Kwiatowe zdobienia paznokci są bardzo popularnym wyborem wśród zdobień paznokci dla dziewcząt. Wyglądają słodko i można je łatwo tworzyć przy użyciu naklejek wodnych, farb akrylowych lub innych materiałów dekoracyjnych. Dzisiaj przedstawimy top 9 niesamowitych kwiatowych zdobień paznokci, z którymi do tej pory się zetknęliśmy. Dzięki naszym wskazówkom masz nadzieję, że z łatwością odtworzysz te piękne wzory na swoich paznokciach.

Wzory na paznokcie z kwiatami:

Oto lista 9 pięknych wzorów zdobienia paznokci w kwiaty, które starają się nadać swoim paznokciom niesamowity wygląd w każdym wieku.

1. Akrylowe odręczne kwiaty do paznokci:

Akrylowe odręczne kwiatowe zdobienia paznokci

Ten rodzaj pięknego kwiatowego zdobienia paznokci można łatwo stworzyć, jeśli masz dobre ręce do malowania. Z łatwością wykonasz ten wzór za pomocą selektywnego doboru kolorów i płaskiego pędzla. Musisz nakładać dwa kolory na płaski pędzel na raz. Różowo-białe, biało-jasnoniebieskie i fioletowo-białe. Płaski pędzelek należy ostrożnie obracać tak, aby powstały płatki. Wykonanie tego pełnego wzoru na jasnej podstawie, takiej jak biały, sprawi, że będzie bardziej widoczny. Mam nadzieję, że to wypróbujesz.

2. Francuskie wskazówki z kwiatowym wzorem:

Francuskie porady z kwiatowym wzorem

Francuskie tipsy są bardzo popularne i wyglądają na bardzo wyrafinowane. Ten projekt paznokci jest szczególnie dobry dla kobiet, które chodzą do biura lub są pracownikami korporacji. Zazwyczaj nie mogą nosić zbyt dużo ozdobnych zdobień do biura. Dla nich paznokcie typu french to klasyczny wybór. Możesz mieć swoje zwykłe francuskie tipsy ozdobione kwiatowymi wzorami wolnej ręki, takimi jak ten powyżej.

3. Kwiatowe zdobienia paznokci w kropki:

Kwiatowe zdobienia paznokci w kropki

Zdobienie paznokci, takie jak powyższy, można stworzyć za pomocą jasnej farby, a mianowicie gołej farby. Różowy, a następnie możesz nadać mu kilka kropek za pomocą narzędzia do kropek lub wykałaczek tępym końcem. Pokryj jedną ukośną część paznokci białym kolorem i pozostaw do wyschnięcia. Po wyschnięciu możesz z łatwością tworzyć kwiaty róży tępym końcem wykałaczki. Użyj ciemnoróżowego i czerwonego dla róż i zielonego dla liści.

4. Wielokolorowy kwiatowy wzór:

Wielobarwny kwiatowy wzór

Ten rodzaj wielobarwnego kwiatowego wzoru można odtworzyć za pomocą kropek lub wykałaczek i różnych kolorów.

5. Wolna ręka kwiatowy wzór tulipana:

Wolna ręka kwiatowy wzór tulipana

Ten rodzaj łatwego do wykonania projektu tulipana z wolnej ręki może bardzo łatwo wywołać normalny wygląd twoich lakierów do paznokci. Możesz spróbować tego rodzaju zdobienia paznokci, nawet jeśli nie masz świetnych umiejętności rysowania odręcznego. Pomaluj paznokcie ciemnym lakierem w kolorze niebieskim lub czarnym i za pomocą farb akrylowych narysuj na nich kwiatowy wzór. Spróbuj!

6. Kwiatowe wzory z kalkomanią wodną:

Kalkomania wodna z motywami kwiatowymi

Kalkomania wodna to wybór do zdobienia paznokci, gdy chcesz mieć niesamowity projekt i nie masz czasu ani energii, aby to wszystko narysować. Wodne kalkomanie do paznokci można kupić w sklepach kosmetycznych lub internetowych sklepach ze zdobieniami paznokci. Można je łatwo przenieść na paznokcie na jasną farbę bazową, używając tylko wody. Wykończ przezroczystym lakierem.

7. Darmowe ręcznie kwiatowe wzory słonecznika:

Darmowe ręcznie kwiatowe wzory słonecznika

Ten rodzaj kwiatowego wzoru można stworzyć na błyszczącym kolorze podstawowym, takim jak ten, który widzisz powyżej. Będziesz musiał mieć pędzel do zdobienia paznokci, aby uzyskać cienkie linie i definicje kwiatów. Wykończ przezroczystym lakierem.

8. Tłoczenie kwiatowe paznokci:

Tłoczenie paznokci w kwiaty

Stemplowanie to kolejny świetny sposób na łatwe tworzenie różnych wzorów na paznokciach. Możesz wypróbować zestawy do stemplowania paznokci dla początkujących, aby rozpocząć praktykę.

9. Darmowe ręcznie kwiatowe wzory marmurkowe:

Darmowe ręcznie kwiatowe wzory marmurkowe

Wolne ręcznie marmurkowe wzory można tworzyć za pomocą tylko niektórych kolorów i kawałka plastiku lub arkusza do pakowania. Możesz łatwo odtworzyć wzór, który widzisz powyżej. Aby uzyskać szczegółowe informacje i definicje kwiatów, użyj pędzla do zdobienia paznokci i wybranych kolorów.

Mam nadzieję, że spodobał Ci się ten artykuł i wypróbujesz te zdobienia paznokci. Zostaw nam swoją opinię!