Zdobienia paznokci są obecnie bardzo popularnym trendem wśród dziewcząt w każdym wieku. Techniki zdobienia paznokci aerografem stają się w dzisiejszych czasach bardzo popularne. Wynika to głównie z faktu, że bardzo łatwo jest stworzyć różne wzory zdobienia paznokci w stylu saloon za pomocą aerografu i różnych szablonów.

Zwykle tylko profesjonalne salony używane do malowania paznokci w stylu aerografu na paznokciach klientów, ale teraz wraz z rosnącą popularnością zdobienia paznokci, te aerografy są dość łatwo dostępne w specjalnych sklepach ze zdobieniami paznokci.

W technice aerografu, stylistka paznokci wykorzystuje maszynę do aerografu. Jest to mała maszyna do rozdmuchiwania powietrza, która używa jednego koloru na raz, aby wydmuchać paznokcie klienta przez szablony. Dostępne są różne kształty szablonów, które mogą dać niesamowite wzory i wzory bez konieczności przechodzenia przez całą farbę rysowania projektów odręcznych lub spędzania godzin na tworzeniu zdobienia paznokci.

Aerograf Nail Art:

Oto nasze 9 najlepszych zdjęć projektów zdobienia paznokci aerografem. Spójrz!

1. Duo Toned Airbrush Nails:

Duo Toned Airbrush Nails

Niesamowita stylizacja paznokci aerografem, którą można stworzyć za pomocą maszyny do malowania natryskowego i szablonów wzoru, jak pokazano na zdjęciu. W przypadku podstawy można użyć techniki nabierania do formowania gradientu. Wykończ z połyskiem brokatowym.

2. Air Brush Nail Art przy użyciu różnych wzorów:

Malowanie paznokci aerografem przy użyciu różnych wzorów

Tego rodzaju paznokcie aerografem można łatwo wykonać za pomocą szablonu o kształcie pokazanym powyżej. Dodatkowo możesz wykonać przezroczystą francuską końcówkę, jak pokazano na zdjęciu.

3. Elektryzująca fala do paznokci:

Elektryzujący projekt paznokci fal

Ten rodzaj elektryzującej fali można stworzyć za pomocą narzędzia do aerografu i ładnego szablonu kształtu fali. Różowy kolor został spryskany czerwoną farbą bazową lakieru do paznokci dla powyższej tekstury.

4. Kwiatowy projekt pędzla do paznokci:

Kwiatowy Air Brush Nail Art Design

Ten rodzaj pędzla można stworzyć za pomocą szablonów z kwiatowymi wzorami i narzędzia pędzla. Aby uzyskać większą różnorodność, możesz użyć teksturowania gradientowego, używając dwóch kolorów niebieskiego jako podstawy i gąbki.

5. Abstrakcyjna sztuka paznokci przy użyciu techniki aerografu:

Abstrakcyjna sztuka paznokci przy użyciu techniki aerografu

Abstrakcyjny wzór na paznokciach wygląda naprawdę fajnie na paznokciach. Aby paznokcie wyglądały abstrakcyjnie, musimy użyć wielu kolorów. Można to zrobić bez większego wysiłku, jak w technice wolnej ręki, jeśli używamy narzędzia do aerografu i farb w sprayu aerografu. Do tego projektu potrzebne są dobre wzory szablonów.

6. French Tip Nails z kwiatowymi wzorami Airbrush:

Francuskie tipsy z kwiatowymi wzorami aerografu

Francuskie porady są ulubieńcem prawie wszystkich dziewczyn. Wyglądają bardzo stylowo. Aby nadać swoim francuskim wskazówkom dodatkowe ozdoby, możesz ozdobić je kwiatowymi motywami aerografu.

7. Aerograf gradientowy i wzór zebry:

Airbrushed gradient i wzór zebry

W dzisiejszych czasach bardzo popularne są nadruki zwierzęce. Możesz łatwo stworzyć gradientową teksturę i wzory na paznokciach zwierzęcych za pomocą szablonów wzoru odcisków zwierząt i maszyny do aerografu.

8. Kwiaty, wzory i cyrkonie:

Kwiaty, wzory i cyrkonie

Ten rodzaj efektu pędzla można uzyskać za pomocą szablonów z motywami kwiatowymi i wzorzystymi. Możesz dodatkowo użyć dżetów do ozdabiania tak stworzonych wzorów kwiatowych.

9. Płomienie Air Brush Nails Art Design:

Płomienie pędzel powietrzny do zdobienia paznokci

Niesamowity projekt płomieni można stworzyć za pomocą szablonów w kształcie płomieni i maszyny aerografowej. Kolory można wybrać w jasnym i ciemnym odcieniu do stosowania na ciemnej lub absolutnie jasnej farbie bazowej. Tego typu projekty płomieni stały się szczególnie popularne w filmie Igrzyska Śmierci. Wypróbuj ten projekt!

Mam nadzieję, że podobał Ci się nasz artykuł. Zostaw nam swoją opinię.