Kobiety na całym świecie doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak ważne są dla nich ich paznokcie. Dlatego, aby je utrzymać, muszą udać się do manikiurzystki, aby wymodelować paznokcie. W rzeczywistości paznokcie to jedna z pierwszych rzeczy, które wielu mężczyzn zauważa u kobiet. Zadbane i nieskazitelne paznokcie mają tendencję do odzwierciedlania osobowości kobiet eleganckich i porządnych. Podczas gdy wyszczerbione i złamane paznokcie mają tendencję do oznaczania bardziej bezdusznej osobowości.

Wzory na paznokcie z marmuru wodnego:

W dzisiejszych czasach kobiety przenoszą sztukę paznokci na zupełnie nowy poziom. Aby zachować modę i zaprezentować bardziej ekscentryczny styl paznokci, kobiety wychodzą ze swojej strefy komfortu w zakładaniu zdobień paznokci, które naprawdę odzwierciedlają nastrój, w którym się znajdują.

1. Marmurowe zdobienia paznokci z okazji Dnia Pamięci Maku:

Marmurowe zdobienia paznokci z okazji Dnia Pamięci

Ten rodzaj marmurowego zdobienia paznokci oznacza bardziej dziwaczny sposób przedstawiania kwiatu maku. Podstawowy kształt kwiatu został przytoczony jako odniesienie i pomalowany w ciemnych odcieniach czerwieni i czerni z dominującym kolorem białym. Wygląda dziwacznie, stylowo i fajnie.

2. Rainbow Water Marble Nail Art:

Rainbow Water Marmur Nail Art

Zainspirowane kolorami tęczy, drobinki różnokolorowych lakierów do paznokci pomalowane są poziomo delikatnymi pociągnięciami. Ta wielokolorowa stylizacja paznokci z pewnością przypadnie do gustu kobietom, które nie boją się ryzykować. To najlepsza sztuka paznokci z marmuru wodnego dla początkujących.

3. Zimowy kwiat marmurowy projekt paznokci:

Zimowy Kwiat Marmurowy Nail Art Design

Ta sztuka paznokci zawiera pół kwiatka, który jest namalowany pionowo na paznokciu. Kojące kolory, takie jak niebieski i biały, nadają mu bardziej „zimowego” wyglądu. Strona gwoździa jest używana jako punkt wyjścia do tego zdobienia paznokci. Ten rodzaj stylizacji paznokci jest idealny dla kobiet, które nie są zbyt ryzykowne w swoich wyborach.

4. Ogień Kwiat Woda Marmurowa Sztuka Paznokci:

Ogień Kwiat Woda Marmur Nail Art

Niech Twoje paznokcie ogarną modne płomienie. Przypominająca płonące płomienie, ta zdobienie paznokci jest pomalowane poziomo w poprzek paznokcia w ognistych odcieniach – czerwonym, pomarańczowym, żółtym i czarnym. Ta sztuka paznokci jest idealna dla kobiet, które decydują się wyjść do klubu nocnego na całonocną imprezę. Głęboki, mroczny i tajemniczy jest tym, o co chodzi w tym wyglądzie.

5. Inspirowane Walentynkami Water Marble Nail Art:

Inspirowane Walentynkami Water Marble Nail Art

Na dzień poświęcony miłości tę sztukę paznokci mogą założyć kobiety, które muszą iść na randkę ze swoją drugą połówką. Pomalowany na paznokciu prawie jak liść zaprojektowany w bardziej neutralnych odcieniach jasnego różu, kremu i bieli, między każdym motywem jest wystarczająca przestrzeń, aby uniknąć bałaganu na paznokciach. Jest to jeden z najlepszych projektów Nail Art Water Marble.

6. Psychedelic Swirl Water Marble Nail Art:

Psychedelic Swirl Water Marble Nail Art

Ta funky zdobienia paznokci jest pomalowana na gwóźdź w sposób przypominający szum, który reprezentuje wir. Dbałość o szczegóły jest koniecznością, ponieważ jeden zły ruch może zepsuć cały wzór. Modne kolory, takie jak niebieski, pomarańczowy żółty i czerwony, są idealne dla dziewczyn, które chcą trochę zalotnie paznokciami.

7. Czerwony & Kremowa wodna marmurowa sztuka paznokci:

Czerwony & Kremowa wodna marmurowa sztuka paznokci

Ten wzór jest kojący i bardzo elegancki. Pomalowane na paznokciach różnej wielkości smugi, które emanują ze wszystkich zakątków paznokcia, te wzory będą odpowiadać dziewczynom, które chcą mieć ładne paznokcie na chłodny letni dzień. Truskawki i krem ​​doskonale uzupełnią stylizację.

8. Dzień Św. Patryka – inspirowane Water Marble Nail Art:

St Patrick Day inspirowane Water Marble Nail Art

Słynny liść koniczyny związany z patronem Saint of Ireland jest wspaniałą inspiracją dla tej sztuki paznokci. Czterolistny liść koniczyny jest obficie pomalowany na gwoździu zgodnie z duchem Dnia Świętego Patryka. Fajne, lekkie piwo lagerowe dla dziewczynek, które potrafią spożywać alkohol, doskonale uzupełni ten stylizacji paznokci.

9. Boże Narodzenie Candy Cane Water Marble Nail Art:

Boże Narodzenie Candy Cane Water Marble Nail Art

Aby uczcić prawdziwego ducha Bożego Narodzenia, cukierkowe paski są namalowane poziomo na gwoździu. Odcienie zieleni, czerwieni i bieli będą tak świeże jak mięta pieprzowa, którą inspiruje.

Wzory Water Marble Nail są bardzo popularne i patrzysz na najlepszą sztukę paznokci. I lubisz komentować swoją opinię.