Cupcakes są dobre do jedzenia i kuszące do oglądania. Dlaczego więc nie spróbować zdobienia paznokci na filiżanki na lato? Tworzenie paznokci typu cupcake nie jest takie trudne. Możesz nosić te gwoździe na imprezie lub do domu. Możesz nosić te paznokcie, jeśli przesypiasz imprezę ze swoimi kumplami.

Oto nasze wybrane najlepsze 9 wzorów babeczek na paznokcie.

1. Crystal Cupcake Nail Art Design:

Crystal Cupcake Nail Art Design

Gwoździe w kształcie babeczki są bardzo łatwe do wykonania. Możesz to zrobić również na krótkich paznokciach. Więc jeśli masz problem z wyhodowaniem długich paznokci lub myślisz, że przegapiasz różne opcje zdobienia paznokci, ponieważ nie masz długich paznokci, spróbuj paznokci do ciastek. Możesz dodać kilka małych kryształowych koralików, aby reprezentować posypkę na babeczkach.

2. Łatwe zdobienie paznokci w kropki:

Łatwe zdobienie paznokci w kropki

Chwyć za narzędzia do kropek, aby stworzyć wzór kropek o różnych kolorach, jak te pokazane powyżej. Możesz zrobić małą filiżankę na jednym palcu, a pozostałe wypełnić kropkami. Użyj pasków na korpusie babeczki. Utrzymuj górę ciastka w kolorze białym z czerwoną lub różową kropką na wierzchu, aby reprezentować wiśnię. Wypróbuj ten projekt i baw się sportowo.

3. Easy Striped Cupcake Nail Art Design:

Łatwe projektowanie zdobienia paznokci w paski

Chcesz zachować prostotę? Wypróbuj proste paski na paznokcie w dwóch kolorach i ciastko na jeden palec. Zajmie to mniej czasu i będzie łatwe do wykonania. Użyj naklejki w kształcie serca lub ćwieka na wisienkę.

4. Łatwy projekt ciasta w paski ukośne:

Łatwy projekt ciasta w paski ukośne

Możesz stworzyć wariację łatwego wzoru zdobienia paznokci w paski, wykonując paski ukośne zamiast pionowych. Ciasto typu cupcake możesz uczynić nieco wyjątkowym, dodając na nim wielokolorowe kropki. Możesz nosić wielokolorowe zdobienia paznokci z dowolną sukienką. Użyj swoich narzędzi do kropek lub wykałaczek do tego zdobienia paznokci.

5. Glitter Glam Cupcake Nail Art Design:

Glitter Glam Cupcake Nail Art Design

Możesz wypróbować projekt zdobienia paznokci z brokatem glam reprezentujący ciastka kubkowe. Spróbuj użyć słodkiego różu i cekinowych farb do paznokci. Użyj narzędzi do kropek do projektowania kropek na 1 lub 2 paznokciach. Zrób małą filiżankę i udekoruj górę kryształkiem przedstawiającym wiśnię.

6. Ciasta w filiżankach i lody Nail Art:

Cup Cakes I Lody Nail Art

Wypróbuj projekt zdobienia paznokci w postaci ciastek i lodów, takich jak ten powyżej. Wypróbuj to na wieczór dla dziewczyn lub na specjalną okazję do powrotu do szkoły. Możesz wypróbować kalkomanie wodne lub wybrać bezpłatne malowanie ręczne.

7. Kolorowe paznokcie z brokatem:

Kolorowe Paznokcie Brokatowe Cupcake

Zawsze mile widziana jest niewielka zmiana w stosunku do normalnych wzorów zdobienia paznokci. Możesz wypróbować projekt ciasta z kubkiem dla szczeniąt na paznokcie, taki jak ten powyżej. Zachowaj prostotę innych paznokci za pomocą kolorowych cekinów i farby bazowej w kolorze skóry. Musisz mieć dobre umiejętności w malowaniu z wolnej ręki.

8. Naklejka CupCak Nail Art:

Naklejka CupCake Nail Art

Możesz wypróbować kilka wzorów ciastek z naklejkami wodnymi, takich jak ten powyżej. Użyj kalkomanii najlepiej na białej bazowej farbie do paznokci, aby widok był bardziej wyraźny.

9. Wielosmakowe ciastka reprezentujące ciastka:

Wielosmakowe ciastka w filiżance

Nie zawsze musisz trzymać się tradycyjnych wzorów białych ciastek. Możesz zrobić babeczki w różnych kolorach. Różne kolory będą reprezentować różne smaki babeczek. Użyj kryształowych serc, aby dodać odrobinę glamu na wierzchu ciast.