Wzory palm są jednymi z najpopularniejszych i najłatwiejszych do stworzenia wzorów do zdobienia paznokci. Jeśli chodzi o projekty zdobienia paznokci z wolnej ręki, jest to jeden projekt, który można bardzo łatwo stworzyć bez profesjonalnej ręki w sztuce zdobienia paznokci lub dobrych rąk w malowaniu. Palmy są bardzo łatwym do stworzenia projektem. Możesz nosić na paznokciach różne formy sylwetki palm na różne okazje.

Wzory paznokci palmowych:

W tym okresie świątecznym, jeśli planujesz wakacje na plaży, wypróbuj przynajmniej kilka wzorów palm na paznokciach. Oto nasze 9 najlepszych pięknych wzorów palm na paznokcie:

1. Projekt wolnej ręki palmy:

Palm Tree Free Hand Design

Wyobraź sobie zachodzące słońce i piękne niebo w kolorze fioletowym i pomarańczowym z daleka. Jeśli potrafisz to doskonale sobie wyobrazić, możesz łatwo stworzyć projekt pokazany powyżej. Możesz również dodać te złote piaszczyste plaże u podnóża palm z wybranym przez siebie brokatem lub luźnymi brokatami w przezroczystym lakierze. Użyj do tego pędzla wentylatora.

 2. Sztuka zdobienia paznokci w paski i palmy:

Nail Art w paski i palmy

Tego rodzaju wielobarwną abstrakcyjną sztukę zdobienia paznokci można wykonać za pomocą różnych kolorów lakierów w układzie poziomym. Zrób kilka prostych pasiastych linii do rozgraniczenia za pomocą czarnego stripera lub pędzla do zdobienia paznokci i czarnego lakieru. Zakończ, rysując projekt palm na tak stworzonym projekcie. Fajnie wyglądający, prawda??

3. Gradientowe teksturowanie paznokci palmowych:

Gradientowe teksturowanie paznokci palmowych

Wypróbuj gradientowe zdobienie paznokci z ciemnym i jasnoniebieskim kolorem oraz odrobiną żółtego. Użyj gąbki do teksturowania. Na koniec narysuj piękną palmę na każdym paznokciu. Użyj przezroczystego lakieru, aby uszczelnić tak stworzony projekt.

4. Clear Day Palm Tree Nail Art:

Zdobienie paznokci z palmą w jasnym dniu

Czystą palmę w dzień i zdobienia paznokci na plaży można stworzyć przy pomocy ciężkiej pracy wolnej ręki. Użyj swoich narzędzi do kropek do rysowania chmur lub użyj wykałaczek do projektu. Możesz użyć dwóch odcieni zieleni i brązowego lakieru lub farby, a pędzel do zdobienia paznokci uwalnia dłoń. Upewnij się, że palmy mają kolory, ponieważ jest to scena w ciągu dnia, którą malujesz na paznokciach.

5. Multi Colored Sunset Palm Tree Nail Art Design:

Multi Colored Sunset Palm Tree Nail Art Design

Jest to wielokolorowa grafika do paznokci z gradientem palmy. Możesz to łatwo stworzyć za pomocą różnych kolorowych past i gąbki. Wypróbuj ten projekt.

6. Free Hand Sunset Gradient Nail Design:

Free Hand Sunset Gradient Nail Design

Gradientowa teksturowana zdobienia paznokci o zachodzie słońca i palmie, stworzona pięknie dzięki doborowi różnych użytych w niej kolorów. Nie zapomnij o przezroczystym lakierze dla efektu połysku i połysku.

7. Słomkowe kropki i zdobienie paznokci palmy o zachodzie słońca:

Słomiane kropki i zdobienia paznokci palmy o zachodzie słońca

Ten projekt jest nieco inny niż pozostałe, ponieważ będziesz musiał użyć szablonów i materiału aerografu do okrągłych wzorów na paznokciach lub użyć końcówki słomy i białego lakieru. Po poprawnym utworzeniu podstawy narysuj palmy na czarno, aby uzyskać efekt sylwetki.

8. Proste, wolne dłonie gradientowe palmy i ptaki:

Proste wolne dłonie gradientowe palmy i ptaki

Zamiast rysować całe palmy, możesz narysować na paznokciach kilka pociętych wzorów drzew i niektóre ptaki. Daj bazę w gradiencie używając 2-3 kolorów i gąbki.

9. Wolna ręka sylwetka palmy na plaży:

Swobodna sylwetka palmy na plaży Design

Ten rodzaj niesamowicie wyglądającej sylwetki palmy można stworzyć na te dni, kiedy chcesz spędzić letnie wakacje na plaży. Jeśli masz dobre ręce w rysowaniu i podstawowe umiejętności teksturowania kolorów, możesz łatwo stworzyć ten rodzaj zdobienia paznokci.

Czy podobały Ci się projekty zdobienia paznokci z palmami tak samo jak my? Zostaw swoją opinię poniżej.