie neonowym żółtym i jednym paznokciem w normalnym, gorącym różowym kolorze. Użyj stripera do wzorów gałęzi drzewa lub wzorów „Y”. Twój projekt jest gotowy! Użyj top coatu i ciesz się!

7. Neonowe francuskie wskazówki:

Neonowe francuskie porady

Neonowe francuskie końcówki mogą różnić się od zwykłych francuskich końcówek. Możesz z łatwością wypróbować taki francuski wzór końcówki nawet do swojej pracy. Użyj pędzla do zdobienia paznokci, aby uzyskać białe i czarne paski. Pomiędzy 2 kolorami na końcówkach, których użyłeś. Użyj przezroczystej warstwy wierzchniej, aby uszczelnić swój projekt.

8. Neonowe paznokcie z marmuru wodnego:

Neonowe paznokcie z marmuru wodnego

Marmurki wodne to obecnie bardzo popularna metoda wypróbowywania wzorów zdobienia paznokci. Nigdy nie wiesz, z jakim projektem wylądujesz. Możesz jednak pamiętać o kilku przeciąganych formach wykałaczki po upuszczonej wodzie, aby uzyskać swoje kształty. Wypróbuj wodne marmurki w neonowych kolorach, aby uzyskać ten styl. Nie zapomnij pokryć paznokci białą farbą bazową przed marmurkowaniem wodnym. Kiedy jesteś zadowolony z tak wykonanej marmurki wodnej, uszczelnij swój projekt warstwą wierzchnią. Cieszyć się!

9. Neony i stemplowanie:

Neony i tłoczenie

Nie masz dobrej ręki w malowaniu? Wypróbuj stemplowanie. Możesz użyć gąbki, aby ubić pionowo warstwy 2-3 neonowych kolorów, a następnie przejść całą drogę stemplowania, aby uzyskać projekty takie jak te powyżej. Projekty zależą od używanej płyty stemplującej i marki. Różne marki, takie jak Konad, Saloon Express itp., mają własne tabliczki do stempli i różne wzory. Spróbuj!

Mamy wiele kolorowych Neon Nail Art Design, tj. neonowe żółte zdobienia paznokci, neonowe czarne zdobienia paznokci, neonowe pomarańczowe zdobienia paznokci i neonowe różowe zdobienia paznokci itp. Czy podobał Ci się ten post? Daj nam znać, jeśli masz jakieś neony.