Gwoździe gorsetowe reprezentują kobiecą formę wewnętrznego stylu ubioru z epoki vintage. W dzisiejszych czasach uważamy, że jest to rosnąca moda, czy to w ubraniach, czy nawet w zdobieniach paznokci. Tak, gorsetowe zdobienia paznokci są łatwe do stworzenia, nawet jeśli nie jesteś ekspertem od zdobienia paznokci. Możesz tworzyć projekty gorsetów. Dostępne są również zestawy do stemplowania w gorsetowych wzorach. Wyglądają bardzo słodko na paznokciach, a dodatkowo możesz dodać do nich zdobienia paznokci, takie jak „kokardki” i cyrkonie. Pokochasz te projekty tak samo, jak my je kochamy.

Sprawdź nasze 9 najlepszych starannie dobranych wzorów gorsetów na paznokcie. Być może możesz również wypróbować kilka z nich na wieczór świeżości, bal maturalny lub wieczór randkowy.

1. Prosty projekt gorsetu z wolnej ręki:

Prosty projekt gorsetu z wolnej ręki

Możesz wypróbować ten prosty gorset z wolnej ręki z zygzakowatymi paskami ze srebrnym ściągaczem. Dodatkowo użyj małych małych cyrkonii do tych projektów guzików. Jeśli to możliwe, użyj małej kokardki do zdobienia paznokci lub zrób małą kokardkę za pomocą wstążek do paznokci. Baw się paznokciami i ciesz się wzorem gorsetu.

2. Łatwe do wykonania gorsetowe zdobienie paznokci za pomocą ściągacza:

Łatwy do wykonania wzór gorsetu za pomocą stripera

Możesz łatwo stworzyć ten gorset za pomocą czarnej striptizerki i wykałaczek. Użyj wybranych przez siebie kolorów i stwórz wzór boków gorsetu. Tępym końcem wykałaczki umieść kropki na 3 po obu stronach w kolorze białym. Teraz na środku użyj paska w formie zygzaka, aby utworzyć stringi do gorsetu. Teraz użyj przezroczystego lakieru do uszczelnienia projektu.

3. Seksowny różowy gorset do paznokci:

Seksowny różowy gorset

Jeśli chcesz stworzyć seksowny gorset na paznokcie, wypróbuj ten wzór. Wygląda to świetnie, gdy jest wykonane tylko na bazie. Nie używaj żadnych innych kolorów na podstawie. Użyj połyskującego różu do gorsetu i użyj wykałaczek tępym końcem do kropek lub guzików po obu stronach w kolorze białym. Użyj pędzla do zdobienia paznokci lub striptizerki w kolorze głębokiego brązu, aby stworzyć sznurki. Teraz ułóż końce sznurków na górze krzywo. Dzięki temu projekt ożyje. Uszczelnij projekt przezroczystą warstwą wierzchnią.

4. Kokardki do paznokci i gorset French Tips w połączeniu z wzorem Leopard:

Kokardki do paznokci i gorset French Tips

To francuska końcówka połączona z gwoździami lamparta. Możesz wypróbować ten wzór paznokci, jeśli masz ze sobą kokardki dekoracyjne i odrobinę neonowej zieleni, aby kropki lamparta ożyły. Wypróbuj to. Mała odmiana od zwykłych francuskich wskazówek.

5. Seksowne wzory z pełnymi paznokciami:

Seksowne pełne paznokcie łukowe wzory

Jeśli nie lubisz utrzymywać paznokci zbyt prostych i lubisz rysować pełne wzory paznokci, wypróbuj ten seksowny wzór na całej długości swoich paznokci. Pokochasz, jak to się okaże. Użyj pędzla do zdobienia paznokci, czarnego strippera i jasnoróżowej bazy. Wypróbuj już dziś!

6. Brokatowy gorset Nail Art Design:

Brokatowy gorset Nail Art Design

Lubisz błyszczyki? Wypróbuj więc ten projekt. Zrób małe wzory łuków z wolnej ręki i ustaw kamień Ren w kolorze pomarańczowym lub czerwonym na środku łuków.

7. French Tip Floral Nails w gorsecie:

Paznokcie z francuskim tipsem w kwiaty w gorsecie

Lubisz francuskie wskazówki i motywy kwiatowe? Wypróbuj ten gorsetowy projekt zdobienia paznokci. Możesz użyć kalkomanii wodnych do motywów kwiatowych. Nie laskuj, aby zapieczętować swój projekt warstwą wierzchnią.

8. Disco Star Diagonal Gorset Nails:

Gwoździe gorsetowe ukośne gwiazdy disco

Wypróbuj funky disco zestaw do zdobienia paznokci w stylu gorsetu, taki jak ten powyżej, na wieczór w pubie lub na parkiecie.

9. Tłoczenie paznokci gorsetowych za pomocą dżetów:

Tłoczenie paznokci gorsetowych dżetów

Bardzo piękny projekt do wypróbowania i łatwy z doskonałymi płytkami do stemplowania obrazów wzorów kokardek i wstążek. Będziesz jednak musiał użyć czarnego ściągacza do sznurków i wykałaczek lub narzędzi do kropek na guziki. Uszczelnij wierzchnią warstwę po umieszczeniu niektórych zdobień paznokci z kryształkami na środku kokardek.

Podobał Ci się ten post? Zostaw swoją opinię!