Pozwól swoim palcom mówić w te Walentynki z wypełnionymi sercem wzorami na paznokcie, które świadczą o miłości, oddaniu i głębokiej więzi między dwojgiem kochanków. Walentynkowe zdobienia paznokci oferują szeroki wybór wzorów do wyboru. Obrazy w kształcie serca są prawie zawsze głównym tematem, któremu często towarzyszy słowo „Miłość”. Możliwości projektów w kształcie serca są nieograniczone. Kobiety na całym świecie ozdabiają paznokcie różnymi stylami i wzorami, które mówią wiele. Walentynkowe zdobienia paznokci są zabawne i łatwe, a także absolutny dreszczyk emocji. Przesłanie miłości niesie się od najprostszych projektów do znacznie bardziej wyszukanych.

1. Gorące walentynkowe zdobienia paznokci:

Gorące walentynkowe zdobienia paznokci

Idealny projekt zdobienia paznokci dla kobiet, które chcą dodać pikanterii swojemu romansowi w Walentynki. Jego przesłanie nie mogło być głośniejsze. Czerwony odcień lakieru do paznokci to głęboki, ciemny i enigmatyczny wybór, wzmocniony drobinkami brokatu u podstawy paznokcia. Ten wzór dobrze leży zarówno na długich, jak i krótkich paznokciach.

2. Happy Valentine’s Day Nail Art:

Happy Valentine's Day Nail Art

Ten słodki jak cukierek wzór na walentynki to czysta przyjemność. Różowo-biała kombinacja nie mogła być słodsza. Styl francuskiego manicure sprawia, że ​​wygląda jeszcze bardziej elegancko. Ten delikatny wzór w kształcie serca z pewnością uchwyci serce Twojej ukochanej.

3. Bukiet zdobienia paznokci:

Bukiet Paznokci

Nic tak nie mówi „Kocham Cię” jak czerwony bukiet serc na paznokciach. Ten projekt zdobienia paznokci z bukietem jest wykonany z czerwonymi sercami dla róż na cielistym różowym lakierze bazowym, aby wzmocnić efekt. Jest to uroczy projekt stworzony dla delikatnego serca.

4. Pojedyncza baza do paznokci w kolorze:

Pojedyncza baza kolorystyczna Nail Art

Czerwony – kolor miłości mówi wiele, więc nałożony na paznokcie jako podkład i ozdobiony brokatem może rozpalić serce Twojej ukochanej. Ta prosta, ale prowokująca stylizacja paznokci kryje w sobie głębokie pożądanie i pasję.

5. Projekt zdobienia paznokci Lacey-Hearts:

Lacey-Hearts Nail Art Design

Koronka ma w sobie senny romantyzm. Tak więc w połączeniu z sercem, symbolem miłości i romansu, otrzymujesz projekt zdobienia paznokci, który jest wypełniony całym zapałem i pasją Walentynek. Biała koronka otoczona konturem w kształcie różowego serca na czarnym koszcie podstawowym to idealny projekt dla kobiet poszukujących zdobionego wyglądu.

6. French Tip Hearts Walentynki Nail Art:

French Tip Hearts Walentynki Nail Art

Ten projekt zdobienia paznokci jest wykonany z bazy z francuskim manicure. Naklejki 3D w kształcie serca są następnie nakładane na warstwę bazową obejmującą końcówki, bok i środek paznokci. Serca są następnie wysadzane różowymi i białymi perłami w dużych i małych rozmiarach, aby dopełnić wyrafinowany wygląd poprzez symbol miłości.

7. Czerwone i czarne serca Nail Art:

Czerwone i czarne serca Nail Art

Nie ma to jak francuski manicure ozdobiony czerwono-czarnymi serduszkami, który doda blasku romantycznemu wieczorowi w Walentynki. Serca zaczynają się po bokach i uwydatniają się na czubkach paznokcia. Nie jest to typowy walentynkowy projekt zdobienia paznokci, ale taki, który obfituje w czystą wspaniałość.

8. Śliczne walentynkowe zdobienia paznokci:

Śliczne walentynkowe zdobienia paznokci

Urocza i kolorowa stylizacja paznokci, która ma na sobie esencję Walentynek. Baza w kolorze cukierkowego różu to świetny wybór, który dobrze komponuje się z kombinacją kolorów w kształcie serca: żółtego, nude, zielonego i fioletowego. Wiadomość zawarta w każdym sercu jest głośna i wyraźna i z pewnością przyciągnie wzrok i serce Twojej znaczącej drugiej osoby.

9. Czarne serca Nail Art:

Czarne Serca Nail Art

Ten projekt zdobienia paznokci wykonany z kombinacji baby pink i czystej czerni jest idealny dla kobiet, które chcą przeciwstawić się konwencjonalnym stylom walentynkowych zdobień paznokci. Małe czarne serduszka wysyłają tę samą wiadomość, co tradycyjne czerwone serduszka. Ten projekt ma swoją wyjątkowość i wygląda tak samo urzekająco, jak różne inne style i projekty związane z Walentynkami.